Pge ekstraliga

Spotkanie żużlowych pokoleń na Gali 25-lecia WTS Sparty
0

WTS Sparta Wrocław niedawno skończyła 25 lat. Z okazji tego jubileuszu w środę (30 maja) odbędzie się nadzwyczajna uroczystość - Gala 25-lecia WTS Sparty Wrocław. Tego dnia we wrocławskim hotelu Haston City Hotel dojdzie do spotkania kilkuset osób, które tworzyły i nadal tworzą bogatą historię wrocławskiego żużla.

2018-05-17 12:18 Autor: prochu
Świetny występ żużlowców Betard Sparty podczas GP Polski w Warszawie [ZDJĘCIA]
0

Dwójka zawodników Betard Sparty Wrocław - Tai Woffinden i Maciej Janowski - stanęła na najwyższych stopniach podium pierwszej odsłony tegorocznego cyklu Grand Prix na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po bardzo emocjonującej walce w finale najlepszy okazał się Woffinden, a tuż za nim przyjechał Janowski. W zawodach startował także Maksym Drabik.

2018-05-13 17:28 Autor: prochu
Wielki powrót Taia Woffindena stał się faktem!
0

Tai Woffinden - żużlowiec Betard Sparty Wrocław - doszedł do porozumienia z macierzystą federacją i powróci do kadry Wielkiej Brytanii na najważniejsze zawody w sezonie - Speedway of Nations. Brytyjczycy tym samym stają się jednym z faworytów do medalu tych zawodów, tym bardziej, że finał imprezy odbędzie się na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu.

2018-05-09 15:21 Autor: prochu
Betard Sparta zdobywa Tarnów! Kolejny świetny mecz Maksyma Drabika
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław wygrali na wyjeździe z Grupa Azoty Unią Tarnów 49:41 w spotkaniu 5. kolejki żużlowej PGE Ekstraligi. Wrocławianie tym samym po raz pierwszy w tym sezonie zapunktowali na obcym terenie, a najlepszym zawodnikiem WTS-u był Maksym Drabik.

2018-05-06 20:59 Autor: prochu
Spartanie w Jaskółczym Gnieździe. Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo? [ZAPOWIEDŹ]
0

W niedzielę żużlowcy Betard Sparty Wrocław zmierzą się na wyjeździe z Grupa Azoty Unią Tarnów. Wrocławianie będą faworytem tego starcia, ale bez wątpienia nie będzie to dla nich łatwa przeprawa. Spartanie zawalczą także o pierwsze zwycięstwo na obcym torze, bo w tym sezonie najpierw przegrali w Toruniu, a następnie w Częstochowie.

2018-05-06 11:32 Autor: prochu
Betard Sparta Wrocław ze złotem Mistrzostw Polski Par Klubowych!
0

Żużlowcy Betard Sparty Wrocław wywalczyli złote medale Mistrzostw Polski Par Klubowych. Wrocławianie w składzie Maciej Janowski, Maksym Drabik i Damian Dróżdż pięć z sześciu swoich biegów wygrali 5:1 i wyprzedzili o jedno "oczko" Falubaz Zielona Góra. Trzecie miejsce przypadło w udziale żużlowcom Włókniarza Częstochowa.

2018-05-03 18:01 Autor: prochu
Nie ma drugiej linii. Betard Sparta poległa w Częstochowie
0

Betard Sparta Wrocław przegrała z ForBET Włókniarzem Częstochowa 41:49 w spotkaniu 4. kolejki PGE Ekstraligi. Najwięcej punktów dla WTS-u zdobyli Maciej Janowski i Maksym Drabik - po 13, natomiast wśród gospodarzy brylował Fredrik Lindgren, który wywalczył komplet 15 "oczek".

2018-04-29 22:24 Autor: prochu
Betard Sparta jedzie do jaskini częstochowskich Lwów [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed żużlowcami Betard Sparty Wrocław kolejny bardzo trudny wyjazd. Tym razem wicemistrzowie Polski jadą do Częstochowy, by tam w ramach 4. kolejki PGE Ekstraligi zmierzyć się z miejscowym ForBET Włókniarzem. Częstochowskie Lwy to jeden z zespołów, który ma aspiracje medalowe, a w tym sezonie jeszcze nie przegrał meczu.

2018-04-29 00:31 Autor: prochu
Ruszyła sprzedaż biletów na wrocławski finał Speedway of Nations 2018
0

Drużynowy Puchar Świata na żużlu przechodzi do historii. W tym roku najlepszą drużynę świata wyłonią zawody Monster Energy FIM Speedway of Nations, których finał odbędzie się we Wrocławiu w dniach 8-9 czerwca. Ruszyła już sprzedaż biletów na te zewody.

2018-04-28 10:53 Autor: prochu
Vaclav Milik otrzymał dziką kartę na Grand Prix Czech
0

Żużlowiec Betard Sparty Wrocław Vaclav Milik otrzymał dziką kartę na turniej Grand Prix Czech, który odbędzie się 26 maja w Pradze.

2018-04-27 13:12 Autor: prochu