Pierwsza pomoc wrocław

Znajomość zasad pierwszej pomocy może czasami okazać się niezbędna do uratowanie komuś życia
0

Pomaganie jest fajne! Bezpłatne warsztaty pierwszej pomocy we Wrocławiu

Jak zachować się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia? Co zrobić, jeśli jest się świadkiem wypadku drogowego? Coraz więcej osób ma świadomość, jak ważna na co dzień jest znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy.

2015-11-16 14:06 Autor: jg
Oto harmonogram wydarzeń
0

We Wrocławiu uczą teraz rodziców i dzieci pierwszej pomocy

Jak zachować się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia? Jak bezpiecznie opiekować się dzieckiem? Zapraszamy na bezpłatne warsztaty pierwszej pomocy przygotowane specjalnie z myślą o rodzicach i dzieciach w ramach trwającego we Wrocławiu „Miesiąca Rodziny”.

2015-06-08 15:21 Autor: jg
Warto znać zasady pomagania
0

Bezpłatne warsztaty pierwszej pomocy w marcu i kwietniu we Wrocławiu

Jak zachować się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia? Co zrobić, jeśli jest się świadkiem wypadku drogowego? Coraz więcej osób ma świadomość, jak ważna na co dzień jest znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy. Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza na bezpłatne warsztaty wszystkich, którzy chcieliby Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych.

2015-03-02 16:11 Autor: cel
Zapisy na darmowe warsztaty jeszcze trwają
0

Pomaganie jest fajne. Bezpłatne warsztaty pierwszej pomocy we Wrocławiu

Jak zachować się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia? Jak bezpiecznie opiekować się dzieckiem? Co zrobić, jeśli jest się świadkiem wypadku drogowego? Coraz więcej osób ma świadomość, jak ważna na co dzień jest znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy. Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego zaprasza na bezpłatne warsztaty wszystkich, którzy chcieliby te zasady poznać albo sobie przypomnieć.

2014-10-26 18:02 Autor: jg
Uczniowie wiedzą już jak pomagać
0

Oni już potrafią ratować życie

Blisko 500 uczniów z Wrocławia wie już jak udzielać pierwszej pomocy. Zakończył się właśnie III etap akcji edukacyjnej „Umiem pomóc”, prowadzonej przez Akademię Ratownictwa LUX MED w 6 wrocławskich szkołach średnich. Wcześniej została przeszkolona młodzież z Warszawy, Katowic, Krakowa i Piaseczna – w sumie ponad 2 500 osób. Sukcesem projektu jest zarówno imponująca liczba uczestników szkoleń, jak i wiedza oraz praktyczne umiejętności młodych ludzi, którzy są teraz dobrze przygotowani i potrafią ratować życie.

2014-01-20 16:11 Autor: bs