Piłka nożna we wrocławiu

Vitezslav Lavicka przed meczem w Warszawie: Legia nie jest ustabilizowana
0

- Jak na razie wygraliśmy dopiero dwa mecze. Przed nami jeszcze 35 kolejek - przestrzega szkoleniowiec Śląska Wrocław Vitezslav Lavicka. Jego zespół w niedzielę - 4 sierpnia - zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa.

2019-08-03 10:09 Autor: prochu
Kolejne wzmocnienie WKS-u. Diego Zivulić piłkarzem Śląska
0

Środkowy pomocnik z Chorwacji, Diego Zivulić, został nowym zawodnikiem Śląska Wrocław. 27-latek związał się z klubem umową do końca czerwca 2021 roku, z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

2019-08-04 12:05 Autor: prochu
Piłkarze Śląska wyśrubowali rekord zwycięstw
0

Niedzielna wygrana Śląska Wrocław przysporzyła fanom wiele radości, bo w ostatnim czasie nie zdarzało się, żeby WKS odwrócił losy spotkania w samej końcówce. Podopieczni Vitezslava Lavicki zdobyli trzy punkty, które na kilkadziesiąt godzin dały im pozycję lidera PKO Ekstraklasy, ale także pobili klubowy rekord - było to szóste zwycięstwo Śląska w ekstraklasie z rzędu.

2019-08-01 01:56 Autor: prochu
Piłkarze Śląska wzięli udział w treningu blind footballu [WIDEO, ZDJĘCIA]
0

W środę na Stadionie Wrocław odbył się wspólny trening piłkarzy Śląska Wrocław i zespołu blind footballu. Podopieczni Vitezslava Lavicki mogli przekonać się na czym polegają trudności w grze w blind footballu. W zajęciach uczestniczył także nowy bramkarz WKS-u, Radosław Majdan.

2019-08-01 01:28 Autor: prochu
Viteslav Lavicka po meczu z Piastem: Wszyscy cierpieliśmy w pierwszej połowie
0

Śląsk Wrocław po świetnej końcówce pokonał Piasta Gliwice 2:1 w spotkaniu 2. kolejki PKO Ekstraklasy. - Brakowało nam ruchu do połki, ale przez cały mecz wspieraliśmy się nawzajem. To ogromnie ważne, że walczyliśmy do ostatniej minuty - podreśla trener WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-07-30 10:21 Autor: prochu
Wielki transfer Śląska Blind Football. Doświadczony bramkarz we Wrocławiu
0

Wieki transfer drużyny blind footbollowej Śląska Wrocław! Nowym piłkarzem WKS-u został były reprezentant kraju, mistrz Polski, uczestnik mistrzostw świata w 2002 roku - Radosław Majdan.

2019-07-30 07:58 Autor: prochu
Śląsk - Piast 2:1. Mistrz przegrywa, lider we Wrocławiu [WIDEO]
0

Ależ to była końcówka w wykonaniu Śląska Wrocław! Podopieczni Vitezslava Lavicki przegrywali z Piastem Gliwice od 31. minuty i gdy wydawało się, że mistrzowie Polski wywiozą ze Stadionu Wrocław trzy oczka, WKS wyprowadził dwa zabójcze ciosy. Najpierw - w 84. minucie - bramkarza przyjezdnych pokonał Erik Exposito, a cztery minuty później uczynił to Łukasz Broź.

2019-07-29 16:22 Autor: prochu
Kapitalna końcówka Śląska! Mistrz pokonany, WKS liderem!
0

Ależ to była końcówka w wykonaniu Śląska Wrocław! Podopieczni Vitezslava Lavicki przegrywali z Piastem Gliwice od 31. minuty i gdy wydawało się, że mistrzowie Polski wywiozą ze Stadionu Wrocław trzy "oczka", WKS wyprowadził dwa zabójcze ciosy. Najpierw - w 84. minucie - bramkarza przyjezdnych pokonał Erik Exposito, a cztery minuty później uczynił to Łukasz Broź.

2019-07-28 19:49 Autor: prochu
Dodatkowe atrakcje dla kibiców przed meczem Śląska Wrocław z Piastem Gliwice
0

W niedzielę Śląsk Wrocław zagra z Piastem Gliwice w ramach 2. kolejki PKO Ekstraklasy. I choć spotkanie odbędzie się dopiero o 17:30, to już od 16 na Stadionie Wrocław na kibiców WKS-u czekają dodatkowe atrakcje.

2019-07-28 09:28 Autor: prochu
Wojciech Golla: Napastnik jest pierwszym obrońcą [WIDEO]
0

W niedzielę Śląsk Wrocław zagra z Piastem Gliwice. - Zespół ten zdobył mistrzostwo i uważam, że w poprzednim sezonie grał naprawdę dobrą piłkę. To bardzo silny zespół, ale my skupiamy się na swoich atutach i postaramy się je wykorzystać - komentuje piłkarz WKS-u Wojciech Golla.

2019-07-27 00:04 Autor: prochu