Piłka nożna we wrocławiu

Vitezslav Lavicka przed meczem z Piastem: Wykrystalizowała się podstawowa jedenastka
0

- Wiemy o tym, że przed nami mecz z Piastem i tylko na tym spotkaniu się koncentrujemy. Chcemy powtórzyć wynik z poprzedniego meczu, ale zdajemy sobie sprawę, że Piast ma dobrą drużynę - mówi przed piątkowym pojedynkiem z gliwiczanami trener Śląska Vitezslav Lavicka.

2019-02-28 13:06 Autor: Aleksander Hutyra
Stałe fragmenty silną bronią piłkarzy Śląska
0

Śląsk Wrocław w derbach pokonał 2:0 KGHM Zagłębie Lubin. Zielono-biało-czerwoni wiosną straszą rywali stałymi fragmentami gry. Teraz znów udało się skorzystać z tej broni.

2019-02-27 23:49 Autor: red
Głęboki oddech Śląska. Lavicka: Wygraliśmy derby, atmosfera w szatni jest świetna
0

W derbach Dolnego Śląska lepszy był Śląsk Wrocław, który pokonał 2:0 KGHM Zagłębie Lubin. Zielono-biało-czerwoni bardzo potrzebowali trzech punktów przed kolejnymi, bardzo trudnymi spotkaniami.

2019-02-26 10:10 Autor: red.
Vitezslav Lavicka: Lubambo Musonda ma w sobie duży potencjał
0

Śląsk Wrocław pokonał Zagłębie Lubin w meczu 23 kolejki Lotto Ekstraklasy 2:0. - Wygraliśmy derby i atmosfera w szatni jest świetna, ale w pierwszych minutach mieliśmy spore problemy - podsumował poniedziałkowy mecz szkoleniowiec WKS-u Vitezslav Lavicka.

2019-02-25 22:27 Autor: Artur Gołdyn
Śląsk rządzi w regionie! Czy to najlepszy mecz WKS-u w tej rundzie? [WIDEO]
0

Słaba pierwsza i świetna druga połowa Śląska Wrocław w derbowym spotkaniu z Zagłębiem Lubin. Podopieczni Vitezslava Lavicki zasłużenie wygrali 2:0 - bramki strzelili Mateusz Radecki i Marcin Robak.

2019-02-25 23:21 Autor: Damian Filipowski, Jan Mikoś / wideo: Mariusz Huk
Derby dla WKS-u! Śląsk pewnie pokonuje Zagłębie Lubin [RELACJA]
0

Piłkarze Śląska Wrocław wygrali z Zagłębiem Lubin 2:0 w spotkaniu 23. kolejki Lotto Ekstraklasy, a bramki dla WKS-u strzelili Mateusz Radecki i Marcin Robak. Przewaga Śląska - zwłaszcza w drugiej połowie - nie podlegała dyskusji, a dwubramkowa przegrana jest dla lubinian najniższym wymiarem kary.

2019-02-25 20:25 Autor: Artur Gołdyn
0

"Juventus Academy nie jest konkurencją dla Akademii Śląska" [WIDEO]

Na początku roku ruszył wrocławski oddział Akademii Piłkarskiej Juventusu. Po niespełna dwóch miesiącach w zajęciach bierze udział prawie 80 adeptów piłki nożnej, którzy trenują na boiskach pod balonem przy Stadionie Olimpijskim i w podwrocławskiej Ślęzie. Jak zapewnia dyrektor generalny wrocławskiego oddziału - Mirosław Nowicki - Juventus Academy nie jest konkurencją dla Akademii Piłkarskiej Śląska Wrocław.

2019-02-24 15:01 Autor: prochu
Karta debetowa z herbem Śląska. PKO BP wprowadza nowy produkt dla kibiców
0

Gratka dla fanów Śląska Wrocław. PKO Bank Polski - oficjalny bank Lotto Ekstraklasy - wprowadza karty debetowe z wizerunkami klubów Ekstraklasy. Posiadacze specjalnych kart mogą w najbliższej przyszłości liczyć na kolene udogodnienia.

2019-02-23 06:50 Autor: prochu
Krzysztof Mączyński: Odpowiemy na pytania na murawie
0

- Przed meczem możemy zakładać różne scenariusze, ale tylko na murawie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania - mówi przed poniedziałkowym meczem Śląska z Zagłębiem Lubin pomocnik WKS-u Krzysztof Mączyński.

2019-02-22 16:15 Autor: Aleksander Hutyra