Piłka nożna we wrocławiu

Piłkarze Śląska odwiedzili pacjentów Przylądka Nadziei
0

W poniedziałek trzech piłkarzy Śląska Wrocław - Mariusz Pawelec, Piotr Celeban i Robert Pich - spotkało się z podopiecznymi Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Wizyta zawodników wicelidera PKO Ekstraklasy wzbudziła wśród dzieci dużo emocji i co najważniejsze - uśmiechy na ich twarzach.

2019-09-17 11:23 Autor: prochu
Zdzieszowice niezdobyte. Pierwsza porażka rezerw Śląska
0

Śląsk II Wrocław przegrał z Ruchem Zdzieszowice 0:2 w meczu 7. kolejki trzecioligowych rozgrywek. Była to pierwsza porażka wrocławian w tym sezonie.

2019-09-17 01:40 Autor: prochu
Vitezslav Lavicka: Wiemy, jak ciężko gra się z Górnikiem w Zabrzu
0

- W pierwszej połowie dobrze kontrolowaliśmy grę. Chcieliśmy być aktywni w ataku i w obronie, odbieraliśmy dużo piłek. Nasza defensywa pracowała bardzo dobrze - mówi po meczu w Zabrzu szkoleniowiec Śląska, Vitezslav Lavicka.

2019-09-16 14:02 Autor: prochu
Górnik - Śląsk 0:0. Niezły mecz, punktów brak [RELACJA]
0

Śląsk Wrocław traci pozycję lidera PKO Ekstraklasy. Podopieczni Vitezslava Lavicki zaprezentowali się w Zabrzu dobrze, ale nie zdołali strzelić Górnikowi ani jednego gola. Bezbramkowy remis oznacza spadek na drugą lokatę w tabeli, a na pocieszenie WKS-owi pozostaje seria trzynastu kolejnych spotkań bez porażki.

2019-09-16 07:17 Autor: prochu
Po punkty do Zabrza. Śląsk gra z Górnikiem [ZAPOWIEDŹ]
0

Po pierwszej w tym sezonie przerwie na mecze reprezentacji, piłkarze Śląska Wrocław wracają do gry. W 8. kolejce PKO Ekstraklasy zagrają na wyjeździe z Górnikiem Zabrze, który w ostatnich latach nie jest wygodnym rywalem dla WKS-u.

2019-09-15 12:23 Autor: prochu
Michał Chrapek: W drużynie jest wielki spokój
0

- Skłamałbym, jakbym powiedział, że spodziewałem się takich rezultatów na początku sezonu - mówi przed meczem z Górnikiem Zabrze piłkarz Śląska, Michał Chrapek.

2019-09-14 18:16 Autor: prochu
Gol Przemysława Płachety w reprezentacji Polski [WIDEO]
0

Reprezentacja Polski do lat 21 wygrała z Estonią 4:0 w meczu eliminacji do mistrzostw Europy 2021. Jedną z bramek zdobył pomocnik Śląska Wrocław, Przemysław Płacheta.

2019-09-10 23:59 Autor: prochu
Świetne wyniki Śląska w biegu Wrocław Business Run
0

8. miejsce na trasie biegowej, 3. wśród drużyn z największym wsparciem dla beneficjantów biegu - Śląsk Wrocław mocno zaznaczył swój udział w kolejnej edycji Wrocław Business Run. Przedstawiciele WKS-u wzięli także udział w Gentleman's Day na Partynicach oraz sobotnim Korowodzie Nadziei, który przeszedł ulicami miasta.

2019-09-10 09:14 Autor: prochu
Ważne zwycięstwo rezerw WKS-u. Śląsk II pozostaje liderem III ligi
0

Śląsk II Wrocław pokonał Rekord Bielsko-Biała 2:1 w 6. kolejce grupy III trzeciej ligi. Podopieczni Piotra Jawnego szybko objęli dwubramkowe prowadzenie, które "dowieźli" do samego końca, mimo nieznanych problemów w drugiej połowie.

2019-09-10 08:53 Autor: prochu
Wyróżnienie dla Przemysława Płachety. Piłkarz Śląska z tytułem Młodzieżowca Sierpnia