Piłkarski Śląsk Wrocław

Śląsk zaczął wiosnę jak cały sezon. Czy kolejne wyniki też takie będą?
2

Śląsk lubi zaczynać remisami

Na inaugurację rundy wiosennej piłkarze Śląska zremisowali z Ruchem Chorzów 1:1. Podobnym wynikiem wrocławianie zaczęli sezon. Okazuje się, że w ostatnim czasie podział punktów na starcie jest dla Śląska czymś naturalnym.

2012-02-20 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Dopóki Śląsk nie będzie mógł regularnie trenować na nowym stadionie, nie będzie można powiedzieć, że to jest jego boisko.
3

Śląsk pozbawiony atutu własnego boiska

Piłkarze Śląska na Stadionie Miejskim rozegrali do tej pory trzy mecze. Zdobyli w nich cztery punkty i strzelili zaledwie dwa gole. Od kiedy zespół prowadzi Orest Lenczyk, wrocławianie nie mieli tak słabej serii.

2012-02-19 21:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Jesienią Śląsk pokonał Ruch 1:0, a gola zdobył Cristian Diaz.
0

Orest Lenczyk ocenia mecz z Ruchem Chorzów

Na inaugurację rundy wiosennej piłkarze Śląska zremisowali z Ruchem Chorzów na Stadionie Miejskim 1:1. Gola dla wrocławian zdobył w pierwszej połowie Mateusz Cetnarski. Wyrównał po przerwie Arkadiusz Piech.

2012-02-19 00:00 Autor: slaskwroclaw/mw
Orest Lenczyk i Waldemar Fornalik - przyjaciele z ławki trenerskiej.
0

Wypowiedzi trenerów po meczu Śląsk - Ruch

Na inaugurację wiosny piłkarze Śląska zremisowali na własnym stadionie z Ruchem Chorzów 1:1. Obaj trenerzy po spotkaniu byli umiarkowanie zadowoleni z postawy swoich zawodników.

2012-02-18 00:00 Autor: mw
Orest Lenczyk i Waldemar Fornalik nie ukrywają, że łączą ich wyjątkowe relacje.
0

Lenczyk kontra Fornalik, to jak ojciec kontra syn

O relacjach łączących trenera Oresta Lenczyka z Waldemarem Fornalikiem wie cała piłkarska Polska. Obaj szkoleniowcy nie ukrywają też, że darzą się ogromną sympatią. Dzisiaj w meczu Śląska z Ruchem staną jednak przeciwko sobie.

2012-02-18 09:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Patrok Mraz ma duże szanse, aby zadebiutować w sobotę w barwach Śląska Wrocław.
0

Patrik Mraz: Chciałbym zagrać w sobotę

W sobotę w meczu z Ruchem Chorzów w barwach piłkarskiego Śląska ma szansę zadebiutować dwóch zawodników: Patrik Mraz i Dalibor Stevanović. Ten pierwszy może zagrać na lewej obronie lub lewej pomocy.

2012-02-17 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Trener Orest Lenczyk: - Na Cyprze rywalizowaliśmy z anonimowymi graczami. W lidze wszyscy znają się jak łyse konie
0

Trener Orest Lenczyk: Zaczynamy od zera

Już w sobotę (godz. 18) inauguracja piłkarskiej rundy wiosennej we Wrocławiu. Śląsk zmierzy się z Ruchem Chorzów. - Wystąpimy po raz pierwszy po długiej przerwie jako faworyt, ale nie dlatego, że jesteśmy lepszym zespołem, ale dlatego, że jesteśmy liderem.

2012-02-16 00:00 Autor: mw
Jesienią Śląsk po golu Cristiana Diaza pokonał Ruch 1:0. Jak bedzie teraz? Na pewno zimno, ale herbata i emocje rozgrzeją w sobotę każdego kibica.
2

Mecz z Ruchem Chorzów przy herbatce

Już w sobotę (godz. 18) wielka inauguracja rundy wiosennej piłkarzy Śląska. Wrocławianie zmierzą się na Stadionie Miejskim z Ruchem Chorzów. Ponieważ pogoda nie jest najlepsza do oglądania meczów na żywo, organizatorzy przygotowali dla kibiców coś na rozgrzewkę.

Ciężar gry Śląska nie będzie wiosną spoczywał tylko na Sebastianie Mili.
0

Tak będzie wyglądał skład Śląska na mecz z Ruchem

W klubowej telewizji Śląska Wrocław trener Orest Lenczyk przyznał, że pierwsza jedenastka na mecz z Ruchem Chorzów jest już prawie gotowa. Jak więc może wyglądać wyjściowy skład wicemistrzów Polski na pierwszy wiosenny pojedynek? Oto nasza propozycja.

2012-02-15 07:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Stadion Miejski może przyjąć wiosną kibiców, ale tylko gospodarzy.
3

Stadion Miejski zamknięty, ale tylko dla kibiców gości

I po zamieszaniu. Komisja Licencyjna przy Polskim Związku Piłki Nożnej podjęła ostateczną decyzję - Śląsk może rozgrywać swoje mecze na Stadionie Miejskim, ale bez udziału kibiców gości.

2012-02-14 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski