PIOTR MAŁACHOWSKI

Wrocławscy lekkoatleci rozpoczynają walkę na mistrzostwach świata w Londynie
0

W piątek w Londynie rozpoczynają się lekkoatletyczne mistrzostwa świata. W ponad 50-osobowej reprezentacji Polski oczywiście nie mogło zabraknąć sportowców z Wrocławia - o medale walczyć będą m.in. Rafał Omelko i Piotr Małachowski.

2017-08-03 20:35 Autor: Paweł Prochowski
Srebrny olimpijski medal Piotra Małachowskiego sprzedany!
0

Aukcja srebrego krążka wywalczonego przez Piotra Małachowskiego w Rio de Janeiro została zakończona przed czasem. Medal został sprzedany za kwotę, która pozwala na zakończenie zbiórki pieniędzy na terapię małego Olka w Nowym Jorku.

2016-08-25 21:00 Autor: prochu
Piękny gest Piotra Małachowskiego!
0

Srebrny medalista z Rio de Janeiro w rzucie dyskiem, Piotr Małachowski zdobył się na piękny gest. Zawodnik Śląska Wrocław przekazał na aukcję charytatywną wywalczony przed kilkoma dniami w Brazylii krążek. Dochód z licytacji zostanie przekazany na leczenie 3-letniego Olka, walczącego z rakiem gałki ocznej.

2016-08-21 19:00 Autor: prochu
Rio 2016: Rafał Omelko siódmy w półfinale biegu na 400 m
0

Urodzony we Wrocławiu, Rafał Omelko nie wywalczy medalu olimpijskiego w biegu na 400 m. Zawodnik AZS-AWF dziś w nocy zajął 7 miejsce w biegu półfinałowym.

2016-08-14 11:45 Autor: bas
Piotr Małachowski wicemistrzem olimpijskim!
0

Piotr Małachowski zdobył srebrny medal w konkursie rzutu dyskiem podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Zawodnik Śląska Wrocław przegrał tylko z reprezentantem Niemiec Christopem Hartingiem, który wyprzedził wrocławianina w ostatniej rundzie.

2016-08-13 17:05 Autor: daf
Rio 2016: Dobry początek lekkoatletów
0

Bardzo dobrze rozpoczęli olimpijskie zmagania, wrocławscy lekkoatleci Piotr Małachowski w rzucie dyskiem oraz Rafał Omelko w biegu na 400m. W piątek startowała również pływaczka WKS Śląsk Wrocław Anna Dowgiert.

2016-08-13 12:02 Autor: daf
Rio 2016: piątkowe występy wrocławskich sportowców
0

Dziś walkę o olimpijskie medale rozpoczynają dwaj lekkoatleci z Wrocławia. Na olimpijskiej pływalni o prawo udziału w półfinale zmierzy się zawodniczka WKS Śląsk Wrocław.

2016-08-12 12:02 Autor: bas
Rio 2016: Zobacz kto będzie reprezentował Wrocław
0

Już dzisiaj w nocy oficjalnie rozpoczną się Igrzyska XXXI Olimpiady Rio 2016. W Brazylii wystąpi 245 reprezentantów Polski, w tym 13 reprezentantów Wrocławia.

2016-08-05 10:00 Autor: Damian Filipowski, Twitter: @dfilipowski
Wrocławskie akcenty w sukcesie na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy
0

Zwycięstwo w klasyfikacji medalowej na lekkoatletycznych mistrzostwach Europy to niekwestionowany sukces naszych reprezentantów. Polscy lekkoatleci przywiozą z Amsterdamu aż 12 medali. Część z nich wywalczyli sportowcy związani z Wrocławiem.

2016-07-11 10:15 Autor: Bartosz Senderek
Piotr Małachowski triumfował w kategorii Sport
0

Konkurs Człowiek Roku 2015 we Wrocławiu w końcu oficjalnie rozstrzygnięty! Oto wszyscy zwycięzcy

W końcu wszystko stało się jasne. Właśnie poznaliśmy wszystkich laureatów Konkursu Człowiek Roku 2015 we Wrocławiu. W kategorii Biznes wygrał Michał Sadowski, w Kulturze najlepszy okazał się Lech Moliński, natomiast w Sporcie zwyciężył Piotr Małachowski. Wcześniej Nagrodę Internautów przyznano Alicji Tchórz. Uroczyste wręczenie okazałych statuetek zaplanowano na początku marca.

2016-02-16 14:10 Autor: Jarosław Garbacz