Pko ekstraklasa

Podział punktów po walce do końca. Śląsk Wrocław remisuje w Zabrzu
0

Zarówno piłkarze Śląska jak i Górnika walczyli o zwycięstwo do ostatnich minut, ale gol na wagę triumfu ostatecznie nie padł. Piłkarski WKS zremisował z Zabrzu z Górnikiem 1:1, notując piąty mecz z rzędu bez porażki, w tym czwarty remis.

2021-04-16 22:41 Autor: Bartosz Królikowski
Maratonu czas start. Śląsk jedzie odczarować stadion w Zabrzu [ZAPOWIEDŹ]
0

Przed piłkarskim Śląskiem ostatnia, bardzo intensywna część sezonu. Wrocławianie w przeciągu najbliższego tygodnia rozegrają trzy mecze, a w ciągu miesiąca łącznie aż sześć spotkań. Po przyzwoitym początku pod wodzą Jacka Magiery WKS będzie chciał wykonać kolejny krok do przodu. Tym razem o punkty powalczą na wyjątkowo niewdzięcznym dla Śląska terenie w Zabrzu z będącym w kryzysie Górnikiem Zabrze.

2021-04-16 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Wyróżnienie dla piłkarza Śląska. Piotr Celeban w Galerii Legend Ekstraklasy!
0

Najskuteczniejszy obrońca w historii Ekstraklasy, rekordzista pod względem występów w Śląsku Wrocław w Ekstraklasie, były reprezentant Polski, a od teraz również członek Galerii Legend Ekstraklasy. Pełna tytułów kariera Piotra Celebana właśnie wzbogaciła się o kolejny, bowiem znalazł się on w wybranej przez kibiców i ekspertów trójce piłkarzy za lata 2011-20, którzy trafili do Galerii Legend Ekstraklasy.

2021-04-15 12:39 Autor: Bartosz Królikowski
Przed przerwą bardzo ładnie, po przerwie… no mniej. Podział punktów w meczu przyjaźni
0

Mecz o dwóch obliczach. Emocjonująca, ofensywna pierwsza połowa i dość jałowa druga. Piłkarze Śląska Wrocław zremisowali na Stadionie Wrocław 1:1 z Lechią Gdańsk, w pierwszym domowym meczu pod wodzą Jacka Magiery.

2021-04-10 22:00 Autor: Bartosz Królikowski
Poprzeczka w górę, po dobrym początku. Śląsk podejmuje Lechię Gdańsk [ZAPOWIEDŹ]
0

Od zwycięstwa i to wyjazdowego grę pod wodzą nowego trenera rozpoczęli piłkarze Śląska Wrocław. Jacek Magiera nie bał się w Białymstoku wprowadzić wielu zmian już na start swej przygody z WKS-em i opłaciło się. Jednak teraz poprzeczka idzie wyżej, bowiem do Wrocławia przyjeżdża zespół w znacznie lepszej formie od Jagiellonii, a mianowicie zaprzyjaźniona Lechia Gdańsk.

2021-04-10 13:13 Autor: Bartosz Królikowski
Zwycięski debiut Jacka Magiery. Piłkarski Śląsk wygrywa w Białymstoku!
0

Piłkarze Śląska Wrocław wygrali pierwszy mecz wyjazdowy od listopada, pokonując w Białymstoku Jagiellonię 1:0. Tym samym udany debiut zaliczył nowy trener WKS-u Jacek Magiera.

2021-04-05 19:44 Autor: Bartosz Królikowski
Mecz nowego rozdania. Śląsk Wrocław zagra z Jagiellonią Białystok [ZAPOWIEDŹ]
0

Poniedziałek Wielkanocny będzie w tym roku wyjątkowo ważnym dniem dla Śląska Wrocław. Piłkarski WKS oficjalnie wkracza w erę Jacka Magiery, którą wrocławianie na pewno chcą rozpocząć od zwycięstwa. Zwłaszcza wyjazdowego, co w tym wypadku miało by dodatkowy wymiar. Podobnie sprawy mają się w Jagiellonii, która jest obecnie w momencie przejściowym i szukania tożsamości.

2021-04-05 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Witamy w WKS-ie, Panie Magiera. Śląsk na przełomie rozdziałów
0

Śląsk Wrocław kończy rozdział pt. „Vitezslav Lavicka”. Po ponad dwóch latach wiatr zmian na stołku trenerskim zawiał w WKS-ie, co jak na standardy Ekstraklasy jest naprawdę niezłym wynikiem. Czas na Jacka Magierę. Nowy szkoleniowiec ma nadać wrocławianom nową jakość, być bodźcem do ponownego rozwoju. Oczywiście wszystko wymagać będzie czasu, zwłaszcza że poprawić zdecydowanie jest co.

2021-03-23 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Były selekcjoner młodzieżowej kadry w Śląsku. Jacek Magiera nowym trenerem WKS-u!