Pko ekstraklasa

PKO Ekstraklasa. Przerwa zimowa została skrócona. Kiedy drużyny wrócą do gry?
0

Przerwa zimowa PKO Bank Ekstraklasy zostanie skrócona – taką decyzję podjęła rada nadzorcza rozgrywek. Oznacza to, że 15. kolejka odbędzie się tydzień wcześniej, niż pierwotnie planowano.

2020-11-27 12:05 Autor: mh
Wyjazdy wciąż z piekła rodem. Piłkarski Śląsk przegrywa mecz przyjaźni
0

Szczecin, Płock, Warszawa, a teraz Gdańsk. Co łączy te cztery miasta? W żadnym z nich Śląsk nie potrafił nawet zremisować w tym sezonie. Piłkarze WKS-u przegrali na wyjeździe z Lechią Gdańsk 2:3. To ich czwarta z rzędu porażka na obcym boisku.

2020-11-20 20:09 Autor: Bartosz Królikowski
Nie zatracić tożsamości na wyjazdach. Przed Śląskiem mecz przyjaźni z Lechią Gdańsk [ZAPOWIEDŹ]
0

Po przerwie reprezentacyjnej do gry powraca PKO Ekstraklasa, a wraz z nią piłkarski Śląsk Wrocław. Piłkarze Vitezslava Lavicki staną przed wyzwaniem pokazania wreszcie normalnej formy w meczu wyjazdowym. Wszakże jak dotąd w tym sezonie delegacje jakby wysysały z nich część życia. Tym razem będzie to przyjacielska wizyta, wszakże rywalem Śląska będzie zaprzyjaźniona Lechia Gdańsk.

2020-11-20 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Ozdrowieńcy ze Śląska Wrocław oddali osocze dla zarażonych koronawirusem
0

Pandemia COVID-19 nie ominęła klubów PKO Ekstraklasy, w tym Śląska Wrocław. Kilku zawodników WKS-u, którzy przeszli już zakażenie postanowiło oddać osocze zawierające przeciwciała anty-koronawirusowe, aby pomóc tych, którzy chorobę przechodzą bardzo ciężko.

2020-11-11 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Zimno, pusto i nudno. Śląsk bezbramkowo remisuje z Górnikiem
0

Na trybunach ani żywej duszy, aura bardziej zimowa niż jesienna, a emocji jak wody na pustyni. Śląsk Wrocław nie rozgrzał swoją grą absolutnie nikogo i bezbramkowo zremisował na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze. To pierwszy mecz wrocławian w tym sezonie, w którym nie padł ani jeden gol.

2020-11-07 22:05 Autor: Bartosz Królikowski
Miał być wyjazd, jest domówka, lecz cel pozostaje ten sam. Śląsk Wrocław podejmuje Górnik Zabrze [ZAPOWIEDŹ]
0

Pandemia koronawirusa zamieszała terminarzem PKO Ekstraklasy. Śląsk miał w ten weekend zagrać zupełnie gdzie indziej, z kimś zupełnie innym. Ale los tak zadecydował, że do Wrocławia przyjedzie teraz Górnik Zabrze. To zasadniczo jest dla WKS-u dobrą wiadomością, bo na własnym boisku pokonać ich znacznie trudniej niż na wyjeździe, a formą ostatnio nie imponowali. Drugi z rzędu mecz domowy, to świetna okazja by odzyskać nieco z dyspozycji z poprzedniego sezonu.

2020-11-07 09:00 Autor: Bartosz Królikowski
Kolejne zawirowania spowodowane COVID-19. Zmiany w terminarzu piłkarskiego Śląska
0

Koronawirus znów naciera na PKO Ekstraklasę. Duża liczba pozytywnych wyników wśród piłkarzy polskiej ligi wymusiła przełożenie trzech meczów 9. kolejki. Aby uniknąć kolejnych zaległości, zarząd Ekstraklasy postanowił, że drużyny mogące grać rozegrają niektóre mecze awansem, czyli po prostu szybciej niż pierwotnie było w terminarzu. Wśród zespołów którym zmiany namieszały w planach jest m.in. Śląsk Wrocław.

2020-11-02 19:55 Autor: Bartosz Królikowski
Listopadowa wizyta u mechanika. Śląsk Wrocław czeka naprawa formy [ANALIZA]
0

Do ostatniej przerwy reprezentacyjnej piłkarski WKS wyglądał jak dobrze naoliwiona maszyna i to pomimo licznych kontuzji oraz zakażeń koronawirusem. Jednak w drugiej połowie października doszło do małej destabilizacji, zwłaszcza w meczach wyjazdowych, ale nawet na Stadionie Wrocław kolorowo nie było. WKS zaliczył mały dołek formy i teraz trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie, co się zepsuło oraz jak to naprawić.

2020-11-01 13:27 Autor: Bartosz Królikowski