Pko ekstraklasa

Obronić to, o co tak długo walczyli. Śląsk zmierzy się z Jagiellonią [ZAPOWIEDŹ]
1

Wiele kolejek przerwy, lecz wreszcie się udało. Dzięki domowej wygranej nad Koroną Kielce (2:1), Śląsk Wrocław powrócił na ligowe podium. Nadszedł czas, by wrocławianie obronili to o co starali się z takim trudem. Przeszkodą na tej drodze, będzie bardzo nieprzewidywalna Jagiellonia Białystok.

2020-03-07 09:28 Autor: Bartosz Królikowski
Legenda będzie powstawać dalej. Piotr Celeban z nowym kontraktem!
1

Dziesięć sezonów w Śląsku Wrocław to mało? Nie ma problemu, będzie więcej! Rekordzista wrocławskiego klubu w występach na poziomie ekstraklasy Piotr Celeban oficjalnie przedłużył swój kontrakt z WKS-em.

2020-03-06 18:17 Autor: Bartosz Królikowski
Śląsk znów na podium! Tak świętowali wrocławianie [WIDEO]
1

Zobaczcie, jak piłkarze wrocławskiego Śląska cieszą się w szatni po zwycięstwie nad Koroną Kielce. Wrocławianie powrócili dzięki temu na ligowe podium po kilku kolejkach przerwy.

2020-03-04 21:55 Autor: bk, mh
Rewolucji nie było, ale zwycięstwo owszem. Śląsk pokonuje Koronę i wraca na podium!
0

Były na tej drodze wzloty i upadki, ale wreszcie tego dokonali. Piłkarze Śląska Wrocław pokonali na własnym stadionie Koronę Kielce 2:1. Wrocławianie powrócili dzięki temu na ligowe podium po kilku kolejkach przerwy.

2020-03-04 20:48 Autor: Bartosz Królikowski
Odkuć się po przegranych derbach. Śląsk podejmuje Koronę Kielce [ZAPOWIEDŹ]
0

Niesmak po porażce w prestiżowym meczu z Zagłębiem Lubin jest mocny, ale Śląsk nie ma czasu się tym przejmować. Wszakże tym razem czeka ich wyjątkowa kolejka w środku tygodnia. Podejmą w niej kolejną próbę wskoczenia na ligowe podium, a zarazem zrehabilitowania się za przegraną w Lubinie. Ich rywalem będzie drużyna najbardziej nijaka w ofensywie, w tym sezonie PKO Ekstraklasy – Korona Kielce.

2020-03-04 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Druga połowa z piekła rodem. Śląsk przegrywa derby z Zagłębiem
0

Niezwykle bolesna, lecz zasłużona porażka. Śląsk Wrocław przegrał na wyjeździe w Derbach Dolnego Śląska z Zagłębiem Lubin 1:3. Tym samym wrocławianie wciąż pozostają na czwartym miejscu w tabeli PKO Ekstraklasy.

2020-03-01 19:59 Autor: Bartosz Królikowski
Dolnośląska wojna II. Czas na drugie w tym sezonie derby Dolnego Śląska!
0

Pierwsze w sezonie 2019/20 derby między Śląskiem Wrocław, a Zagłębiem Lubin były istnym szaleństwem, które zakończyły się wręcz hokejowym wynikiem 4:4. Teraz czas na rewanż w Lubinie. Jeśli ten mecz, będzie choć w połowie tak emocjonujący jak poprzedni, to czeka nas kapitalne widowisko. Obie drużyny mają o co grać, a fakt iż są to derby, tylko podbija stawkę.

2020-03-01 09:00 Autor: Bartosz Królikowski
Śląsk wreszcie triumfuje w 2020 roku. Analiza postawy wrocławian w „Podcast Śląsk”
0

Po dwóch remisach w słabym stylu, Śląsk Wrocław wygrał mecz ligowy po raz pierwszy w 2020 roku. Damian Filipowski, Jan Mikoś i Bartosz Królikowski, w 44. odcinku „Podcastu Śląsk” ocenili postawę zawodników Vitezslava Lavicki w meczu z Górnikiem Zabrze, a także przeanalizowali ich szanse w nadchodzących meczach.

2020-02-27 14:47 Autor: Bartosz Królikowski
Słowak broni dalej. Matus Putnocky na dłużej w Śląsku!
0

Aby zbudować drużynę, która będzie czymś więcej niż, jak to mówią Anglicy, „one season wonder”, należy przedłużać umowy z jej filarami. Śląsk Wrocław robi właśnie to, gdyż wrocławski klub oficjalnie poinformował o przedłużeniu kontraktu z podstawowym bramkarzem zespołu – Matusem Putnockim.

2020-02-27 11:55 Autor: Bartosz Królikowski
Takiego prezentu Śląsk Wrocław się nie spodziewał
0

Dawanie swoim rywalom prezentów na boisku nie jest raczej w piłce nożnej mile widziane. Co innego natomiast poza nim. Śląsk Wrocław otrzymał niespodziewany prezent od sąsiada w ligowej tabeli – Pogoni Szczecin.

2020-02-25 14:58 Autor: Bartosz Królikowski