Polfarmex Kutno

Niemiła niespodzianka WKK. Wrocławianie przegrali drugi mecz u siebie
0

Twierdza Wrocław znów zdobyta. Tym razem koszykarze WKK nie sprostali Polfarmeksowi Kutno, z którym przegrali 85:88. Najskuteczniejszymi zawodnikami wrocławian byli Dominik Rutkowski i Jakub Koelner - obaj zdobyli po 21 "oczek".

2019-03-11 09:19 Autor: prochu
WKK Wrocław - Polfarmex Kutno: Rewanż za jesienną porażkę [ZAPOWIEDŹ]
0

Już w sobotę (9 marca) w WKK Sport Center o godzinie 18 dojdzie do pojedynku pomiędzy WKK Wrocław a Polfarmexem Kutno. Spotkanie rozgrywane w ramach 27. kolejki I ligi koszykarzy będzie dla wrocławian okazją do rewanżu za jesienną porażkę w Kutnie 69:82.

2019-03-09 08:08 Autor: Artur Gołdyn
Kapitalny mecz FutureNet Śląska! WKS wraca na fotel lidera [RELACJA]
0

FutureNet Śląsk Wrocław wraca na pierwsze miejsce w tabeli. Podopieczni Radosława Hyżego rozbili w Kutnie Polfarmex 90:63, a dzięki jednoczesnej porażce Sokoła Łańcut z GKS-em Tychy, znów znajdują się na szczycie 1. ligi.

2019-01-06 12:04 Autor: prochu
FutureNet Śląsk wraca do gry. Wyprawa do Kutna na początek roku [ZAPOWIEDŹ]
0

Po krótkim odpoczynku w czasie Świąt Bożego Narodzenia koszykarze FutureNet Śląska Wrocław już tydzień temu wrócili do treningów. Pierwszy sprawdzian w 2019 roku czeka ich w najbliższą sobotę - 5 stycznia. Podopieczni Radosława Hyżego zmierzą się na wyjeździe z Polfarmexem Kutno.

2019-01-04 12:53 Autor: prochu
Nieudana wyprawa do Kutna. WKK przegrywa z Polfarmeksem
0

Wyjazdowa przegrana WKK Wrocław. Podopieczni Tomasza Niedbalskiego długo toczyli wyrównany bój w Kutnie z Polfarmeksem, momentami nawet prowadzili, ale seria kilku punktów z rzędu miejscowych w trzeciej kwarcie pozwoliła im zbudować przewagę, której nie oddali już do końca spotkania. Najskuteczniejszym zawodnikiem WKK był Jakub Koelner, zdobywca 19 "oczek", który aż pięć razy trafił za trzy.

2018-12-02 17:15 Autor: prochu
Polfarmex pokonany, świetna inauguracja FutureNet Śląska! [RELACJA]
0

Koszykarze FutureNet Śląska Wrocław pewnie pokonali Polfarmex Kutno 87:77 w spotkaniu pierwszej kolejki koszykarskiej 1. ligi. O zwycięstwie wrocławian zadecydowała trzecia kwarta, która zakończyła się czternastopunktowym zwycięstwem WKS-u.

2018-10-01 10:20 Autor: prochu
FutureNet Śląsk rozpoczyna sezon. Polfarmex na inaugurację [ZAPOWIEDŹ]
0

Nareszcie nadszedł ten moment - zawodnicy FutureNet Śląska Wrocław wracają do walki o ligowe punkty. Sezon 2018/2019 rozpoczną od domowego starcia z Polfarmexem Kutno. Początek spotkania w niedzielę (30 września) o godzinie 19 w hali wrocławskiego AWF-u.

2018-09-30 11:40 Autor: prochu
Radosław Hyży: Mamy problem z brakiem agresji [WIDEO]
0

Śląsk Wrocław nie rozpoczął udanie 2018 roku. W pierwszym tegorocznym meczu podopieczni trenera Radosława Hyżego przegrali przed własną publicznością z Polfarmexem Kutno 57:79, a w kolejnym spotkaniu ulegli na wyjeździe Zetkama Doral Nysie Kłodzko 72:88. - W meczu z Nysą mieliśmy dobre momenty, zarówno w obronie, jak i w ofensywie - ocenia szkoleniowiec WKS-u.

2018-01-17 17:19 Autor: prochu
Falstart w nowym roku. Polfarmex rozgromił Śląsk we Wrocławiu
0

Koszykarze Śląska Wrocław nie rozpoczęli udanie 2018 roku. Podopieczni Radosława Hyżego walczyli z wyżej notowanym Polfarmexem Kutno przez pierwsze 20 minut, ale w drugiej połowie opadli z sił. Spadkowicz z PLK po zmianie stron wrzucił wyższy bieg i zasłużenie wygrał 79:57.

2018-01-07 22:27 Autor: prochu
Koszykarze WKS-u walczą o dobre rozpoczęcie nowego roku [ZAPOWIEDŹ]
0

Po krótkiej przerwie koszykarze Śląska wracają na pierwszoligowe parkiety. Zwycięstwo z Astorią Bydgoszcz było doskonałym świątecznym prezentem dla kibiców, a teraz czas, by z przytupem wejść w 2018 rok. Jest na to tylko jeden sposób - zwycięstwo z Polfarmexem Kutno. Początek spotkania w niedzielę (7 stycznia) o godzinie 18.

2018-01-06 07:00 Autor: prochu