Politechnika gdańska

Trener Ślęzy niezadowolony po wygranym meczu.
0

Trener Ślęzy niezadowolony po wygranym meczu. "Nasza obrona była skandaliczna"

W miniony weekend koszykarki Ślęzy Wrocław po emocjonującym spotkaniu i punktach w samej końcówce pokonały Politechnikę Gdańską 66:64. Wygrana wrocławianek mogłaby bardziej cieszyć, gdyby nie fakt, że Ślęza była murowanym faworytem tej potyczki, a tymczasem to gdańszczanki przez większość meczu nadawały ton rywalizacji. Po meczu gorzkich słów nie szczędził szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2019-01-29 14:31 Autor: prochu
Niespodziewany dreszczowiec Ślęzy. Na szczęście z happy endem [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

To miał być kolejny łatwy mecz dla Ślęzy, tymczasem przez większość spotkania to Politechnika Gdańska prowadziła i była bliższa wygranej. Szczęśliwie dla 1KS-u, w decydującym momencie ręka nie zadrżała Cierrze Burdick, która w ostatniej minucie trafiła za trzy i ostatecznie dwa punkty zostały we Wrocławiu - Ślęza wygrała 66:64.

2019-01-27 12:16 Autor: prochu
Ślęza wraca po pucharowej przerwie. W sobotę mecz z beniaminkiem [ZAPOWIEDŹ]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław wracają do ligowych zmagań po dwutygodniowej przerwie na mecze Pucharu Polski. Podopieczne Arkadiusza Rusina nie zakwalifikowały się do turnieju finałowego krajowego pucharu, za to mogły się należycie przygotować do najbliższej potyczki. W sobotę - 26 stycznia - do Wrocławia przyjeżdża beniaminek EBLK Sunreef Yachts Politechnika Gdańska.

2019-01-25 14:45 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Zaczyna się granie z rywalami z górnej półki
0

W niedzielę koszykarki Ślęzy Wrocław dość łatwo pokonały na wyjeździe Sunreef Yachts Politechnikę Gdańską 83:51. Trener 1KS-u Arkadiusz Rusin nie jest jednak do końca zadowolony z przebiegu spotkania. - Miałem sporo pretensji do defensywy w pierwszej połowie spotkania i to przede wszystkim zaprząta mi teraz głowę - przyznaje szkoleniowiec brązowych medalistek mistrzostw Polski.

2018-10-15 22:39 Autor: prochu
Kolejne pewne zwycięstwo 1KS-u! Ślęza rozgromiła w Gdańsku Politechnikę
0

Ślęza Wrocław odniosła kolejne wyjazdowe zwycięstwo. Tym razem podopieczne Arkadiusza Rusina rozgromiły w Gdańsku Politechnikę. Znów najskuteczniejszą koszykarką 1KS-u była Marissa Kastanek, która rzuciła 18 punktów.

2018-10-14 19:22 Autor: prochu