Polonia Leszno

Demonstracja siły FutureNet Śląska. Pewne zwycięstwo w Lesznie
0

Już tylko dwie drużyny w koszykarskiej pierwszej lidze pozostają niepokonane na własnym parkiecie - Śląsk i WKK. W sobotę pierwszą porażkę u siebie poniosła Polonia Leszno, którą pokonał FutureNet Śląsk Wrocław. Podopieczni Radosława Hyżego mimo słabego początku rozkręcali się z minuty na minutę i ostatecznie wygrali 102:88.

2019-01-20 21:14 Autor: prochu
Hit rundy zasadniczej w Lesznie. FutureNet Śląsk mierzy się z Polonią [ZAPOWIEDŹ]
0

W rundzie zasadniczej ubiegłego sezonu koszykarze Śląska jako jedyni pokonali Jamalex Polonię 1912 Leszno na jej parkiecie. Teraz przed wrocławianami podobne zadanie, bowiem w bieżących rozgrywkach także nikt jeszcze nie wywiózł punktów z leszczyńskiej hali Trapez. Początek meczu w sobotę - 19 stycznia - o godzinie 18.

2019-01-19 09:32 Autor: prochu
WKK bliski niespodzianki. Polonia Leszno lepsza w końcówce [RELACJA]
0

Gdyby mecz trwał 37 minut, koszykarze WKK mogliby cieszyć się z kolejnego wyjazdowego zwycięstwa i sprawienia nie lada niespodzianki, jaką byłoby pokonanie Jamalex Polonii Leszno na jej terenie. Niestety, końcówka spotkania należała do miejscowych, którzy wygrali ten fragment 12:3, a całe spotkanie 72:64.

2018-11-18 20:53 Autor: prochu
Mecz drużyn własnego parkietu. WKK z wizytą w Lesznie [ZAPOWIEDŹ]
0

Konia z rzędem temu, kto kilka tygodni temu spodziewał się, że starcie 10. kolejki koszykarskiej pierwszej ligi pomiędzy Polonią Leszno a WKK Wrocław będzie meczem na szczycie, pojedynkiem trzeciego i czwartego zespołu w tabeli. Drugiego konia temu, kto wytypowałby wrocławian jako zespół zajmujący wyższą lokatę. Niemniej za faworyta sobotniego spotkania między zainteresowanymi, uznaje się leszczynian.

2018-11-17 14:34 Autor: prochu
FutureNet Śląsk lepszy od Polonii w meczu na szczycie!
0

Kapitalny mecz w hali AWF-u! FutureNet Śląsk Wrocław po zaciętym spotkaniu pokonał Jamalex Polonię Leszno 86:82. Najskuteczniejszym zawodnikiem WKS-u był Aleksander Dziewa, którzy rzucił 19 "oczek", a nieco mniejszą zdobycz odnotował Jakub Musiał.

2018-10-13 20:56 Autor: prochu
Koszykarski hit we Wrocławiu. FutureNet Śląsk podejmuje Polonię Leszno [ZAPOWIEDŹ]
0

W starciu zapowiadanym jako hit 3. kolejki koszykarskiej pierwszej ligi FutureNet Śląsk Wrocław podejmie Jamalex Polonię 1912 Leszno. W hali wrocławskiego AWF-u zmierzą się ze sobą drużyny, które pewnie wygrały swoje dwa pierwsze starcia i są głównymi kandydatami do awansu do ekstraklasy. To także mecz z wieloma podtekstami i sentymentalnymi powrotami. Początek spotkania w sobotę o godzinie 18.

2018-10-13 15:15 Autor: prochu
Polonia Leszno lepsza od WKK Wrocław w kolejnym sparingu
0

Koszykarze WKK Wrocław zbierają cenne doświadczenie przed startem rozgrywek 1. ligi. W środę wrocławianie zmierzyli się na własnym parkiecie z wyżej notowanym rywalem - Polonią Leszno i musieli uznać jej wyższość, przegrywając 56:81.

2018-08-29 23:54 Autor: prochu
Sensacja w Lesznie! Śląsk rozgromił faworyta na jego terenie!
1

Fantastyczna seria koszykarzy Śląska Wrocław trwa! Podopieczni Radosława Hyżego wygrali piąte spotkanie z rzędu, tym razem z zespołem ze ścisłej ligowej czołówki i jednym z faworytów do awansu do Polskiej Ligi Koszykówki - Jamalex Polonią Leszno.

2018-03-10 20:34 Autor: prochu
Pojedynek z wieloma podtekstami. Śląsk walczy z Polonią Leszno [ZAPOWIEDŹ]
0

Jeszcze trzy tygodnie temu Jamalex Polonia 1912 Leszno byłaby murowanym faworytem w starciu ze Śląskiem Wrocław. Ostatnie mecze pokazują jednak, że podopieczni Radosława Hyżego mogą powalczyć o sprawienie niespodzianki. Spotkanie to będzie miało wiele dodatkowych smaczków, bowiem Polonia jest bardzo... "wrocławskim" zespołem.

2018-03-09 10:00 Autor: prochu
Koszykarze WKS-u toczyli wyrównany bój z Polonią przez 40 minut. A potem była dogrywka... [RELACJA]
0

Przez niemal 40 minut spotkania z faworyzowaną Polonią Leszno koszykarze Śląska Wrocław prezentowali się naprawdę nieźle i niewiele zabrakło, by odnieśli sensacyjne zwycięstwo. Leszczynianie w ostatniej chwili wrócili do gry i doprowadzili do dogrywki, w której nie mieli sobie równych. Ostatecznie podopieczni Radosława Hyżego przegrali 86:96 i mogą jedynie żałować, że w odpowiednim momencie nie "dobili" rywala.

2017-11-25 08:30 Autor: Paweł Prochowski