Śląsk Wrocław zalicza ostatnio jeden z gorszych okresów w historii. Tymczasem zarówno zarząd klubu, piłkarze, jak i członkowie rady nadzorczej, wciąż są suto opłacani z kasy miasta.

2022-05-15 10:00 Autor: Marta Gołębiowska
Śląsk Wrocław przegrał z najgorszym zespołem w Ekstraklasie 0:4
0

Oj, źle się dzieje w WKS-ie, a zmiana trenera najwyraźniej nie pomogła. Nie pomogły też pogróżki prezydenta Wrocławia - Śląsk Wrocław znów sromotnie przegrał. I to z kim!

2022-04-23 17:11 Autor: Marta Gołębiowska
Zwycięska seria przerwana. eWinner Gwardia przegrywa we Wrześni
0

Na siedmiu meczach zakończyła się zwycięska passa siatkarzy eWinner Gwardii Wrocław. Wrocławianie pogromcę znaleźli we Wrześni. W czterech setach lepszy okazał się KRISPOL, który wręcz wyszarpał zwycięstwo faworytowi. Gwardziści stawiali opór, ale tego dnia za dużo było czynników na „nie”, żeby myśleć o wygranej.

2020-11-20 12:31 Autor: ah
Pierwsza wyjazdowa przegrana WKK w tym sezonie
0

Po czterech świetnych meczach na wyjeździe, przyszedł ten jeden gorszy. Bardzo twarde kosze w Krakowie przyczyniły się do tego, że skuteczność WKK była na słabym poziomie, a piłka po prostu nie chciała wpadać. Wrocławianie musieli uznać wyższość gospodarzy.

2020-11-19 15:09 Autor: ah
Nieudany wyjazd na Pomorze. Druga porażka Ślęzy w tym sezonie [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław zanotowały drugą porażkę w sezonie, przegrywając z DGT AZS Politechniką Gdańską w meczu 6. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet.

2020-11-01 14:47 Autor: ah
Fatalna trzecia kwarta zadecydowała o przegranej. Ślęza przegrywa w Sosnowcu [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław poniosły pierwszą porażkę w sezonie 2020/2021, ulegając w wyjazdowym meczu CTL Zagłębiu Sosnowiec 76:79. O losach spotkania przesądziła wysoko przegrana trzecia kwarta.

2020-10-29 16:50 Autor: ah
Koszykówka: Księżak lepszy od Śląska
0

Koszykarze Śląska nie przedłużyli serii zwycięskich spotkań. W ostatnim spotkaniu wyjazdowym w Łowiczu ulegli wyraźnie zespołowi Księżaka.

2010-12-17 00:00 Autor: Patryk Załęczny, pk
Koszykówka: WKS nadal przegrywa
0

Koszykarze Wojskowego Klubu Sportowego "Śląsk" po niezwykle emocjonującej końcówce spotkania ostatecznie ulegli AZS-owi Opole 63:64. O sukcesie gospodarzy zadecydował celny rzut osobisty w wykonaniu Krzysztofa Chmielarza na 4 sekundy przed końcem meczu.

2010-12-05 00:00 Autor: Patryk Załęczny, pk
0

Ćwielong zagrał z Irlandią Północną

Zawodnik Śląska Wrocław rozegrał całe spotkanie w kadrze U-23 lecz pomimo tego Polska przegrała z Irlandią Północną

2010-08-12 00:00 Autor: Piotr Kolisko
Jak gościnni dla Grabarzy będą wrocławscy zawodnicy przkonamy się już w niedzielę.
1

Baseball: A w niedzielę odwiedzą nas Grabarze

Już w niedzielę KSB Wrocław rozegra pierwszy spotkanie w tym sezonie w roli Gospodarza. Na stadionie Oławka znajdującego się Na Niskich Łąkach wrocławianie podejmować będą Grabarzy Skarbimierz.

2010-05-12 00:00 Autor: Piotr Kolisko