Przygotowania

Tai Woffinden wygrywa turniej memoriałowy swojego ojca
0

Tai Woffinden znów wygrywa. Brytyjczyk ostatnie tygodnie spędza w Australii, gdzie startując w kolejnych turniejach przygotowuje się do sezonu 2019. Po wywalczeniu mistrzostwa stanu Australia Zachodnia, lider Betard Sparty Wrocław zwyciężył w zawodach memoriałowych swojego ojca - Rob Woffinden Classic.

2019-01-21 15:27 Autor: prochu
Max Fricke złotym medalistą mistrzostw Australii
0

Zawodnik Betard Sparty Wrocław, Max Fricke, zajął trzecie miejsce w piątym - ostatnim - turnieju cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Australii. Z racji na wypracowaną wcześniej przewagę żużlowiec zapewnił sobie tytuł mistrza krajowego czempionatu.

2019-01-14 22:20 Autor: prochu
Kolejna wygrana Maxa Fricke'a. Australijczyk blisko mistrzostwa
0

Czwarta runda Indywidualnych Mistrzostw Australii zakończyła się zwycięstwem Maxa Fricke'a. Zawodnik Betard Sparty Wrocław znów zgromadził na swoim koncie 18 "oczek", a przed ostatnim turniejem ma już osiem punktów przewagi nad drugim Rohanem Tungatem.

2019-01-10 10:58 Autor: prochu
Świetne występy Maxa Fricke'a i Taia Woffindena w Australii
0

Choć sezon żużlowy w Polsce jeszcze nie rozpoczął, to w Australii ścigają się już w najlepsze. Zawodnicy Betard Sparty Wrocław mają za sobą udane występy - Tai Woffinden został mistrzem stanu Australia Zachodnia, a Max Fricke wygrał trzecią rundę mistrzostw Australii.

2019-01-09 09:23 Autor: prochu
Max Fricke wygrywa pierwszy turniej Indywidualnych Mistrzostw Australii
0

Zawodnik Betard Sparty Wrocław - Max Fricke - wygrał pierwszą rundę Indywidualnych Mistrzostw Australii. Spartanin wywalczył 17 "oczek", wyprzedzając Rohana Tungate'a i Chrisa Holdera.

2019-01-03 22:50 Autor: prochu
Max Fricke już wygrywa. Spartanin najlepszy w mistrzostwach Australii Południowej
0

Przygotowania do sezonu 2019 trwają w najlepsze - część żużlowców Betard Sparty ćwiczy we Wrocławiu, inni kończą urlopy po intensywnym sezonie, natomiast Max Fricke postawił na inną formę treningów. Australijczyk wygrał Mistrzostwa Stanu Południowa Australia, a w pierwszych dniach nowego roku weźmie udział w turnieju o Indywidualne Mistrzostwo Australii.

2018-12-31 13:36 Autor: prochu
Sześć sparingów i zgrupowanie w Turcji. Śląsk zaprezentował plan przygotowań
0

Czwartkowym meczem z Pogonią Szczecin piłkarze Śląska Wrocław zakończyli zmagania w tym sezonie. Wrocławianie wrócą do zajęć na początku stycznia - po ponad dwutygodniowym urlopie - a podczas okresu przygotowawczego rozegrają sześć meczów kontrolnych. Trzy z nich podczas obozu w tureckim Belek.

2018-12-22 12:08 Autor: prochu
Terminarz PGE Ekstraligi opublikowany. Betard Sparta znów na inaugurację zmierzy się z mistrzem
0

Poznaliśmy już przyszłoroczny terminarz PGE Ekstraligi. Betard Sparta Wrocław znów rozpocznie od starcia z mistrzem kraju, Fogo Unią Leszno, jednak tym razem starcie to odbędzie się w Lesznie. Po potyczce z Bykami wrocławian czeka kolejne ciężkie zadanie, jakim będzie mecz z naszpikowanym gwiazdami Falubazem Zielona Góra.

2018-12-12 09:13 Autor: prochu
Rozpoczęła się sprzedaż karnetów na mecze Betard Sparty Wrocław
0

W środę rozpoczęła się sprzedaż karnetów na domowe mecze Betard Sparty Wrocław w sezonie 2019 PGE Ekstraligi. Niewykluczone zatem, że do kibiców Betard Sparty Wrocław trafią one w formie prezentów od Świętego Mikołaja. Ceny całosezonowych wejściówek na nadchodzący sezon nie uległy zmianie w porównaniu do sezonu 2018 i rozpoczynają się od 60 złotych.

2018-12-05 20:15 Autor: prochu
Oficjalnie: Tai Woffinden zostaje w Betard Sparcie Wrocław!
0

To, o czym mówiło się od dłuższego czasu, zostało oficjalnie potwierdzone. Tai Woffinden - aktualny Indywidualny Mistrz Świata i jeden z liderów Betard Sparty Wrocław - przedłużył kontrakt z wrocławskim klubem.

2018-11-10 16:26 Autor: prochu