Pszczółka Lublin

Ślęza pokonuje Pszczółkę po znakomitej drugiej połowie [RELACJA]
0

W meczu 21. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław pokonała Pszczółkę Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin. Dla wrocławianek było to bardzo ważne zwycięstwo.

2020-03-09 18:53 Autor: ah
Niedzielny mecz Ślęzy z Pszczółką z play-offami w tle [ZAPOWIEDŹ]
0

W niedzielę, 8 marca Ślęza Wrocław rozegra mecz 21. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet z Pszczółką Polskim-Cukrem AZS-em-UMCS-em Lublin. Spotkanie to jest istotne z dwóch względów.

2020-03-06 15:42 Autor: ah
Przegrana na własne życzenie. Ślęza wraca z Lublina na tarczy [RELACJA]
0

Na zegarze 2 minuty i 55 sekund do końca spotkania, Elina Dikeoulakou trafia za trzy punkty powiększając przewagę Ślęzy nad Pszczółką do piętnastu "oczek" (75:60). Czy taki mecz można jeszcze przegrać? Niestety - tak. Podopieczne Arkadiusza Rusina kompletnie przespały końcówkę spotkania, co skrzętnie wykorzystały lublinianki, najpierw doprowadzając do dogrywki, a w niej przechylając szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

2019-02-10 20:47 Autor: prochu
Koszykarki Ślęzy jadą walczą o punkty na trudnym terenie [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę (9 lutego) koszykarki Ślęzy Wrocław rozegrają mecz 17. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Rywalem żółto-czerwonych będzie Pszczółka Lublin, która chce się zrewanżować za porażkę w październikowym starciu obu drużyn.

2019-02-08 15:25 Autor: prochu
Arkadiusz Rusin: Popełnialiśmy koszmarne błędy
0

Ślęza Wrocław w trzeciej kolejce Basket Ligi Kobiet pokonała Pszczółkę Lublin i nadal ma na swoim koncie komplet zwycięstw. Z niedzielnej wygranej nie był do końca zadowolony szkoleniowiec 1KS-u, Arkadiusz Rusin, który miał wiele zastrzeżeń co do koncentracji swoich zawodniczek.

2018-10-24 00:33 Autor: prochu
Nerwówka na własne życzenie. Ślęza wygrywa z Pszczółką Lublin [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław po trzech rozegranych spotkaniach w Energa Basket Lidze Kobiet wciąż mają na koncie komplet zwycięstw. W pierwszym meczu przed własną publicznością wrocławianki pokonały Pszczółkę Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 80:78.

2018-10-22 12:25 Autor: prochu
Podtrzymać serię. Koszykarki Ślęzy przed pierwszym meczem u siebie [ZAPOWIEDŹ]
0

W niedzielę o godzinie 17 w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim Ślęza Wrocław podejmie Pszczółkę Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin w meczu 4. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Będzie to pierwsze spotkanie brązowych medalistek z zeszłego sezonu na własnym parkiecie.

2018-10-19 11:47 Autor: prochu
Kapitalna obrona Ślęzy w Lublinie.
5

Kapitalna obrona Ślęzy w Lublinie. "Zwycięstwo dała nam pierwsza połowa"

Ślęza Wrocław w niedzielę pewnie pokonała Pszczółkę Lublin 65:52. O cennej wygranej zadecydowała pierwsza połowa, w której wrocławianki pozwoliły rywalkom zdobyć zaledwie 20 "oczek". - Mieliśmy wreszcie cały tydzień na to, by przygotować się pod naszego przeciwnika. Było to widać na parkiecie - mówi szkoleniowiec Ślęzy Arkadiusz Rusin.

2018-03-12 19:27 Autor: prochu
Bezradna Pszczółka. Świetny mecz i ważne zwycięstwo koszykarek Ślęzy [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Ślęza Wrocław pokonała na wyjeździe Pszczółkę Polski Cukier AZS Lublin 65:52 w spotkaniu 22. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Mistrzynie Polski od drugiej kwarty kontrolowały przebieg spotkania i odnotowały bardzo istotne zwycięstwo. Na uwagę zasługuje także postawa w obronie wrocławianek - w pierwszej połowie zatrzymały rywalki na 20 "oczkach", a w całym meczu dały sobie rzucić zaledwie 52 punkty.

2018-03-11 18:17 Autor: prochu
Po rewanż do Lublina. Waleczna Pszczółka na drodze mistrzyń Polski [ZAPOWIEDŹ]
0

Sezon zasadniczy koszykarskiej ekstraklasy kobiet wkracza w decydującą fazę. Przed Ślęzą jeszcze cztery mecze, które zdecydują o tym, z którego miejsca wrocławianki przystąpią do fazy play-off. W niedzielę (11 marca) o godzinie 15 mistrzynie Polski zmierzą się na wyjeździe z Pszczółką Polskim Cukrem AZS-em UMCS Lublin.

2018-03-08 21:16 Autor: prochu