Puchar Polski

Jan Urban: Trudno od zawodników wymagać nie wiadomo czego
0

Śląsk Wrocław już po pierwszym meczu odpadł z rywalizacji w Pucharze Polski w tym sezonie. Podopieczni Jana Urbana przegrali w czwartek po dogrywce z Arką Gdynia 2:4. - Było widać, że brakuje naszym zawodnikom rytmu meczowego - tłumaczył po meczu szkoleniowiec WKS-u.

2017-08-12 15:42 Autor: prochu
Śląsk naśladuje ligową czołówkę i żegna się z Pucharem Polski [RELACJA]
0

W tym tygodniu z Pucharem Polski pożegnały się już zespoły z czołówki Lotto Ekstraklasy - Lechia Gdańsk, Lech Poznań i Jagiellonia Białystok. Do tego "zaszczytnego" grona dołączyli piłkarze Śląska Wrocław, którzy przegrali w Gdyni z Arką 2:4.

2017-08-10 23:43 Autor: prochu
Arka znów na drodze Śląska. Rozlosowano pary Pucharu Polski
0

We wtorek na Stadionie Narodowym w Warszawie rozlosowano pary trzech kolejnych rund piłkarskiego Pucharu Polski. W 1/16 finału Śląsk Wrocław zagra na wyjeździe z Arką Gdynia.

2017-07-26 08:27 Autor: prochu
Żadnych goli, mnóstwo karnych - Ślęza odpada z Pucharu Polski
0

Ślęza Wrocław podtrzymała dobrą serię meczów bez porazki z Foto-Higieną Gać. Żółto-czerwoni nie przegrali kolejnego spotkania, ale odpadli z dalszej rywalizacji o Okręgowy Puchar Polski. Po bezbramkowym remisie wrocławianie okazali się gorsi w serii rzutów karnych, a bohaterem konkursu jedenastek był bramkarz zespołu z Gaci i były piłkarz 1KS-u - Marcin Gąsiorowski.

2017-03-15 08:45 Autor: prochu
Impel przegrywa w półfinale Pucharu Polski [RELACJA]
0

Stare siatkarskie porzekadło mówi, że jeśli nie wygrywa się 3:0, to przegrywa się 2:3. Niestety, na własnej skórze mogły się o tym przekonać siatkarki Impelu Wrocław, które prowadziły w półfinale w setach 2:0, a w trzecim już 22:17, a mimo tego ostatecznie przegrały z Budowlanymi Łódź 2:3.

2017-02-05 17:00 Autor: prochu, źródło: impelwroclaw.pl
Wypowiedzi Impelek po ćwierćfinale Pucharu Polski
0

Impel Wrocław pokonał Tauron MKS Dąbrowa Górnicza w ćwierćfinale Pucharu Polski. Prezentujemy pomeczowe wypowiedzi wrocławskich siatkarek.

2017-02-02 15:00 Autor: prochu
Tauron MKS bez szans - Impel zagra o Puchar Polski [RELACJA]
0

Seria Impelu trwa! Wrocławskie siatkarki w środowym ćwierćfinale Pucharu Polski pokonały Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 i awansowały do turnieju Final Four, który odbędzie się w najbliższy weekend w Zielonej Górze.

2017-02-02 07:50 Autor: prochu
Impel wraca do Orbity na Puchar Polski [ZAPOWIEDŹ]
0

W środę 1 lutego siatkarki Impelu Wrocław powalczą o Final Four Pucharu Polski. W ćwierćfinale zmierzą się z bardzo wymagającym rywalem, jakim jest Tauron MKS-em Dąbrowa Górnicza.

2017-02-01 07:50 Autor: prochu
Magdalena Ziętara: Ślęza to mocny zespół
0

Wisła Can-Pack Kraków pokonała w finale Pucharu Polski po dogrywce Ślęzę Wrocław 63:62. Punkty na wagę zwycięstwa swojego zespołu rzuciła w ostatniej minucie Magdalena Ziętara, która wykorzystała dwa rzuty wolne.

2017-01-30 21:45 Autor: prochu
Puchar Polski nie dla Ślęzy [RELACJA]
0

Cóż to był za mecz! Koszykarki Ślezy Wrocław i Wisły Can-Pack Kraków stworzyły fantastyczne widowisko, pełne niespodziewanych zwrotów akcji, zdecydowanie godne finału krajowego Pucharu. Wrocławianki były o krok od wygranej, ale w ostatnich sekundach dogrywki więcej zimnej krwi zachowały Wiślaczki i to one - wygrywając 63:62 - mogą cieszyć się z końcowego tryumfu w rozgrywkach o Puchar Polski.

2017-01-30 09:00 Autor: Paweł Prochowski