RADOSŁAW HYŻY

Niezły początek trenera Hyżego. Śląsk wygrywa w Prudniku
0

Koszykarze Śląska Wrocław pokonali na wyjeździe Pogoń Prudnik 74:69. Do cennej wygranej wrocławian poprowadzili Marcin Pławucki, Adrian Mroczek-Truskowski i Jan Grzeliński, którzy zdobyli łącznie ponad połowę punktów całego zespołu. Była to pierwsza wygrana WKS-u pod wodzą nowego szkoleniowca Radosława Hyżego.

2017-10-29 08:00 Autor: prochu
Śląsk jedzie do Prudnika. Nowe rozdanie i efekt nowej miotły? [ZAPOWIEDŹ]
0

Po słabszych wynikach w trzech ostatnich meczach, na początku tygodnia w koszykarskim Śląsku doszło do zmian na ławce trenerskiej. Dominik Tomczyk i Jacek Krzykała zostali odsunięci od prowadzenia pierwszego - pozostali jednak w strukturach trenerskich WKS-u - a ich miejsce zajął Radosław Hyży. Czy w sobotę, w starciu z Pogonią w Prudniku, w zespole Śląska ujrzymy "efekt nowej miotły"?

2017-10-28 09:00 Autor: prochu
Radosław Hyży nowym trenerem koszykarskiego Śląska!
0

Były koszykarz i trener Śląska - Radosław Hyży - powraca do Wrocławia, tym razem w roli pierwszego szkoleniowca. Sztab trenerski uzupełnią Piotr Portas jako asystent i Krzysztof Czelusta, który będzie drugim asystentem i jednocześnie trenerem przygotowania fizycznego.

2017-10-24 20:32 Autor: prochu
Wysoka porażka zadecydowała. Zmiana na ławce trenerskiej w Śląsku!
0

Ostatnia wysoka ligowa porażka Śląska Wrocław najwyraźniej przelała czarę goryczy. W poniedziałek klub poinformował o zmianach na stanowiskach pierwszego trenera i asystenta. Dominik Tomczyk i Jacek Krzykała pozostaną w strukturach koszykarskiego WKS-u, ale powrócą do pracy z młodzieżą.

2017-10-24 07:00 Autor: prochu
Derby dla WKS-u! Koszykarski Śląsk zwycięża przed własną publicznością
0

Koszykarze Śląska Wrocław pokonali Zetkama Doral Nysę Kłodzko 70:56 w spotkaniu 2. kolejki pierwszej ligi. Najwięcej punktów dla WKS-u zdobył młody center Aleksander Dziewa - trzynaście. Początek meczu derbowego należał do rywali, ale wrocławianie rozkręcali się z minuty na minutę i ostatecznie zasłużenie odnieśli premierowe zwycięstwo na pierwszoligowych parkietach.

2017-10-01 08:01 Autor: prochu
Derby! Koszykarski Śląsk podejmuje Zetkama Doral Nysę Kłodzko [ZAPOWIEDŹ]
0

Czas na pierwszy domowy mecz koszykarzy Śląska Wrocław. Podopieczni Dominika Tomczyka i Jacka Krzykały walczyli jak lwy w inauguracyjnym starciu w Kutnie, ale przegrali z Polfarmeksem 74:86. Teraz mają okazję do rewanżu w bardzo prestiżowym spotkaniu, jakim są derby z Zetkama Doral Nysą Kłodzko.

2017-09-29 20:36 Autor: prochu
Zbliża się domowa inauguracja koszykarskiego Śląska. Na początek derby! [WIDEO]
0

W sobotę koszykarze Śląska Wrocław zagrają pierwszy mecz przed własną publicznością w tym sezonie. Pierwszym domowym rywalem WKS-u będzie drużyna trenera Radosława Hyżego Zetkama Doral Nysa Kłodzko.

2017-09-27 14:22 Autor: prochu
Radosław Hyży wrócił do gry po kontuzji
0

Koszykarze Śląska są o krok od fazy play-off

Śląsk Wrocław pokonał Asseco Prokom Gdynia 75:73. Zacięta końcówka meczu tym razem zakończyła się pomyślnie dla gospodarzy. W zespole Jerzego Chudeusza wyróżnił się Paul Miller - zdobywca 19 punktów i 9 zbiórek. Przed ostatnim meczem w II fazie TBL - przeciwko AZS-owi Koszalin- los wrocławian jest w  ich rękach!

2014-04-24 10:44 Autor: jg
Bohaterem spotkania został Radosław Hyży
0

Niezwykły wyczyn koszykarzy Śląska i zwycięstwo na zakończenie fazy zasadniczej

Śląsk Wrocław zwyciężył nad AZS-em Koszalin 74:66 w ostatnim meczu rundy zasadniczej Tauron Basket Ligi. Podopieczni Jerzego Chudeusza dokonali w tym spotkaniu nie lada sztuki - trafili wszystkie 27 rzutów osobistych! Na wyróżnienie zasłużył Radosław Hyży, zdobywca double-double. Śląsk zakończył rundę zasadniczą na 8. miejscu

2014-03-20 10:22 Autor: red