RADOSŁAW HYŻY

Waleczność i charyzma Radosława Hyżego dała Śląskowi zwycięstwo
0

Hyży niczym Rodman. Śląsk w derbowym meczu pokonał Turów w Zgorzelcu!

Na 1,7 sekundy przed ostatnią syreną rzut Danny’ego Gibsona zapewnił Śląskowi sensacyjną wygraną nad wicemistrzem Polski ze Zgorzelca 70:69! Dzięki tej wygranej wrocławianie awansowali na czwartą pozycję w tabeli.

2013-12-05 10:45 Autor: red
W sobotę w barwach Śląska nie będzie mógł zagrać Radosław Hyży
1

Po Starcie, czas na finisz - wrocławscy koszykarze o krok od awansu

Prowadzący w ćwierćfinałowej rywalizacji play-off 2-0 koszykarze Śląska potrzebują jeszcze tylko jednego zwycięstwa, aby zameldować się w półfinale rozgrywek. Dziś o godzinie 18:00 na lubelskim obiekcie MOSiR zagrają w starciu numer 3.

2013-04-13 00:00 Autor: tm
Radosław Hyży był nie do zatrzymania dla rywali, ale WKS przegrał
0

Koszykarze bez trzech podstawowych zawodników walczyli w Szczecinie

Bez trzech podstawowych obwodowych – Pawła Kikowski, Adriana Mroczka-Truskowskiego i Tomasza Ochońko – wrocławski Śląsk przegrał po dramatycznej końcówce meczu w Szczecinie z miejscowym AZS-em Radex 81:86.

2013-03-18 00:00 Autor: jg
Koszykarze Śląska dzięki wygranej z SIDEnem Toruń zrehabilitowali się w oczach swoich kibiców za porażkę z Politechniką Poznań.
0

Zamieszali Polski Cukier. Kolejne zwycięstwo koszykarzy Śląska Wrocław

To miał być dla Śląska Wrocław trudny mecz i przedmeczowe zapowiedzi okazały się być trafne w stu procentach. Wrocławscy koszykarze pokonali Polski Cukier SIDEn Toruń 75:67, ale o zwycięstwo musieli walczyć do ostatnich minut spotkania.

2013-03-10 21:30 Autor: ŁM
Po raz kolejny przydało się doświadczenie Radosława Hyżego
1

Koszykarze WKS-u znów wygrali i są pewni pierwszego miejsca w lidze

3 celne rzuty trzypunktowe z rzędu w 4. minucie ostatniej kwarty dały Śląskowi wygraną w spotkaniu przeciwko UMKS Kielce. Wrocławianie zaliczyli 24. kolejna wygraną, już na 5 kolejek przed końcem rundy zasadniczej zapewniając sobie pierwszą lokatę przed fazą play-off.

2013-02-23 00:00 Autor: jg
Celna ''trójka'' Adriana Mroczka-Truskowskiego (z piłką) pozwoliła Śląskowi odeprzeć napór rywala w kluczowym momencie meczu.
0

Koszykarski Śląsk ustrzelił rekord!

Rozpędzony pociąg o nazwie Śląsk Wrocław dojechał do stacji “Rekord”. Wrocławscy koszykarze pokonali Sokół Łańcut 96:67, wygrywając - uwaga, uwaga - dwudziesty pierwszy mecz ligowy z rzędu. Dzięki temu zwycięstwu, drużyna prowadzona przez Tomasza Jankowskiego i Jerzego Chudeusza wyrównała rekord Polski, ustanowiony w 2008 r. przez Zastal Zielona Góra.

2013-02-03 21:20 Autor: ŁM
Koszykarze Śląska są nadal nie do zatrzymania dla przeciwników
0

Śląsk źle zaczął mecz w Siedlcach, ale ostatecznie i tak rozgromił rywala

Wynik 83:58, jakim zakończyło się spotkanie Śląska w Siedlcach, wcale nie oddaje charakteru meczu. Wrocławianie w pierwszej kwarcie przegrywali już nawet dziesięcioma oczkami i momentami byli w kłopotach. – Czasami trzeba dać sobie czas na rozgrzewkę – mówił po meczu Tomasz Jankowski.

2013-01-30 00:00 Autor: jg
Radosław Hyży (trzeci od lewej) jest jak wino: im starszy, tym lepszy. Poprowadził Śląsk do zwycięstwa nad Startem Lublin.
0

Koszykarski Śląsk bezlitosny dla kolejnego rywala

Kolejną ofiarą Śląska Wrocław w drodze po rekord oraz awans do Tauron Basket Ligi został Start Lublin. Wrocławianie zdecydowanie odprawili rywala z kwitkiem, wygrywając 97:67. Koszykarze Śląska Wrocław są bliscy wyrównania rekordu Polski w liczbie meczów wygranych pod rząd, ustanowiony sześć lat temu przez Zastal Zielona Góra i wynoszący 21 kolejnych spotkań bez porażki.

2013-01-27 12:50 Autor: Łukasz Maślanka
Radosław Hyży i jego koledzy nie zwalniają tempa na drodze do ekstraklasy
0

Stal rozgromiona w Ostrowie. Koszykarze Śląska nie zwalniają tempa

Rewelacyjny w czwartej kwarcie Marcin Flieger poprowadził swój zespół do efektownej wygranej na ciężkim terenie w Ostrowie Wielkopolskim. Śląsk pozwolił przeciwnikom na zdobycie jedynie 29 oczek w drugiej połowie meczu, co pozwoliło mu zwyciężyć 87:64.

2013-01-20 00:00 Autor: jg
Sebastian Mila (drugi z lewej) nie szczędził gardła, dopingując koszykarzy Śląska w meczu z Anwilem Włocławek.
0

Śląsk jak FC Barcelona - piłkarze dopingowali koszykarzy (VIDEO)

Jak zapowiedzieli, tak zrobili. Piłkarze i działacze Śląska Wrocław stawili się na meczu koszykarskiego Śląska z Anwilem Włocławek, by wspierać dopingiem kolegów po klubowym herbie. Jak piłkarscy mistrzowie Polski oceniają kolejną odsłonę świętej wojny krajowego basketu?

2013-01-18 19:00 Autor: Łukasz Maślanka