RADOSŁAW HYŻY

Wrocławskie Rozmowy o Sporcie (odc.1) - Norbert Kulon (FutureNet Śląsk Wrocław)
0

Pierwszy odcinek Wrocławskich Rozmów o Sporcie, którego gościem jest kapitan koszykarskiego FutureNet Śląska Wrocław, Norbert Kulon. Rozmawiamy o okolicznościach powrotu do Wrocławia, o grze pod presją, a także o... piłkarzach Śląska Wrocław. Zapraszamy!

2018-12-07 14:55 Autor: Paweł Prochowski, wideo: Mariusz Huk
Maciej Krakowczyk żegna się z koszykarskim Śląskiem
0

Kontrakt Macieja Krakowczyka z FutureNet Śląskiem Wrocław został rozwiązany za porozumieniem stron. Zawodnik nie miał zbyt wielu okazji do gry, a w poszukiwaniu większej liczby minut przeniósł się do GKS-u Tychy.

2018-12-06 10:27 Autor: prochu
FutureNet Śląsk Wrocław samodzielnym liderem 1. ligi! [RELACJA]
0

Choć początek sezonu w wykonaniu Czarnych Słupsk jest przeciętny, niewątpliwie jest to drużyna o dużym potencjale, na którą trzeba uważać. Zawodnicy Radosława Hyżego musieli mocno zdawać sobie z tego sprawę, bowiem udało im się niemal całkowicie zdominować rywala z Pomorza. W sobotnim spotkaniu wyrównana była tylko pierwsza kwarta. W pozostałych wrocławianie dali pokaz swojej siły i wygrali pewnie 96:83.

2018-12-02 17:26 Autor: prochu
FutureNet Śląsk Wrocław wraca do domu. W sobotę mecz z Czarnymi [ZAPOWIEDŹ]
0

Już ponad trzy tygodnie minęły od ostatniego meczu FutureNet Śląska Wrocław na własnym parkiecie. W sobotę podopieczni Radosława Hyżego wracają do hali AWF-u, by zmierzyć się z Czarnymi Słupsk. Początek meczu o godzinie 19.

2018-12-01 09:01 Autor: prochu
Pogoń znów lepsza od wrocławian. Druga porażka FutureNet Śląska [RELACJA]
0

Prudnik to niezwykle trudny teraz dla wszystkich zespołów koszykarskiej 1. ligi. Przekonali się już o tym zawodnicy WKK, a w minioną sobotę doświadczyli tego koszykarze FutureNet Śląska. Podopieczni Radosława Hyżego przegrali 80:87, a najskuteczniejszym zawodnikiem WKS-u z 30 punktami był Aleksander Dziewa.

2018-11-25 23:24 Autor: prochu
Koszykarze Śląska jadą do Prudnika po dziesiąte zwycięstwo w sezonie [ZAPOWIEDŹ]
0

Po dwutygodniowej przerwie koszykarze FutureNet Śląska Wrocław wracają do pierwszoligowych zmagań. Podopieczni Radosława Hyżego jadą pod polsko-czeską granicę, gdzie w sobotę zmierzą się z Pogonią Prudnik. Początek meczu o 17:30.

2018-11-24 16:26 Autor: prochu
Wyjątkowi goście na treningu FutureNet Śląska [WIDEO]
0

W miniony weekend koszykarze FutureNet Śląska Wrocław mieli wolne od rozgrywek ligowych, ale nie oznacza to lżejszych treningów. Podczas jednych z zajęć w hali WKS-u pojawili się wyjątkowi goście - grupa dzieci z przedszkola Happy Bees.

2018-11-19 07:00 Autor: prochu
FutureNet Śląsk zdobywa Poznań. Kolejne wyjazdowe zwycięstwo WKS-u [RELACJA]
0

Koszykarze FutureNet Śląska Wrocław wygrali w Poznaniu z Biofarm Basketem 79:70 w spotkaniu 9. kolejki pierwszej ligi. Przez większość pierwszej i trzeciej kwarty prowadzili gospodarze, natomiast w parzystych ćwiartkach prym wiedli wrocławianie, którzy w końcówce spotkania byli skuteczniejsi. Najwięcej punktów dla WKS-u zdobył Jakub Musiał - 22, natomiast Aleksander Dziewa na swoim koncie zapisał kolejne double-double - rzucił 17 "oczek" i zebrał 14 piłek z tablic.

2018-11-10 19:49 Autor: prochu
Wrocławscy koszykarze i koszykarki świętują stulecie odzyskania niepodległości
0

11 listopada Polska świętować będzie stulecie odzyskania niepodległości. Polski Związek Koszykówki oraz Energa Basket Liga Kobiet i Energa Basket Liga włączają się do obchodów tego wyjątkowego jubileuszu - specjalne wydarzenia odbędą się przed meczami Ślęzy, FutureNet Śląska i WKK.

2018-11-10 09:55 Autor: prochu
Derby dla Śląska! WKS lepszy od wałbrzyskiego Górnika
0

Koszykarze Śląska Wrocław pokonali w 8. kolejce pierwszej ligi zespół Górnika Wałbrzych 91:78. Podopieczni Radosława Hyżego grali "falami" po pewnym prowadzeniu w drugiej kwarcie, w trzeciej ćwiartce dali się dogonić rywalom, by w końcówce znów odskoczyć na kilkanaście punktów. Najskuteczniejszym zawodnikiem WKS-u był Norbert Kulon, który rzucił 25 "oczek", trafiając aż szesnaście (!) razy z linii rzutów wolnych, zachowując przy tym stuprocentową skuteczność.

2018-11-08 06:48 Autor: prochu