Rafał Grodzicki

Już w lipcu piłkarski Śląsk rozpocznie walkę o Ligę Mistrzów
1

Śląsk Wrocław w przededniu walki o Ligę Mistrzów - analiza

Przed piłkarzami Śląska Wrocław jedno z najważniejszych wyzwań w karierze, czyli walka w eliminacjach Ligi Mistrzów. Ale gdyby uwierzyć głośnej krytyce kibiców, można by odnieść wrażenie, że drużyna jest w rozsypce i nie ma po co nawet wychodzić na boisko.

2012-06-25 08:00 Autor: Łukasz Maślanka
Trener Orest Lenczyk zaczął budowę zespołu na nowy sezon.
0

Rafał Grodzicki jako piłkarz Śląska: Teraz jadę na wakacje

Rafał Grodzicki oficjalnie został przedstawiony dzisiaj jako piłkarz Śląska Wrocław. - Teraz wracam do Krakowa i wyjeżdżam na wakacje - opowiadał z uśmiechem zawodnik.

2012-05-31 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Trener Orest Lenczyk sprowadził do Śląska kolejnego zawodnika, z którym pracował już wcześniej.
0

Dzisiaj Śląsk przedstawi nowego gracza

Dzisiaj na specjalnej konferencji prasowej włodarze piłkarskiego Śląska przedstawią nowego piłkarza. Będzie nim Rafał Grodzicki.

2012-05-31 07:00 Autor: mw
Kibice Śląska doczekali się pierwszego wzmocnienia
1

Śląsk Wrocław ma pierwszego nowego piłkarza, to obrońca z...

Wiele wskazuje na to, że w czwartek umowę z wrocławskim klubem podpisze dotychczasowy obrońca Ruchu Chorzów - Rafał Grodzicki. Zawodnik byłby pierwszym wzmocnieniem mistrzów Polski przed nowym sezonem.

2012-05-30 00:00 Autor: jg
Mateusz Cetnarski: - Szkoda, że nie wykorzystaliśmy więcej szans z pierwszej połowy
0

Spotkanie Śląsk - Ruch w ocenie piłkarzy

W meczu Śląsk - Ruch padł, wydaje się, sprawiedliwy remis 1:1. Pierwsza połowa należała do wrocławian, a druga do gości. Zawodnicy obu zespołów czuli jednak po końcowym gwizdku pewien niedosyt.

2012-02-18 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski