Raków Częstochowa

Mecz Śląska bez kibiców przez koronawirusa. Jak odzyskać pieniądze za bilety?
0

W związku z decyzją o odwołaniu imprez masowych, mecze ligowe PKP BP Ekstraklasy zostaną rozegrane bez udziału publiczności. We Wrocławiu przy pustych trybunach odbędzie się najbliższy mecz Śląsk Wrocław – Raków Częstochowa. Klub przekazał już instrukcję dla kibiców o tym, jak odzyskać pieniądze za bilety.

2020-03-10 12:30 Autor: bas
Vitezslav Lavicka: Za mało efektywności w ataku
0

Śląsk Wrocław przegrał z Rakowem Częstochowa 0:1 w spotkaniu 12. kolejki PKO Ekstraklasy. - Dobre drużyny muszą pokazać charakter, zaangażowanie i odpowiedzialność do ostatnich minut. Tego brakowało, dlatego dziś mamy zero punktów - podsumował szkoleniowiec WKS-u, Vitezslav Lavicka.

2019-10-22 09:09 Autor: red
Fatalnej serii ciąg dalszy. Śląsk pokonany przez Raków
0

Piłkarze Śląska Wrocław po słabym w swoim wykonaniu meczu, przegrali na wyjeździe 0:1 z drużyną Rakowa Częstochowa. To już siódmy kolejny mecz wrocławian bez zwycięstwa, a strata do ligowej czołówki, choć wciąż niewielka, rośnie w niepokojącym tempie.

2019-10-21 20:42 Autor: Bartosz Królikowski
Przełamać się z beniaminkiem. Śląsk gra na wyjeździe z Rakowem Częstochowa [ZAPOWIEDŹ]
0

Prawie dwa miesiące bez zwycięstwa w lidze to niepokojąco zbyt długo. Śląsk Wrocław chce przerwać tę kiepską passę w najbliższym meczu PKO Ekstraklasy, w którym jego rywalem będzie ligowy beniaminek Raków Częstochowa.

2019-10-21 11:35 Autor: red
Vitezslav Lavicka: Raków to ustabilizowany zespół
0

- Mamy szacunek do Rakowa, ale przede wszystkim chcemy osiągnąć dobry wynik na wyjeździe - mówi przed spotkaniem z Rakowem Częstochowa szkoleniowiec Śląska Wrocław, Vitezslav Lavicka. Piłkarze WKS-u z beniaminkiem ekstraklasy zmierzą się w poniedziałek, 21 października.

2019-10-18 18:32 Autor: prochu
Śląsk wygrywa kolejny sparing. Cztery gole WKS-u [WIDEO]
0

Piłkarze Śląska Wrocław pewnie pokonali pierwszoligowy Raków Częstochowa 4:1 w drugim przedsezonowym sparingu. Bramki dla WKS-u strzelili Igors Tarasovs, Łukasz Madej, Arkadiusz Piech i Daniel Łuczak.

2017-07-05 15:21 Autor: prochu