Relacja

Piotr Ćwielong grał tylko pół meczu, ale i tak zdążył mocno pomóc swojemu zespołowi (zdjęcie ilustracyjne).
0

Mistrz wrócił na podium. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2:1

Do ostatnich minut meczu piłkarze Śląska Wrocław walczyli o zwycięstwo, aż wydarli je Górnikowi Zabrze. Zwycięskiego gola strzelił tuż przed końcem spotkania Piotr Ćwielong.

2013-04-06 18:00 Autor: Łukasz Maślanka
Sebastian Mila (w środku) w meczu z Podbeskidziem był cieniem samego siebie, zmarnował też rzut karny.
1

Górale postraszyli we Wrocławiu. Śląsk - Podbeskidzie 1:1

Minuty dzieliły piłkarzy Śląska Wrocław od kompromitującej porażki z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Mistrzowie Polski wyszarpali remis w doliczonym czasie gry, a gola na wagę punktu strzelił Łukasz Gikiewicz. Ale wrocławianie w meczu z ligowym outsiderem zaprezentowali się fatalnie.

2013-03-17 17:00 Autor: Łukasz Maślanka
Piotr Ćwielong w meczu z Flotą popisał się wejściem smoka. Dziesięć minut gry i gol na wagę zwycięstwa.
0

Puchar Polski: Śląsk pokonał Flotę Świnoujście po pełnym emocji meczu

To był mecz, na jaki kibice czekają przychodząc na stadion. W 1/4 finału Pucharu Polski Piłkarze Śląska Wrocław, po pełnej zwrotów akcji i emocji potyczce, pokonali Flotę Świnoujście 3:2, zwycięstwo zapewniając sobie dopiero w doliczonym czasie gry.

2013-02-27 19:45 Autor: jagr
Paweł Kikowski (z piłką) w Kutnie zagrał świetny mecz i poprowadził Śląsk do zwycięstwa.
0

Koszykarze Śląska Wrocław zdeklasowali kolejnego rywala

Świetny mecz Pawła Kikowskiego, jeszcze lepszy całej wrocławskiej drużyn na obu końcach parkietu i kompletnie bezradny dotychczasowy wicelider rozgrywek. Tak w skrócie można opisać rozegrany w sobotę w Kutnie mecz pomiędzy tamtejszym AZS-em Polfarmex i Śląskiem Wrocław. Dla Śląska była to dziewiąta z rzędu wygrana w lidze.

2012-12-02 18:00 Autor: ŁM
Sebastian Mila w Gdańsku pokazał, że jest liderem Śląska Wrocław przez duże ''L''.
0

Świetny mecz Śląska w Gdańsku - pokonał Lechię 3:2

Hasło jednej z najsłynniejszych reklam ostrzegało: “Never say no to Panda”. Po meczu w Gdańsku do listy popularnych ostrzeżeń można dołożyć: nigdy nie lekceważ Śląska Wrocław. Mistrzowie Polski przegrywali nad Bałtykiem już 0:2, ale w ciągu niecałego kwadransa odwrócili losy meczu i schodzili z boiska ze zwycięstwem.

2012-10-21 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
Tomasz Ochońko (z nr. 6 na koszulce) w meczu z Polonią Przemyśl zagrał przeciętnie,.
0

Przeważyły mocniejsze nerwy. Śląsk Wrocław - Polonia Przemyśl 75:66

To był mecz niczym przejażdżka na kolejce górskiej. Koszykarze Śląska Wrocław wygrali z Polonią Przemyśl 75:66, a na zwycięstwo musieli solidnie zapracować. Wrocławianie roztrwonili dwadzieścia punktów przewagi, stracili prowadzenie, ale w końcówce meczu pokazali charakter i odzyskali zwycięstwo.

2012-10-07 11:30 Autor: Łukasz Maślanka
Prezes Śląska Wrocław Maciej Zieliński po meczu w Bydgoszczy ma powody do zadowolenia.
0

Pewne zwycięstwo koszykarskiego Śląska w Bydgoszczy

Bezlitośnie potraktowali koszykarze Śląska Wrocław grającą przed własną publicznością Astorię Bydgoszcz. Podopieczni Jerzego Chudeusza i Tomasza Jankowskiego zdemolowali rywala, wygrywając 91:62 i zanotowali pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie.

2012-10-04 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
0

Pierwszy mecz Śląska Wrocław pod wodzą nowego trenera na remis

Twardzi górale z Podbeskidzia skradli punkty mistrzowi Polski. Piłkarze z Bielska-Białej pokazali charakter i zremisowali ze Śląskiem Wrocław 1:1.

2012-09-14 22:00 Autor: Łukasz Maślanka
Przemysław Kaźmierczak (na pierwszym planie) był jaśniejszym punktem Śląska w meczu z Ruchem Chorzów.
0

Wynik lepszy niż gra, ale liczy się zwycięstwo. Śląsk - Ruch Chorzów 1:0

Lekko nie było, ale liczą się trzy punkty. Piłkarze Śląska Wrocław pokonali Ruch Chorzów 1:0, zwycięskiego gola strzelając dopiero w 88. minucie gry z rzutu karnego. Styl nie jest tu jednak najważniejszy, tylko wygrana. Dla Śląska było to drugi triumf w nowym sezonie T-Mobile Ekstraklasy, który dał im awans na piąte miejsce w tabeli.

2012-09-02 20:00 Autor: Łukasz Maślanka
Piłkarze Śląska Wrocław przed meczem z Helsingborgs IF mają nad czym pracować.
1

Wymęczony awans Śląska Wrocław

Z taką formą Śląsk Wrocław nie będzie się cieszył zbyt długo grą w europejskich pucharach. Mistrzowie Polski przegrali w rewanżowym meczu eliminacji Ligi Mistrzów z Budućnostem Podgorica 0:1. Dzięki zwycięstwu w Czarnogórze, Śląsk awansował do kolejnego etapu rozgrywek. Ale o awans wrocławianie drżeli do ostatnich minut meczu rewanżowego.

2012-07-26 00:30 Autor: Łukasz Maślanka