Przedsiębiorcy gotowi na jutro. IV Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu
0

Dwa dni spotkań, dwadzieścia wystąpień, a w tym warsztaty, panele dyskusyjne i konsultacje z ekspertami – tak przebiegł tegoroczny Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu. Podczas czwartej edycji wydarzenia wybrano także firmę i przedsiębiorcę nagrodzonych tytułem Promotor Przedsiębiorczości Rodzinnej.

2021-09-11 13:00 Autor: ks
Bollywood, teatr z Bali i cyrk z Etiopii. Za nami Wielki Finał Brave Kids 2021 [ZDJĘCIA]
0

Zakończyła się tegoroczna edycja festiwalu Brave Kids. Warsztaty i półkolonie dla dzieci i młodzieży, obóz artystyczny i kolorowy happening pod nazwą „Brave Kids pod wrocławskim niebem”. Wszystko to zwieńczone zostało Wielkim Finałem, który odbył się w niedzielę, 5 września na scenie Sali Koncertowej Radia Wrocław.

2021-09-07 16:00 Autor: ks/mat. prasowe
Ślęza walczyła, ale wraca z Gorzowa na tarczy
0

W meczu 10. kolejki Ślęza Wrocław przegrała z PolskąStrefąInwestycji. Po zaciętej rywalizacji o losach spotkania przesądziła lepsza końcówka w wykonaniu gorzowianek.

2020-12-06 18:13 Autor: ah
Porażka z plusem. eWinner Gwardia przegrywa w Bydgoszczy po walce
0

Solidny mecz zakończony wynikowym niedosytem. Siatkarze eWinner Gwardii w zaległym spotkaniu 6. kolejki TAURON 1. Ligi przegrali w Bydgoszczy. Miejscowa BKS Visła będąc pod ścianą odrobiła straty. Wrocławski zespół przegrał tym samym drugi mecz w lidze.

2020-11-25 16:46 Autor: ah
Nieprawdopodobny comeback gospodyń. Ślęza przegrywa w Bydgoszczy
0

Ślęza Wrocław przegrała w meczu 8. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet z Basketem 25 Bydgoszcz. Wrocławianki na osiem minut przed końcem prowadziły 17 punktami.

2020-11-22 20:33 Autor: ah
eWinner Gwardia kontynuuje imponującą serię. Wrocławianie rozbili MCKiS Jaworzno [RELACJA]
0

Może za wcześnie jeszcze na wyrokowanie, ale na tym etapie rozgrywek można zacząć coraz bardziej realnie wierzyć w to, że po 13 latach do Wrocławia ma szansę powrócić, a właściwie zawitać PlusLiga, bowiem ostatni raz na parkietach najwyższej klasy rozgrywkowej (wówczas PLS-u) klub z Wrocławia widziany był w sezonie 2006/2007. Siatkarze eWinner Gwardii są póki co nie do zatrzymania w rozgrywkach Tauron 1. Ligi. Gwardziści w piątkowy wieczór zapisali na swoje konto kolejne, siódme z rzędu zwycięstwo, pokonując w trzech setach zespół MCKiS Jaworzno. Goście byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę z gospodarzami jedynie w pierwszej partii.

2020-11-13 20:59 Autor: Aleksander Hutyra
Koszykarze WKK Wrocław powrócili w dobrym stylu
0

Po ponad trzech tygodniach, wrocławianie wrócili do ligowego grania i to z bardzo dobrym skutkiem. Czwarte zwycięstwo w sezonie, a trzecie z rzędu na wyjeździe stało się faktem. Koszykarze WKK tym razem wygrali w Pruszkowie.

2020-11-09 18:04 Autor: ah
Fatalna trzecia kwarta zadecydowała o przegranej. Ślęza przegrywa w Sosnowcu [RELACJA]
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław poniosły pierwszą porażkę w sezonie 2020/2021, ulegając w wyjazdowym meczu CTL Zagłębiu Sosnowiec 76:79. O losach spotkania przesądziła wysoko przegrana trzecia kwarta.

2020-10-29 16:50 Autor: ah
Niepotrzebne nerwy, potrzebne zwycięstwo Ślęzy Wrocław
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław pokonały Eneę AZS Poznań w meczu 5. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet. Wrocławianki w okrojonym składzie w drugiej połowie musiały drżeć o wynik.

2020-10-25 16:09 Autor: ah
Zadanie wykonane. Ślęza pokonuje ambitną młodzież GTK Gdynia
0

W meczu 4. kolejki Energa Basket Ligi Kobiet Ślęza Wrocław pokonała zespół GTK Gdynia, choć zgodnie z zapowiedziami, gdynianki pokazały się z bardzo dobrej strony.

2020-10-18 17:18 Autor: ah