Remis

Remis w 90. minucie. Śląsk Wrocław stracił prowadzenie w ostatniej chwili
0

Dramatyczne zakończenie meczu WKS-u ze Stalą Mielec. Rywal zremisował ze Śląskiem na sam koniec spotkania.

2022-05-15 15:03 Autor: mgo
Prezydent Wrocławia wpadł na mecz Śląska i się wkurzył. Żąda planu naprawczego
1

Prezydent Jacek Sutryk zażądał na Facebooku planu naprawczego od Śląska Wrocław po tym, jak nie spodobała mu się gra wrocławian w drugiej połowie niedzielnego meczu.

2022-03-13 20:54 Autor: Marta Gołębiowska
Kolejny remis Śląska Wrocław w pierwszym meczu z nowym trenerem
0

Mało brakowało, a WKS przegrałby niedzielne spotkanie z Radomiakiem Radom na Tarczyński Arena. Mecz ostatecznie skończył się bezbramkowym remisem.

2022-03-13 18:00 Autor: mgo
PKO Ekstraklasa bez przełomu. Śląska Wrocław zremisował z Zagłębiem Lubin
0

W 23. kolejce PKO Ekstraklasy Śląsk Wrocław podejmował Zagłębie Lubin. Mimo nadziei na przełom, było to bezbramkowe spotkanie.

2022-02-27 20:04 Autor: dart, mgo
Pechowy remis. Śląsk traci punkty w Płocku!
0

Nowy rok, nowy trener, ale ciągle te same błędy. Śląsk Wrocław był bardzo blisko tego, aby wygrać na trudnym terenie w Płocku, obejmując prowadzenie tuż przed końcem meczu. Ale po serii błędów w doliczonym czasie gry dał sobie wbić gola i stracił wygraną. Wisła Płock - Śląsk Wrocław 1:1.

2017-02-12 17:24 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
0

KSB: Remis w stolicy

Warszawa rządzi się innymi prawami. Baseball choć ten sam jest jeszcze bardziej thrillerogenny o czym świadczy przebieg dwumeczu międzu KSB Wrocław a Centaurami Warszawa.

2011-05-17 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Śląsk ponownie remisuje z FC Hradec Kralove

Niemal tysiąc kibiców, którzy w piątek zgromadzili się na stadione przy ulicy Oporowskiej nie zobaczyło goli. Drugi w tym roku sparing między wrocławskiego Śląska z zespołem FC Hradec Kralove ponownie zakończył się bezbramkowym remisem.

2011-03-28 06:50 Autor: Piotr Kolisko
W Bytomiu Vuk Sotirović rozegrał tylko 45 minut.
0

WKS: Królowie remisów

Gra Śląska w tym sezonie przyzwyczaiła już kibiców wrocławskiego zespołu do faktu, że remis w każdym kolejnym meczu jest wynikiem najbardziej prawdopodobnym. Nie inaczej było w Bytomiu gdzie zawodnicy Oresta Lenczyka nie potrafili pokonać bramkarza drużyny przeciwnej - Szymona Gąsińskiego.

2010-10-23 00:00 Autor: Piotr Kolisko
0

Śląsk - Polonia 2:2. Emocje do ostatniego gwizdka

Do ostatniej minuty ważyły się losy meczu Śląska Wrocław z Polonią Warszawa. O remisie w tym pojedynku zdecydowała “złota główka” pomocnika wrocławskiej ekipy, Przemysława Kaźmierczaka, w doliczonym czasie gry. - Wróciliśmy jak ci górnicy w Chile, których w końcu wyciągnięto - ocenił mecz Orest Lenczyk, trener Śląska.

2010-10-17 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
Zarząd klubu liczy na doping ze strony kibiców Śląska.