Roland garros

Kolejny wielkoszlemowy zawód. Hubert Hurkacz odpadł już w I rundzie Rolanda Garrosa
0

Po raz kolejny Hubert Hurkacz i turniej Wielkiego Szlema nie tworzą udanej pary. Mimo prowadzenia już 2:0 w setach, wrocławski tenisista niespodziewanie przegrał 7:6, 7:6, 2:6, 2:6, 4:6 z Holendrem Boticiem van de Zandschulpem, odpadając w I rundzie wielkoszlemowego Roland Garros. To trzecia z rzędu przegrana Hurkacza już w pierwszym meczu najbardziej prestiżowych turniejów w tenisie.

2021-05-31 10:59 Autor: Bartosz Królikowski
Ambitna postawa Huberta Hurkacza. Polak powalczył z faworytem
0

Hubert Hurkacz przegrał w drugiej rundzie wielkoszlemowego turnieju Roland Garros z rozstawionym z numerem trzeciem Chorwatem Marinem Ciliciem 2:6, 2:6, 7:6 (3), 5:7. Wrocławski tenisista postraszył faworyta i niewiele mu brakło do doprowadzenia do remisu w setach, ale ostatecznie to Cilić może cieszyć się z awansu do kolejnej rundy French Open.

2018-05-31 14:17 Autor: prochu
Hubert Hurkacz nie przestaje zadziwiać. Wrocławianin w drugiej rundzie French Open!
0

Hubert Hurkacz - wrocławski tenisista - pokonał w pierwszej rundzie turnieju Roland Garros Amerykanina Tennysa Sandgrena 6:2, 6:2, 3:6, 6:3. W kolejnej fazie zmierzy się z rozstawionym z trójką Serbem Marinem Ciliciem.

2018-05-29 15:26 Autor: prochu
Ćwierćfinalista Australian Open pierwszym rywalem Huberta Hurkacza w French Open
0

Hubert Hurkacz - 21-letni tenisista z Wrocławia - awansował do głównej drabinki wielkoszlemowego turnieju Roland Garros.

2018-05-28 12:09 Autor: prochu