Sebastian Mila

0

Sebastian Mila zagrał z Portugalią. Czy ma jednak szanse na Euro?

Na otwarcie Stadionu Narodowego Polska zremisowała z Portugalią 0:0. W końcówce spotkania na boisku pojawił się Sebastian Mila ze Śląska Wrocław.

2012-02-29 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Sebastian Mila walczy o miejsce w kadrzena Euro, a trener Orest Lenczyk i Franciszek Smuda walczą na słowa.
1

Dzisiaj Polska gra z Portugalią. W tle konflikt Smudy z Lenczykiem

Dzisiaj na otwarcie Stadionu Narodowego w Warszawie Polska zmierzy się z Portugalią. Na przedmeczowej konferencji Franciszek Smuda komentował nową pozycję Sebastiana Mili w zespole Śląska Wrocław. I była to krytyka skierowana w stronę Oresta Lenczyka.

2012-02-29 07:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Piłkarze Śląska skarżą się, że nie mogą trenować na nowym stadionie. W piątek będą mieli okazję.
5

Śląsk z Milą nareszcie potrenuje na Stadionie Miejskim

Piłkarze Śląska nareszcie będą mogli potrenować na Stadionie Miejskim. Wrocławski zespół zajęcia na nowym obiekcie ma zaplanowane na piątek. Wszystko wskazuje, że Sebastian Mila zagra jednak z Legią Warszawa.

2012-02-22 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Mateusz Cetnarski: - Szkoda, że nie wykorzystaliśmy więcej szans z pierwszej połowy
0

Spotkanie Śląsk - Ruch w ocenie piłkarzy

W meczu Śląsk - Ruch padł, wydaje się, sprawiedliwy remis 1:1. Pierwsza połowa należała do wrocławian, a druga do gości. Zawodnicy obu zespołów czuli jednak po końcowym gwizdku pewien niedosyt.

2012-02-18 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Czy Cristian Diaz (z prawej) poprowadzi Śląsk do zwycięstwa nad Ruchem Chorzów?
1

Piłkarski Śląsk Wrocław rozpoczyna walkę o mistrzostwo Polski

Piłkarze Śląska Wrocław po zimowej przerwie wracają na boiska T-Mobile Ekstraklasy. Pierwszy wiosenny mecz drużyna trenera Oresta Lenczyka rozegra na Stadionie Miejskim już w sobotę, a rywalem będzie Ruch Chorzów. To będzie pierwszy z małych kroków, z których każdy w maju może zamienić się w część wielkiego kroku Śląska do mistrzostwa Polski.

2012-02-17 07:00 Autor: Łukasz Maślanka
Sebastian Mila przekonał w końcu do siebie selekcjonera Franciszka Smudę.
0

Sebastian Mila dostał powołanie na Portugalię

Sebastian Mila ze Śląska znalazł się w kadrze powołanej przez Franciszka Smudę na towarzyski mecz z Portugalią. Tym samym szanse kapitana wrocławskiego zespołu na udział w Euro 2012 rosną.

2012-02-15 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Czy Sebastianowi Mili uda się nadrobić zaległości w treningu? Do startu ligi pozostało nieco ponad tydzień.
0

Sebastian Mila: Ten mecz mnie bardzo zmęczył

W meczu przeciwko Viktorii Pilzno po raz pierwszy w zespole Śląska na Cyprze wystąpił Sebastian Mila. Kapitan wrocławskiego zespołu leczył wcześniej drobny uraz. Po spotkaniu zawodnik przyznał, że czuje się bardzo zmęczony. Czy takim razie zdąży dojść z formą do pierwszego meczu w rundzie wiosennej?

2012-02-09 07:00 Autor: mw
Po spotkaniu z FK Teplice dzisiaj czeka Śląsk pojedynek z silną Victorią Pilzno.
0

Z takim rywalem jeszcze nie grali

Piłkarze Śląska podczas zgrupowania na Cyprze mieli zaplanowanych sześć gier kontrolnych. Szkoleniowcy postanowili jednak rozegrać jeszcze jeden mecz. Siódmym rywalem wrocławian będzie Changchun Yatai z Chin.

2012-02-07 00:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Sebastian Mila to kluczowy gracz Śląska. Czy na początku rundy wiosennej wrocławski zespół będzie musiał sobie radzić bez niego?
0

Pierwsze wiosenne mecze bez Sebastiana Mili?

Sebastian Mila w czwartek powrócił do treningów z całym zespołem. Nie jest jednak wykluczone, że kontuzja, której się nabawił w okresie przygotowawczym, sprawi, iż nie zagra w pierwszych wiosennych spotkaniach.

2012-02-07 07:00 Autor: Mariusz Wiśniewski
Piotr Ćwielong: Na Cyprze rozpocznie się walka o pierwszy skład
0

Sebastian Mila: Wymagania wobec lidera są wysokie

W środę piłkarze Śląska rozegrali dwa sparingi. Najpierw zmierzyli się w Dzierżoniowie z KS Polkowice (3:1) a następnie w Nowej Rudzie ze Slezsky FC Opava (1:1). Jak były komentowane oba spotkania? Zapraszamy do lektury.

2012-01-26 07:00 Autor: slaskwroclaw/mw