Sebastian Mila

0

Oceniamy mecz Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa

Prezentujemy kolejny zestaw pomeczowych ocen dla piłkarzy Śląska Wrocław. Tym razem graczem spotkania wybraliśmy kapitana Sebastiana Milę, który nie dość, że trzy razy kolegom asystował, to jeszcze sam strzelił gola. I to takiego, że nie wiadomo było, kiedy kibice mają przestać klaskać.

2011-10-03 23:30 Autor: Łukasz Maślanka, Bartłomiej Knapik
0

Śląsk wygrał na wyjeździe z Ruchem Chorzów po strzale Diaza w 89 minucie

To był ciężki mecz. Ruch Chorzów wysoko zawiesił poprzeczkę piłkarzom Oresta Lenczyka. Jeszcze pięć minut przed końcem spotkania wydawało się, że skończy się ono bezbramkowym remisem, ale na minutę przed końcem kontratak rozpoczęty przez Waldemara Sobotę, po idealnym podaniu Sebastiana Mili piękną podcinką wykończył Omar Diaz. Śląsk wywalczył trzy punkty i został liderem ekstraklasy.

2011-08-12 00:00 Autor: Bartłomiej Knapik
Piłkarze Lokomotiwu Sofia będą trudnym rywalem dla wrocławskiego Śląska
2

Lokomotywa z Sofii na stacji Oporowska

Czwartkowy pojedynek piłkarzy Śląska Wrocław w kolejnej rundzie eliminacji Ligi Europejskiej zapowiada się na starcie motoryzacyjne. Czy słynny przegubowiec trenera Oresta Lenczyka okaże się lepszy od bułgarskiej lokomotywy z Sofii?

2011-07-27 22:58 Autor: Łukasz Maślanka
Po strzale Sebastiana Dudka z 23 metrów w okienko bramkarz gospodarzy nie miał nic do powiedzenia.
3

Śląsk przegrał 2:3 z Dundee, ale awansował do trzeciej rundy eliminacji LE

To był prawdziwy rollercoaster: gracze Śląska po pięciu minutach byli za burtą Europejskich pucharów by po 15. po golu Elsnera – nie tylko wrócić do gry, ale postawić pod ścianą Dundee. Jeszcze przed przerwą Szkoci zdobyli bramkę z karnego i do szatni to oni schodzili jako zwycięzcy dwumeczu. Wreszcie Sebastian Dudek strzałem-marzenie dał nam awans do trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej.

2011-07-21 00:00 Autor: Bartłomiej Knapik
0

Piłkarze Śląska w szkockiej jaskini lwa. Rewanż z Dundee Utd. już dziś wieczorem

W czwartkowy wieczór piłkarze Śląska Wrocław skrzyżują rękawice ze szkockimi twardzielami z drużyny Dundee United. Stawką meczu będzie awans do następnej rundy Ligi Europejskiej.

2011-07-21 00:00 Autor: Łukasz Maślanka
2

Śląsk Wrocław o krok przed wicemistrzostwem Polski i europejskimi pucharami

Piłkarze Śląska Wrocław w niedzielę na Oporowskiej podejmą Arkę Gdynia i skończą sezon Ekstraklasy. I czeka ich mecz, który na pewno przejdzie do historii klubu. Bo wrocławianie mogą wywalczyć tytuł wicemistrza Polski oraz awansować do Ligi Europejskiej.

2011-05-29 00:56 Autor: Łukasz Maślanka
13

Z kibicami przed bramami na Oporowskiej Śląsk pokonał GKS Bełchatów 4:2

Piłkarze Śląska Wrocław zrobili prezent swoim kibicom, którzy dopingowali ich chóralnymi śpiewami sprzed bramy wejściowej i górki Pafawag, i zwyciężyli GKS Bełchatów 4:2 po golach Sebastiana Mili, Tomasza Szewczuka i dwóch trafieniach Christiana Omara Diaza.

2011-05-14 00:00 Autor: Bartłomiej Knapik, Łukasz Maślanka
W sobotę na Oporowskiej takich obrazków zabraknie. Piłkarze będą walczyli w głuchej ciszy.
1

Czy Śląsk Wrocław utrzyma kurs na europejskie puchary?

To mogło być wielkie sportowe święto. Mogło, ale nie będzie, bo wspólną decyzją wojewody dolnośląskiego i policji w sobotę podczas meczu Śląska Wrocław z GKS-em Bełchatów stadion przy Oporowskiej będzie areną idealną do walki szachistów. A szkoda, bo przed wrocławianami ważne spotkanie.

2011-05-13 18:34 Autor: Łukasz Maślanka
0

Przed nami piłkarskie derby Dolnego Śląska

Wielkie derby Dolnego Śląska już we wtorek, Śląsk Wrocław zmierzy się w Lubinie z miejscowym Zagłębiem, a we wrocławskiej ekipie aż sypią się iskry. Czy Śląsk, mimo konfliktu w drużynie, pokona rywala zza miedzy?

2011-05-09 21:03 Autor: Łukasz Maślanka
Łukasz Madej najpierw strzelił kontaktowego gola, a w ostatnich sekundach po faulu na nim sędzia odgwizdał rzut karny zamieniony na gola przez Milę.
9

Horror na Oporowskiej. Śląsk uratował punkt w ostatniej sekundzie meczu

To był prawdziwy piłkarski horror. Śląsk Wrocław przegrywał z Widzewem Łódź już dwoma bramkami, ale w doliczonym czasie gry doprowadził do remisu. I wrocławianie przedłużyli swoją serię meczów bez porażki do czternastu.

2011-04-09 00:00 Autor: Łukasz Maślanka