Siatkówka

Pięciosetowy bój dla ŁKS-u! Impel tylko z jednym punktem [RELACJA]
0

Siatkarki Impelu Wrocław pojechały do Łodzi po trzy punkty, a przywiozły tylko jeden. Zupełnie przespały pierwszą fazę spotkania, ŁKS to wykorzystał i wyszedł na prowadzenie w setach 2:0. Impelki zdołały jeszcze doprowadzić do wyrównania, ale w tie-breaku lepsze były gospodynie, które wygrały tego seta 15:8, a cały mecz 3:2.

2016-10-23 09:46 Autor: prochu
Impel Wrocław walczy o ligowe punkty w Łodzi [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę siatkarki Impelu Wrocław w ramach drugiej kolejki Orlen Ligi zawalczą o kolejne ligowe punkty. Tym razem podopieczne Marka Solarewicza zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z ŁKS-em Commercecon Łódź.

2016-10-22 07:30 Autor: Aleksander Hutyra
Debiut Barbary Cembrzyńskiej w rozgrywkach Orlen Ligi
0

Impel Wrocław wygrał inauguracyjne spotkanie Orlen Ligi. W pokonanym polu, po rozegraniu trzech partii, pozostawił KSZO Ostrowiec. W meczu swój debiut na boiskach Orlen Ligi zaliczyła Barbara Cembrzyńska.

2016-10-20 07:55 Autor: prochu
Gwardia na meczu Impelek
0

Reprezentacja siatkarskiej Gwardii Wrocław była obecna w silnej grupie na niedzielnej inauguracji sezonu w wykonaniu siatkarek Impelu. Wrocławski klub również mający swoje korzenie w pionie gwardyjskim (choć dzisiaj działający jako osobna spółka wyodrębniona z Gwardii), z chęcią podjął współpracę.

2016-10-19 16:00 Autor: prochu
Impel wygrywa na inaugurację Orlen Ligi
0

Impel Wrocław wygrał z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski na inaugurację Orlen Ligi 3:0.

2016-10-17 08:00 Autor: prochu
W niedzielę wrocławska inauguracja Orlen Ligi
0

Już w ten weekend startuje Orlen Liga. W niedzielę, meczem z KSZO Ostrowiec, rozgrywki zainauguruje Impel Wrocław.

2016-10-15 15:45 Autor: prochu
Porażka Impelek na koniec okresu przygotowawczego
0

Siatkarki Impelu Wrocław przegrały 2:3 w sparingu z MKS-em Tauron Dąbrowa Górnicza. Była to próba generalna wrocławianek przed startem rozgrywek ligowych.

2016-10-11 07:50 Autor: prochu
Ostatni sparing Impelek przed inauguracją sezonu
0

W niedzielę Impel Wrocław rozegra ostatni przedsezonowy sparing. W Jelczu–Laskowicach Impelki zagrają z Tauron MKS Dąbrowa Górnicza, a mecz będzie otwarty dla publiczności.

2016-10-06 12:00 Autor: prochu
Impel na podium w Szamotułach
0

Impelki zajęły trzecie miejsce w Międzynarodowym Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet Amica Cup 2016 w Szamotułach. O ostatecznym układzie w tabeli zadecydował jednak bilans setów i małych punktów.

2016-10-03 21:00 Autor: impelwroclaw.pl
Dobry start Impelek na turnieju w Szamotułach
0

Przed Impelkami kolejny sprawdzian. Tym razem w Szamotułach, w ramach Amica Cup 2016, zagrają z Budowlanymi Łódź, Schweriner SC oraz VK Agel Prostejov. W pierwszym meczu z łodziankami Impel pewnie zwyciężył 3:1.

2016-10-01 11:00 Autor: prochu