Duża zmiana w męskiej siatkówce. Krzysztof Janczak nie jest już trenerem Gwardii Wrocław!

W ostatnich dniach sporo mówiło się o potencjalnej zmianie trenera w piłkarskim Śląsku Wrocław, a tymczasem wydarzyło się to w innym wrocławskim klubie. Siatkarska Gwardia Wrocław oficjalnie poinformowała o zwolnieniu Krzysztofa Janczaka z funkcji pierwszego trenera. Klub podał już nazwisko jego następcy.

2021-02-26 18:00 Autor: Bartosz Królikowski
Wyrównana bitwa zakończona happy-endem. Volley Wrocław pokonuje Jokera Świecie
0

Już w czwartym z rzędu meczu tej drużyny obejrzeliśmy tie-breaka, ale wreszcie zakończonego triumfem. Siatkarki Volley Wrocław po niezwykle wyrównanym spotkaniu pokonały we własnej hali Joker Świecie 3:2.

2021-02-20 12:36 Autor: Bartosz Królikowski
Było naprawdę blisko sensacji. Volley Wrocław urwał punkty Chemikowi Police
0

Mogły sprawić olbrzymią sensację, ale zabrakło tego ostatniego seta. Siatkarki Volley Wrocław prowadziły już 2:1 w setach z Chemikiem Police, lecz nie postawiły kropki nad „i” i ostatecznie przegrały z mistrzyniami Polski 2:3, pozostawiając jednak pozytywne wrażenie.

2021-02-15 14:22 Autor: Bartosz Królikowski
Rola faworyta udźwignięta. Gwardia Wrocław wreszcie zwycięska na wyjeździe
1

Pojechali jako murowani faworyci do wygranej i nie zawiedli. Siatkarze Gwardii Wrocław po jednostronnym pojedynku pokonali ligowego outsidera MCKiS Jaworzno 3:0. To pierwsze wyjazdowe zwycięstwo wrocławian w 2021 roku, a ogólnie pierwsze od połowy października 2020 roku.

2021-02-14 15:47 Autor: Bartosz Królikowski
Twardo walczyły, lecz poległy w tie-breaku. Porażka Volley Wrocław z Pałacem Bydgoszcz
0

Wrocławskie siatkarki postawiły rywalkom trudne warunki, wygrały dwa sety, ale w tie-breaku nie miały szans. Zawodniczki Volley Wrocław przegrały na wyjeździe z Polskie Przetwory Pałacem Bydgoszcz 2:3.

2021-02-09 14:43 Autor: Bartosz Królikowski
Lider zdobył Halę Orbita. Gwardia Wrocław wysoko przegrywa z Politechniką Lublin
0

Drugie z rzędu domowe starcie z czołówką i niestety druga porażka. Osłabiona brakiem kilku zawodników Gwardia Wrocław nie dała rady przeciwstawić się liderowi tabeli z Lublina, przegrywając z LUK Politechniką 0:3. To trzecia przegrana wrocławian z rzędu, a druga domowa.

2021-02-07 13:50 Autor: Bartosz Królikowski
Bolesny koniec domowej serii. Gwardia Wrocław bez szans w starciu z Visłą Bydgoszcz
0

Była nadzieje na kolejne domowe zwycięstwo, a tymczasem nastąpiło zderzenie ze ścianą. Siatkarze Gwardii Wrocław przegrali w Hali Orbita 0:3 ze świetnie dysponowaną Visłą Bydgoszcz. To pierwsza porażka wrocławian w Orbicie od końcówki listopada.

2021-02-04 12:13 Autor: Bartosz Królikowski
Kontynuować świetną pracę w domu. Gwardia Wrocław podejmie Visłę Bydgoszcz
0

Przed siatkarzami Gwardii Wrocław bardzo intensywny początek miesiąca. W pierwszym tygodniu lutego, wrocławianie rozegrają dwa domowe, wymagające spotkania z czołówką ligowej tabeli. Najpierw czeka ich starcie z aktualnie trzecią drużyną Tauron 1. Ligi, Visłą Bydgoszcz.

2021-02-02 19:09 Autor: Bartosz Królikowski
Wrocławska siatkówka zyska dużego sponsora. Zarząd Gwardii o przyszłości klubu
0

Cele sportowe, nowe wzmocnienia drużyny, kwestia biznesowe, a także duży sponsor w przyszłości. Wszystkie te tematy poruszone zostały w niedzielę 31 stycznia na Stadionie Olimpijskim na specjalnej konferencji prasowej, dotyczącej przyszłości eWinner Gwardii Wrocław. Z dziennikarzami spotkali się m.in. prezes klubu Łukasz Tobys, wiceprezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Ryszard Czarnecki, czy nowy zawodnik zespołu Jeff Menzel.

2021-02-01 11:54 Autor: Bartosz Królikowski