SKK Siedlce

Rekordowy mecz FutureNet Śląska i powrót na fotel lidera [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarze FutureNet Śląska Wrocław rozgromili przed własną publicznością SKK Siedlce 121:79. Podopieczni Radosława Hyżego zachwycali grą w ataku - czego efektem jest rekordowa zdobycz punktowa w tym sezonie - tymczasem przyjezdni próbowali odpowiadać, jak tylko mogli. Siedlczanie przyjechali jednak do Wrocławia w okrojonym składzie, zaledwie w siódemkę, bo część zawodników przegrała z grypą.

2019-01-27 23:12 Autor: prochu
Śląsk wraca do własnej hali. Na początek starcie z outsiderem [ZAPOWIEDŹ]
0

Po dwóch trudnych wyjazdach FutureNet Śląsk Wrocław przez trzy kolejne weekendy będzie rozgrywał swoje mecze u siebie. Do hali AWF-u przyjadą drużyny z dolnych rejonów tabeli, więc cel może być tylko jeden: 6 punktów. Na początek starcie z SKK Siedlce - w niedzielę (27 stycznia) o godzinie 20.

2019-01-27 16:35 Autor: prochu
WKK rośnie w siłę. Pewne zwycięstwo wrocławian z SKK Siedlce
0

Koszykarze WKK Wrocław pokonali SKK Siedlce 94:80 w zaległym spotkaniu 1. kolejki 1. ligi. Do wygranej wrocławian poprawdził Jakub Patoka, którzy rzucił 27 punktów, a równie wysokie zdobycze odnotowali Jakub Koelner i Michał Jędrzejewski (po 20 "oczek"). Dzięki temu zwycięstwu WKK awansował na czwarte miejsce w ligowej tabeli.

2018-10-26 00:34 Autor: prochu
Co za mecz! FutureNet Śląsk dopiero po dogrywce wygrywa w Siedlcach [RELACJA, WIDEO]
0

Koszykarze FutureNet Śląska Wrocław na własne życzenie zgotowali sobie nieprawdopodobne emocje w Siedlcach. Podopieczni Radosława Hyżego byli murowanym faworytem starcia z SKK i do przerwy wszystko szło zgodnie z planem, bo wygrywali 52:38. W trzeciej kwarcie siedlczanie wrócili do gry, a do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. W niej wygraną WKS-owi w ostatniej akcji zapewnił Robert Skibniewski.

2018-10-21 23:59 Autor: prochu
SKK Siedlce - FutureNet Śląsk Wrocław: ostatni grają z pierwszymi [ZAPOWIEDŹ]
0

W najbliższej kolejce 1. ligi ostatni zespół w tabeli zagra z liderem: SKK Siedlce podejmie FutureNet Śląsk Wrocław. Po dwóch ciężkich domowych meczach wrocławian czeka więc teoretycznie łatwiejszy wyjazd. Początek meczu w sobotę (20 października) o godzinie 18.

2018-10-20 16:12 Autor: prochu
Kolejny thriller i kolejne ważne zwycięstwo koszykarskiego WKS-u!
0

Koszykarze Śląska Wrocław powoli stają się specjalistami od emocjonujących końcówek. W niedzielę w Siedlcach wynik znów pozostawał sprawą otwartą do ostatnich sekund, ale w trzecim kolejnym pojedynku podopieczni Radosława Hyżego odnotowali cenne zwycięstwo i wciąż zachowują duże szanse na awans do play-offów i grę o awans do Polskiej Ligi Koszykówki.

2018-02-25 16:45 Autor: prochu
Podtrzymać serię i podbić Siedlce. Kolejny ważny mecz koszykarskiego Śląska [ZAPOWIEDŹ]
0

Zaledwie tydzień po wyjeździe do Kołobrzegu, koszykarze Śląska Wrocław ruszają w kolejną daleką podróż - tym razem do Siedlec. SKK zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, ale na własnym parkiecie nigdy tanio skóry nie sprzedaje. Początek meczu w niedzielę (25 lutego) o godzinie 14.

2018-02-24 13:59 Autor: prochu
Koniec złej serii! Koszykarze WKS-u w końcu wygrywają u siebie
0

Śląsk Wrocław pewnie pokonał SKK Siedlce 84:63 w spotkaniu 10. kolejki koszykarskiej pierwszej ligi. Podopieczni Radosława Hyżego zakończyli tym samym złą serię trzech porażek z rzędu przed własną publicznością, a dzięki tej wygranej awansowali na siódme miejsce w tabeli.

2017-11-12 12:39 Autor: prochu
Tylko zwycięstwo! Koszykarski Śląsk podejmuje SKK Siedlce [ZAPOWIEDŹ]
0

Śląsk Wrocław stanie przed szansą na wyrównanie swojego bilansu. W dotychczasowych potyczkach koszykarze WKS-u odnieśli cztery zwycięstwa i ponieśli pięć porażek, a w sobotę mierzyć się będą z SKK Siedlce. Początek spotkania o godzinie 20 w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim.

2017-11-11 09:47 Autor: prochu
Koszykarze Śląska są nadal nie do zatrzymania dla przeciwników
0

Śląsk źle zaczął mecz w Siedlcach, ale ostatecznie i tak rozgromił rywala

Wynik 83:58, jakim zakończyło się spotkanie Śląska w Siedlcach, wcale nie oddaje charakteru meczu. Wrocławianie w pierwszej kwarcie przegrywali już nawet dziesięcioma oczkami i momentami byli w kłopotach. – Czasami trzeba dać sobie czas na rozgrzewkę – mówił po meczu Tomasz Jankowski.

2013-01-30 00:00 Autor: jg