Śląsk

Koszykarskie MP U20: Śląsk demoluje rywali, minimalna porażka WKK
0

Młodzi koszykarze Śląska Wrocław zdeklasowali rywali w drugim meczu turnieju finałowego mistrzostw Polski do lat 20. Podopieczni Tomasza Jankowskiego pokonali UKS Gim 92 Ursynów Warszawa różnicą aż... 60 (!) punktów. Druga z wrocławskich drużyn - WKK - minimalnie przegrała z silnym Biofarm Basketem Junior Poznań.

2018-03-01 20:10 Autor: prochu
Śląsk i WKK rozpoczynają koszykarskie mistrzostwa Polski U-20 od wygranej
0

W środę w Radomiu rozpoczeły się koszykarskie mistrzostwa Polski do lat 20, w których biorą udział dwie wrocławskie drużyny - Śląsk i WKK. Wrocławianie pierwszego dnia turnieju pewnie wygrali swoje spotkania. WKK pokonał Asseco Gdynia, a Śląsk nie dał większych szans MKS-owi Dąbrowa Górnicza.

2018-03-01 11:04 Autor: prochu
Młodzi wrocławscy koszykarze rozpoczynają walkę o mistrzostwo Polski
0

W najbliższą środę (28 lutego) w Radomiu rozpoczyna się pięciodniowy turniej finałowy koszykarskich mistrzostw Polski do lat 20. W zawodach biorą udział dwie wrocławskie drużyny - Śląsk i WKK.

2018-02-27 10:02 Autor: prochu
Miasto domaga się 10 milionów od Grzegorza Ślaka!
0

10 milionów złotych domaga się gmina Wrocław od Grzegorza Ślaka. Wezwanie do zapłaty zostało dostarczone biznesmenowi dzisiaj. Pieniądze mają być odszkodowaniem za to, że wbrew zapowiedziom, nie przejął piłkarskiego Śląska.

2018-02-12 12:23 Autor: Marcin Torz
Koszykarze Śląska i WKK w półfinałach mistrzostw Polski do lat 20
0

Zespoły Śląska Wrocław i WKK Wrocław w piątek (9 lutego) rozpoczną rywalizację w półfinałach mistrzostw Polski do lat 20. Koszykarze WKS-u - którzy są aktualnymi mistrzami - rozpoczynają grę od półfinałów, a zawodnicy WKK wywalczyli awans wygrywając grupę ćwierćfinałową.

2018-02-05 21:48 Autor: prochu
Szaman - fizjoterapeuta Śląska Wrocław. Historia Jarosława Szandrocho [WIDEO]
0

Jarosław Szandrocho jest jedną z najważniejszych osób w zespole Śląska Wrocław. Choć nie rzuca się w oczy podczas meczów, każdego dnia dba o zdrowie i piłkarzy WKS-u. Wrocławski klub we współpracy z zespołem Ekstraklasy Live Park przygotował specjalny materiał o legendarnym fizjoterapeucie Śląska.

2018-01-27 12:04 Autor: prochu
Śląsk bez sukcesu na turnieju Amber Cup 2018
0

Piłkarze Śląska nie będą miło wspominali turnieju Amber Cup 2018. Po dwóch porażkach wrocławianie zakończyli zawody już na fazie grupowej. W całym turnieju triumfowała Wisła Płock.

2018-01-08 08:19 Autor: prochu
Młodzi piłkarze Śląska wygrywają dziecięcy turniej Amber Cup 2018
0

Ogromny sukces zespołu U10 Śląska Wrocław. Podopieczni trenera Macieja Stasiuka wygrali prestiżowy dziecięcy turniej Amber Cup 2018, w drodze na szczyt pokonując Zagłębie Lubin, Legię Warszawa i Lecha Poznań.

2018-01-07 11:00 Autor: prochu
Śląsk znów zagra w Amber Cup. Tym razem wysyła juniorów
0

W niedzielę - 7 stycznia - startuje kolejna edycja turnieju Amber Cup. W zawodach znów weźmie udział zespół Śląska Wrocław, a tym razem do Trójmiasta wysłana została drużyna złożona wyłącznie z juniorów.

2018-01-03 17:51 Autor: prochu
Śląsk ma nowego wiceprezesa. Będzie odpowiedzialny za wykorzystanie potencjału biznesowego klubu