śląsk kosz

Czy goście powstrzymają wrocławian?
0

Już w weekend koszykarski mecz na szczycie

Do wielkiego pojedynku, meczu na szczycie, starcia dwóch dominujących w  rozgrywkach ligowych drużyn dojdzie już w niedzielny wieczór, we wrocławskiej hali Orbita. Do stolicy Dolnego Śląska przyjeżdża AZS Polfarmex Kutno. Początek meczu o godzinie 18:00.

2013-02-27 00:00 Autor: jg
Koszykarze śrubują rekord, ale wygrali w Orbicie po męczarniach
0

Zagraliśmy po prostu beznadziejnie - stwierdził po niedzielnym meczu swoich podopiecznych trener Tomasz Jankowski. Śląsk męczył się w 24. ligowej kolejce ze Zniczem Pruszków w hali "Orbita", lecz zwyciężył 75:69. Wojskowi powiększyli tym samym przewagę w tabeli nad drugim zespołem, a do tego wyśrubowali rekord kolejnych wygranych do 23.

2013-02-18 00:00 Autor: jg
Po kontuzji Sulimy, jeszcze mocniej w grę podkoszową będzie musiał zaangażować się waleczny Radosław Hyży
0

Poważna kontuzja podstawowego wrocławskiego koszykarza

Będącego w ostatnich tygodniach w świetnej formie, środkowego zespołu Krzysztofa Sulimę, czeka przynajmniej kilkutygodniowy rozbrat z koszykówką. Zawodnik cierpi na schorzenie zwane „kolanem skoczka”.

2013-01-22 00:00 Autor: jg
Mecze Śląska ze Stalą zawsze pasjonowały kibiców
0

Hit I ligi: koszykarze Śląska jadą do gorącej hali Stali w Ostrowie

Ledwie kilka dni po hitowym, lecz przegranym 74:83 spotkaniu z Anwilem Włocławek, którym w dalszym ciągu żyje sportowy światek Wrocławia, koszykarze Śląska rozegrają inny wielki pojedynek, nawiązujący do bogatej historii Klubu.

2013-01-19 00:00 Autor: jg
Rywale Śląska dwoją się i troją, ale koszykarzy WKS-u nie da się zatrzymać
0

Koszykarze WKS-u deklasują rywala. Rzucili dwa razy więcej punktów! [VIDEO]

Śląsk znokautował Astorię Bydgoszcz 104:53, zdobywając niemal dwukrotnie więcej punktów niż przeciwnicy. Spotkanie wyrównane było tylko przez  pierwszych 10 minut, w kolejnych fragmentach dominacja lidera I ligi nie podlegała dyskusji. Ostatnie 30 minut meczu zakończyło się wynikiem 81:34!

2013-01-10 00:00 Autor: jg
Koszykarze WKS-u są w tym sezonie nie do zatrzymania
0

Wrocławscy koszykarze żądni rewanżu za jedyną porażkę z początku sezonu

Wrocławscy koszykarze są już w Stargardzie Szczecińskim, gdzie w sobotę o  godzinie 17 zainaugurują rundę rewanżową I ligi. Rywal Śląska, choć zajmuje obecnie dopiero jedenaste miejsce w tabeli, jest bardzo niewygodny.

2013-01-05 00:00 Autor: jg