Śląsk Lechia

400 meczów Łukasza Madeja w piłkarskiej ekstraklasie
0

Piątkowy mecz pomiędzy Śląskiem Wrocław a gliwickim Piastem (1:1) był szczególny dla jednego z piłkarzy WKS-u. Łukasz Madej - bo o nim mowa - rozegrał w Gliwicach swój mecz nr 400 w ekstraklasie!

2017-08-07 15:02 Autor: prochu
Robak strzela, Śląsk szczęśliwie remisuje w Gliwicach [RELACJA]
0

Śląsk Wrocław zremisował 1:1 z Piastem Gliwice w spotkaniu 4. kolejki Lotto Ekstraklasy. Podopieczni Jana Urbana wyszli na prowadzenie w 9. minucie po trafieniu Marcina Robaka, a 20 minut później wyrównał Patryk Dziczek. Wrocławianie mogą mówić o sporym szczęściu, bowiem nie prezentowali się najlepiej, a w samej końcówce Piast mógł strzelić gola na wagę zwycięstwa, ale Konstantin Vassiljev przestrzelił rzut karny.

2017-08-05 08:12 Autor: prochu
Jan Urban: Gra wyglądała atrakcyjnie
0

W piątek Śląsk Wrocław pokonał po niezłym meczu Lechię Gdańsk 3:2. - To było dobre spotkanie i fajne widowisko dla kibiców - mówił po wygranym starciu szkoleniowiec WKS-u Jan Urban.

2017-07-31 18:54 Autor: prochu