Śląsk Wrocław

Śląsk zremisował z Legią po niezłym meczu
3

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:1. Na gola Marco Paixao odpowiedział Radović

W ramach 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy wrocławski Śląsk podejmuje na Stadionie Miejskim warszawską Legię. WKS z nowym trenerem i podbudowany zwycięstwem w Krakowie marzył o pokonaniu aktualnych mistrzów Polski. Odwieczny rywal był jednak faworytem tej konfrontacji. Śląsk od 66 minuty prowadził po golu Marco Paixao. Wyrównał na 6 minut przed końcem Miroslav Radović.

2014-03-09 17:57 Autor: jg/łm
Flavio Paixao może dodać Śląskowi skrzydeł w meczu z Legią Warszawa.
0

Śląsk kontra Legia Warszawa - dla wrocławian to mecz o sześć punktów

To chyba najlepszy moment, w którym Śląsk Wrocław mógł trafić na Legię Warszawa. Zespół trenera Tadeusza Pawłowskiego czeka trudne spotkanie, bo legioniści to zawsze rywal szalenie wymagający. Ale ewentualne zwycięstwo może mocno podbudować morale piłkarzy Śląska i dodać im wiatru w żagle.

2014-03-08 13:55 Autor: ŁM
Czy ultraszybki skrzydłowy zadebiutuje już w meczu z Legią?
0

Drugi z bliźniaków Paixao może już grać dla Śląska Wrocław!

Długo to trwało, ale wreszcie Śląsk się doczekał. Międzynarodowa federacja piłkarska FIFA wyraziła zgodę na to, aby Flavio Paixao grał w barwach Śląska Wrocław.

2014-03-07 13:24 Autor: jg
Niezawodny Marco Paixao znów trafił do siatki rywali
0

Nowy trener odmienił Śląsk. WKS wygrał w Krakowie!

Śląsk Wrocław pokonał Cracovię 1:0 w spotkaniu 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Gola na wagę trzech punktów strzelił w końcówce pierwszej połowy Marco Paixao. Dzięki tej wygranej wrocławianie zakończyli serię meczów bez zwycięstwa.

2014-03-02 11:24 Autor: red/slaskwroclaw.pl
Marco Paixao (nr 9) szybko zdobył duże zaufanie nowego trenera Śląska Wrocław.
0

Ważna zmiana w piłkarskim Śląsku

Nowy trener Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski zaczyna wprowadzać w drużynie swoje porządki. Na początek zmienił kapitana zespołu - został nim Portugalczyk Marco Paixao.

2014-02-28 18:24 Autor: ŁM
Trener Levy jest wdzięczny fanom za wsparcie i doping dla drużyny
1

Stanislav Levy dziękuje kibicom Śląska za doping i wsparcie

Za pośrednictwem oficjalnej strony klubowej WKS-u, były już trener Śląska Stanislav Levy pragnie podziękować za wsparcie, jakiego wrocławscy kibice udzielali prowadzonej przez niego drużynie.

2014-02-28 10:46 Autor: red
Aby sezon nie zakończył się wielkim blamażem i kompromitacją, nowy trener musi odmienić Śląsk
0

Tylko trener ze Śląskiem w sercu może postawić klub na nogi

To, że Tadeusz Pawłowski został nowym trenerem Śląska Wrocław, można odbierać jako zaskoczenie. Wydaje się jednak, że klubowi działacze owszem, zaryzykowali, ale decyzja o zatrudnieniu Pawłowskiego może wyjść klubowi na zdrowie.

2014-02-26 11:02 Autor: Łukasz Maślanka
Tadeusz Pawłowski w czasie oficjalnej prezentacji w roli szkoleniowca Śląska
0

Nowy trener WKS-u na prezentacji: Śląsk to coś więcej niż drużyna

- Mamy w Śląsku zawodników z bardzo dużym potencjałem. Oni nie mogli z dnia na dzień zapomnieć jak się gra w piłkę - mówił na oficjalnej prezentacji nowy trener Śląska Tadeusz Pawłowski.

2014-02-26 09:55 Autor: red
Kapitan Marco Paixao to jedyny jasny punkt naszego zespołu
2

Trwa sprzedaż biletów na szlagierowy mecz z Legią. To będzie wrocławski debiut nowego trenera Śląska

W poniedziałek ruszyła sprzedaż biletów na hitowy pojedynek Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Właśnie 9 marca Tadeusz Pawłowski po raz pierwszy zasiądzie na ławce trenerskiej na Stadionie Miejskim. A po wyjazdowym zwycięstwie nad Cracovią, apetyty na kolejne wygrane wśród kibiców są olbrzymie.

2014-03-04 13:11 Autor: jg
Sebastian Mila w meczu z Ruchem spisał się bardzo słabo.
0

Kryzys Śląska się pogłębia - wrocławianie przegrali z Ruchem Chorzów 2:3

Gdyby trzeba było podsumować jednym słowem postawę piłkarzy Śląska w meczu z Ruchem Chorzów, idealnie pasuje tu słowo rozczarowanie. Zespół trenera Stanislava Levego przegrał 2:3, zostawiając po sobie kiepskie wrażenie.

2014-02-23 21:12 Autor: ŁM