Śląsk Wrocław

Mecz reprezentacji Polski cieszy się we Wrocławiu ogromnym zainteresowaniem
0

Mecz Polska-Słowacja obejrzy na Stadionie Miejskim komplet publiczności [VIDEO]

Ogromnym zainteresowaniem cieszy się piątkowy mecz reprezentacji Polski na wrocławskim Stadionie Miejskim. Wszystkie bilety zostały wyprzedany, co oznacza, że naszych piłkarzy dopingować będzie grubo ponad 40 tysięcy kibiców. Na murawie być może obejrzymy gracza Śląska Wrocław Tomasza Hołotę, a także kilku byłych zawodników WKS-u.

2013-11-14 11:04 Autor: tm
Czy czeski coach Śląska doczeka się wzmocnień?
0

Będą wzmocnienia? Śląsk testuje dwóch pomocników - ze Skandynawii i... Wrocławia

Testy w Śląsku Wrocław rozpoczęło dwóch pomocników - Patrik Lomski i Paweł Zieliński. Do soboty trener Stanislav Levy oceni ich przydatność do zespołu.

2013-11-13 16:16 Autor: jg
Na grudniowe mecze WKS-u kibice będą musieli jednak się cieplej ubrać
0

Trwa wielka mikołajkowa promocja na bilety dla kibiców piłkarskiego Śląska

Z okazji przypadających w przyszłym miesiącu Mikołajek wrocławski Klub przygotował dla swoich kibiców wyjątkową promocję. Bilety na grudniowe mecze z Pogonią Szczecin i Piastem Gliwice można będzie kupić w atrakcyjnym cenowo pakiecie. A do tego zestawy z upominkami klubowymi w atrakcyjnych cenach.

2013-11-25 16:23 Autor: jg
Dalibor Stevanović w końcu znalazł uznanie w oczach selekcjonera reprezentacji swojego kraju
2

Zagraniczny pomocnik Śląska powołany do reprezentacj swojego kraju!

Pomocnik Śląska Dalibor Stevanović został powołany do reprezentacji Słowenii na towarzyskie spotkanie z Kanadą. Zawodnik występował już w kadrze swojego kraju, ale nigdy jako gracz WKS-u.

2013-11-12 16:28 Autor: jg
Przemysław Kaźmierczak był jednym z lepszych piłkarzy Śląska w meczu z Koroną.
1

Kolejna wpadka w końcówce meczu i kolejne zgubione punkty. Śląsk - Korona Kielce 1:1

Gdyby mecze piłkarskie trwały np. 80 minut, Śląsk Wrocław kroczyłby pewnie od zwycięstwa do zwycięstwa. Ale trwają 10 lub nawet więcej minut dłużej i wygląda na to, że dla wrocławskich zawodników jest to problem. Bo po raz kolejny w tym sezonie tracą punkty w praktycznie wygranym meczu w ostatnich minutach gry. Tym razem Śląsk dał sobie wbić gola w 90. minucie i tylko zremisował z Koroną Kielce 1:1.

2013-11-10 18:23 Autor: Łukasz Maślanka
Mateusz Cetnarski z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej i dobrze zastępuje Sebastiana Milę.
1

Śląsk kontra Korona Kielce - wrocławianie powalczą o trzecie z rzędu zwycięstwo

Czy piłkarze Śląska Wrocław zanotują trzecie zwycięstwo z rzędu i zaczną marsz w górę tabeli? Aby ustrzelić kolejną wygraną, zespół trenera Stanislava Levego będzie musiał się uporać z Koroną Kielce.

2013-11-09 19:37 Autor: Łukasz Maślanka
W poniedziałek 11 listopada nie zabraknie tradycyjnej Radosnej Parady Niepodległości
1

Długi weekend pełen atrakcji. Sprawdź, co robić we Wrocławiu [PRZEWODNIK]

Marsze i parady, mecze piłkarskie i koszykarskie, widowiska operowe i koncerty muzyczne, a nawet "bieg z wąsem" - zaczynający się w piątek długi listopadowy weekend będzie obfitować we Wrocławiu w całą masę ciekawych wydarzeń. Podpowiadamy, jak spędzić najbliższych kilka dni.

2013-11-08 14:38 Autor: tm
Bośniacki obrońca rzadko grywał w zespole prowadzonym przez Stanislava Levego
0

Śląsk rozstał się z obrońcą, który grał w WKS-ie od 2009 roku!

Śląsk Wrocław rozwiązał za porozumieniem stron umowę z obrońcą Amirem Spahiciem. Zawodnik sam przyznaje, że z powodu kontuzji nie był ostatnio w optymalnej formie, ale ze smutkiem rozstaje się z Wrocławiem.

2013-11-08 14:54 Autor: jg
Tomasz Hołota w meczu z Zagłębiem Lubin
0

Tomasz Hołota powołany do reprezentacji Polski. Jest tam też 6 byłych graczy WKS-u

Pomocnik Śląska Tomasz Hołota został powołany do reprezentacji Polski na towarzyskie mecze ze Słowacją i Irlandią. To jedyny piłkarz WKS-u w nowej kadrze Adama Nawałki, choć nie brakuje tam zawodników z bogatą przeszłością w naszym klubie.

2013-11-06 15:10 Autor: jg
Przemysław Kaźmierczak w meczu z Zagłębiem Lubin
1

Piłkarze Śląska pobili się po meczu w szatni. Klub potwierdza awanturę i ukarze graczy

Do wielkiej awantury w szatni Śląska Wrocław doszło po przegranym meczu z Zawiszą Bydgoszcz. W ostrej wymianie zdań nie brakowało cierpkich, gorzkich i wulgarnych słów, a dwóch zawodników WKS-u postanowiło wyjaśnić sobie nieporozumienie za pomocą pięści. Klub zapowiedział dzisiaj ich ukaranie.

2013-11-05 14:27 Autor: jg