Śląsk Wrocław

Obie ekipy bardzo poważnie podchodzą do środowego starcia. Dla WKK to może być mecz sezonu
1

W środę wielkie koszykarskie derby Wrocławia!

W środę w II rundzie Intermarche Basket Cup wielkie derby Wrocławia - Śląsk zmierzy się z WKK. Spotkanie zapowiada się niezwykle emocjonująco.

2012-11-06 00:00 Autor: mw
Tomasz Jodłowiec rozegrał w Szczecinie dobry mecz
0

Stanislav Levy: To nie był tak łatwy mecz, jak wskazuje wynik

Śląsk aż 3:0 pokonał na wyjeździe Pogoń Szczecin. Rezultat nie oddaje jednak tego, co się działo na boisku, bo dopiero stałe fragmentu gry dały wrocławianom gole. - Był to dla nas bardzo trudny mecz - mówił po meczu trener Stanislav Levy.

2012-11-06 08:00 Autor: mw
Sebastian Mila był bohaterem meczu w Szczecinie. Czy dostanie powołanie do reprezentacji. Powinien
2

Dwie asysty i gol Mili w Szczecinie. Kapitan Śląska do reprezentacji!

Piłkarze Śląska wygrali w Szczecinie z Pogonią 3:0. Przy wszystkich golach swój udział miał Sebastian Mila. Czy tym występem kapitan wrocławskiego zespołu zapewnił sobie powołanie do reprezentacji na mecz z Urugwajem?

2012-11-05 00:00 Autor: mw
Stanislav Levy: Pracowałem w wielu miejscach, ale takich kibiców jeszcze nie widziałem
0

Stanislav Levy: Śląsk ma wyjątkowych kibiców

W poniedziałek Śląsk zmierzy się na wyjeździe z Pogonią Szczecin. Czy wrocławianom uda się zrehabilitować za porażkę w derbach? - Zależy nam na zdobyciu punktów nie tylko dlatego, by w dalszym ciągu mieć kontakt z czołówką, ale również, by odwdzięczyć się kibicom za to, że w spotkaniu z Zagłębiem Lubin byli z nami do ostatniej minuty i cały czas nas wspierali mimo niekorzystnego wyniku - zapowiada trener Stanislav Levy.

2012-11-05 07:00 Autor: mw
Koszykarski Śląsk idzie przez I-ligowe rozgrywki jak burza
0

Szósta wygrana koszykarzy Śląska. Show liderów WKS w Łańcucie

15:4 wygrali decydujące 6 minut spotkania w Łańcucie koszykarze Śląska Wrocław. 18 z 23 punktów zespołu w czwartej kwarcie zdobyli rewelacyjnie dysponowani w ataku Paweł Kikowski i Radosław Hyży. Trójkolorowi pokonali Sokoła 75:65, zaliczając szóstą ligową wygraną z rzędu!

2012-11-04 00:00 Autor: jg
Policji nie udało się skutecznie uspokoić kibiców gości
2

Kary dla kiboli za awantury na Stadionie Miejskim. Na razie nie trafią za kratki

Zatrzymani pseudokibice usłyszeli już zarzuty za popełnione czyny podczas derbowego spotkania Śląska Wrocław i Zagłębia Lubin. W trakcie i po zakończeniu meczu wrocławscy policjanci zatrzymali w sumie 10 osób, w tym troje nieletnich.

Radosław Janukiewicz w Pogoni Szczecin wrócił do wysokiej formy
1

Pamiętacie go? Kiedyś był idolem kibiców Śląska Wrocław, a teraz...

W poniedziałek Śląsk na wyjeździe zmierzy się z Pogonią. Barw zespołu ze Szczecina broni Radosław Janukiewicz, który kiedyś był idolem wrocławskich kibiców. Dzisiaj, delikatnie mówiąc, nie przepadają za nim.

2012-11-03 08:00 Autor: mw
Śląsk za swoich kibiców zapłaci 20 tysięcy złotych kary
1

Są już kary za piłkarskie derby Śląsk - Zagłębie. Surowe?

Za zachowanie kibiców podczas niedzielnego meczy Komisja Ligi ukarała oba kluby. Śląsk zapłaci 20 tysięcy złotych, a Zagłębie 10 tysięcy złotych. To jednak nie cała kara.

2012-11-02 00:00 Autor: mw