Śląsk Wrocław

Przemysław Kaźmierczak nie zagra w ćwierćfinale Pucharu Polski
0

Złe wieści dla Kaźmierczaka - nie zagra w ćwierćfinale Pucharu Polski

Komisja Dyscyplinarna Polskiego Związku Piłki Nożnej ukarała pomocnika Śląska Przemysława Kaźmierczaka dwoma meczami dyskwalifikacji w rozgrywkach Pucharu Polski. To efekt czerwonej kartki w starciu z GKS Bełchatów.

2012-10-12 00:00 Autor: mw
Sebastian Mila na treningu
0

Wylicytuj koszulkę meczową Sebastiana Mili

Kapitan mistrzów Polski Sebastian Mila przekazał swoją koszulkę wraz z autografami całej drużyny Śląska Wrocław na aukcję charytatywną.

Jacek Będzikowski (w środku) nie zrezygnuje z gry w Ślasku
0

Rozgrywający Ślaska asystentem selekcjonera reprezentacji

Jacek Będzikowski najprawdopodobniej zostanie asystentem selekcjonera polskiej reprezentacji piłkarzy ręcznych. Rozgrywający Śląska nie zrezygnuje jednak z gry we wrocławskim zespole.

Liga nie gra, ale piłkarze Śląska i tak ciężko pracują
0

Pracowity weekend piłkarzy Śląska Wrocław. Zagrają dwa sparingi

Pracowity weekend czeka piłkarzy Śląska. Wrocławski zespół ma w planach dwa sparingi.

2012-10-11 00:00 Autor: mw
Śląsk ze Stalą nie zagra w Kosynierce, ale znacznie większej hali Orbita
0

Ogromne zainteresowanie koszykarskim dwumeczem w Orbicie

Po dwóch dniach przedsprzedaży biletów na niedzielny koszykarski dwumecz w hali Orbita zostały już tylko pojedyncze wejściówek na najtańsze sektory. Trybuny powinny być więc pełne i kolorowe, bo zasiądą na nich kibice trzech klubów.

Mateusz Masternak uczył piłkarzy boksować
0

Zawodnicy Śląska bili się na treningu z bokserem [VIDEO]

Takiego treningu w piłkarskim Śląsku jeszcze nie było. Na środowych zajęciach pojawił się wrocławski bokser Mateusz Masternak.

2012-10-11 07:00 Autor: mw
Piłkarze Śląska w końcu czują się na Stadionie Miejskim jak w domu
0

Twierdza Wrocław odbudowana! Śląsk u siebie najlepszy w lidze

Śląsk jako jedyny zespół w tym sezonie nie stracił na własnym stadionie nawet punktu. W sumie wrocławianie zanotowali już osiem wygranych z rzędu u siebie.

2012-10-10 00:00 Autor: mw
Cristian Diaz ma duże umiejętności, ale można odnieść wrażenie, że nie zawsze mu się chce
2

Co się dzieje z Cristianem Diazem? Kontuzja to nie jedyny jego problem

Cristian Diaz ostatni raz zagrał w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Po sześciu minutach musiał jednak opuścić boisko z powodu urazu. Co się teraz dzieje z Argentyńczykiem?

2012-10-09 00:00 Autor: mw
Delegatowi PZPN nie podobała się treść jednego z transparentów kibiców Śląska i groził przerwaniem meczu
4

Mecz Śląsk – Polonia mógł zakończyć się już po pierwszej połowie

W niedzielę po ciekawym meczu Śląsk pokonał na Stadionie Miejskim Polonię Warszawa 2:1. Niewiele osób jednak wie, że spotkanie mogło zakończyć się po pierwszej połowie.

2012-10-09 07:00 Autor: mw
Dużo pracy kosztowało przygotowanie do meczu z Polonią, ale efekt był fantastyczny
3

Stanislav Levy odwołał lekcje języka polskiego, bo...

Trener Stanislav Levy od kiedy jest w Śląsku, pobiera lekcje języka polskiego. Przed meczem z Polonią Warszawa odwołał jednak wszystkie zajęcia.

2012-10-08 00:00 Autor: mw