Piłkarskie lato ze Śląskiem Wrocław. WKS zorganizuje piłkarskie obozy dla najmłodszych

Śląsk Wrocław coraz mocniej inwestuje w rozwój młodzieży, dlatego klubowa Akademia wyszła z kolejną inicjatywą skierowaną do młodych adeptów futbolu. W nadchodzące lato zorganizowany wakacyjny obóz Śląsk Football Camp dla dzieci urodzonych w latach 2009-2014.

2021-04-12 15:46 Autor: bk
Kilkuset kibiców dopingowało piłkarzy pod Stadionem Wrocław. Dostali mandaty [ZDJĘCIA]
0

Z uwagi na trwającą epidemię sobotnie spotkanie Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk odbywało się bez udziału kibiców. Fani obu zaprzyjaźnionych drużyn przyszli jednak dopingować piłkarzy pod stadion. Na miejscu zjawiła się policja, która ukarała część zgromadzonych osób.

2021-04-11 15:03 Autor: bas
Przed przerwą bardzo ładnie, po przerwie… no mniej. Podział punktów w meczu przyjaźni
0

Mecz o dwóch obliczach. Emocjonująca, ofensywna pierwsza połowa i dość jałowa druga. Piłkarze Śląska Wrocław zremisowali na Stadionie Wrocław 1:1 z Lechią Gdańsk, w pierwszym domowym meczu pod wodzą Jacka Magiery.

2021-04-10 22:00 Autor: Bartosz Królikowski
Poprzeczka w górę, po dobrym początku. Śląsk podejmuje Lechię Gdańsk [ZAPOWIEDŹ]
0

Od zwycięstwa i to wyjazdowego grę pod wodzą nowego trenera rozpoczęli piłkarze Śląska Wrocław. Jacek Magiera nie bał się w Białymstoku wprowadzić wielu zmian już na start swej przygody z WKS-em i opłaciło się. Jednak teraz poprzeczka idzie wyżej, bowiem do Wrocławia przyjeżdża zespół w znacznie lepszej formie od Jagiellonii, a mianowicie zaprzyjaźniona Lechia Gdańsk.

2021-04-10 13:13 Autor: Bartosz Królikowski
Zwycięski debiut Jacka Magiery. Piłkarski Śląsk wygrywa w Białymstoku!
0

Piłkarze Śląska Wrocław wygrali pierwszy mecz wyjazdowy od listopada, pokonując w Białymstoku Jagiellonię 1:0. Tym samym udany debiut zaliczył nowy trener WKS-u Jacek Magiera.

2021-04-05 19:44 Autor: Bartosz Królikowski
Mecz nowego rozdania. Śląsk Wrocław zagra z Jagiellonią Białystok [ZAPOWIEDŹ]
0

Poniedziałek Wielkanocny będzie w tym roku wyjątkowo ważnym dniem dla Śląska Wrocław. Piłkarski WKS oficjalnie wkracza w erę Jacka Magiery, którą wrocławianie na pewno chcą rozpocząć od zwycięstwa. Zwłaszcza wyjazdowego, co w tym wypadku miało by dodatkowy wymiar. Podobnie sprawy mają się w Jagiellonii, która jest obecnie w momencie przejściowym i szukania tożsamości.

2021-04-05 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Witamy w WKS-ie, Panie Magiera. Śląsk na przełomie rozdziałów
0

Śląsk Wrocław kończy rozdział pt. „Vitezslav Lavicka”. Po ponad dwóch latach wiatr zmian na stołku trenerskim zawiał w WKS-ie, co jak na standardy Ekstraklasy jest naprawdę niezłym wynikiem. Czas na Jacka Magierę. Nowy szkoleniowiec ma nadać wrocławianom nową jakość, być bodźcem do ponownego rozwoju. Oczywiście wszystko wymagać będzie czasu, zwłaszcza że poprawić zdecydowanie jest co.

2021-03-23 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Były selekcjoner młodzieżowej kadry w Śląsku. Jacek Magiera nowym trenerem WKS-u!
0

Kibice piłkarskiego Śląska nie musieli długo czekać na następcę Vitezslava Lavicki. Nowym trenerem WKS-u został były selekcjoner kadry do lat 20, Jacek Magiera. Będzie to dla niego powrót do klubowej piłki po ponad czterech latach.

2021-03-22 16:31 Autor: Bartosz Królikowski
To już koniec WKS-u po czesku. Vitezslav Lavicka nie jest już trenerem Śląska!
1

Zapowiadało się na to od dawna, a oficjalnie stało właśnie teraz. Piłkarski Śląsk Wrocław oficjalnie poinformował o rozstaniu z trenerem Vitezslavem Lavicką i jego sztabem szkoleniowym, po ponad dwóch latach współpracy.

2021-03-21 16:26 Autor: Bartosz Królikowski
Kolejny mecz, kolejny brak zwycięstwa. Piłkarski Śląsk tylko remisuje z Wisłą Płock
0

Chęci nie brakowało, ale konkretów znów jak na lekarstwo. Piłkarze Śląska Wrocław zremisowali na własnym stadionie z Wisłą Płock 0:0. To ich trzeci mecz z rzędu bez wygranej.

2021-03-20 17:02 Autor: Bartosz Królikowski