śląsk wrocław koszykówka

Kibice koszykarskiego Śląska mają w tym sezonie powody do radości
1

Koszykarze Śląska wygrali kolejny mecz i ustanowili rekord wszechczasów

Wrocławski Śląsk przechodzi do historii. Koszykarze WKS-u pokonując w Dąbrowie Górniczej po zaciętym spotkaniu miejscowy MKS 87:78, odnieśli 22. kolejną wygraną, co na tym szczeblu rozgrywkowym nie zdarzyło się jeszcze nikomu!

2013-02-14 00:00 Autor: jg
Rywale Śląska dwoją się i troją, ale koszykarzy WKS-u nie da się zatrzymać
0

Koszykarze WKS-u deklasują rywala. Rzucili dwa razy więcej punktów! [VIDEO]

Śląsk znokautował Astorię Bydgoszcz 104:53, zdobywając niemal dwukrotnie więcej punktów niż przeciwnicy. Spotkanie wyrównane było tylko przez  pierwszych 10 minut, w kolejnych fragmentach dominacja lidera I ligi nie podlegała dyskusji. Ostatnie 30 minut meczu zakończyło się wynikiem 81:34!

2013-01-10 00:00 Autor: jg
Koszykarski Śląsk idzie przez I-ligowe rozgrywki jak burza
0

Szósta wygrana koszykarzy Śląska. Show liderów WKS w Łańcucie

15:4 wygrali decydujące 6 minut spotkania w Łańcucie koszykarze Śląska Wrocław. 18 z 23 punktów zespołu w czwartej kwarcie zdobyli rewelacyjnie dysponowani w ataku Paweł Kikowski i Radosław Hyży. Trójkolorowi pokonali Sokoła 75:65, zaliczając szóstą ligową wygraną z rzędu!

2012-11-04 00:00 Autor: jg
Koszykarski Śląsk razem z Turowem będzie grał w hali Orbita
0

PGE Turów Zgorzelec, który w nadchodzącym sezonie wystąpi w Zjednoczonej Lidze VTB, 3 z 9 meczów w rundzie zasadniczej rozegra we Wrocławiu. Przy okazji tych pojedynków, we wrocławskiej hali Orbita o ligowe punkty zagrają również koszykarze Śląska Wrocław.

2012-09-26 07:30 Autor: jg
Z Pawłem Kikowskim I-ligowy Śląsk będzie jeszcze mocniejszy
0

Paweł Kikowski nowym graczem koszykarskiego Śląska!

Niedawny reprezentant Polski, występujący przed trzema laty w euroligowej Olimpii Ljublana, a ostatnio z powodzeniem reprezentujący barwy czołowych polskich klubów TBL - Paweł Kikowski - podpisał kontrakt z koszykarskim Śląskiem!

2012-08-24 00:00 Autor: jg/inf. pras.
Robert Skibniewski udanie powrócił na parkiet hali Orbita
0

Od pasma porażek do czołówki tabeli - koszykarski Śląsk w starym roku

Śląsk Wrocław zakończył rok z bilansem dziewięciu wygranych i siedmiu przegranych i zajmuje obecnie 6 lokatę w tabeli. Oprócz powrotu Śląska do ekstraklasy doczekaliśmy się również powrotu Adama Wójcika. Na parkietach brylowali natomiast Robert Skibniewski i Aleksandar Mladenovic.

2012-01-02 00:00 Autor: jg/mat. pras.
W mijającym roku Orest Lenczyk i dowodzony przez niego Śląsk mieli wiele powodów do radości