Śląsk Wrocław koszykówka

Pewniejsi, skuteczniejsi, słowem lepsi. Śląsk nie dał szans Spójni!
0

Podbudowali formę w przerwie i wrócili w świetnym stylu. Koszykarze Śląska Wrocław pewnie pokonali na własnym parkiecie Spójnię Stargard 85:65. Tym samym było to już ich czwarte zwycięstwo z rzędu w Hali Orbita.

2020-02-29 20:20 Autor: Bartosz Królikowski
Budowa twierdzy Orbita po przerwie. Śląsk zagra z rozpędzoną Spójnią
0

Koszykarski Śląsk w tym sezonie długo miał ogromny problem żeby wygrać w Hali Orbita. Jednak gdy wrocławianie się przełamali, to w trzech ostatnich meczach domowych, nie było na nich mocnych. Teraz po trzytygodniowej przerwie od gry, będą oni chcieli ów serię przedłużyć.

2020-02-29 14:36 Autor: Bartosz Królikowski
Hat-trick wygranych w Orbicie! Śląsk lepszy od Polpharmy
0

Zwycięstwo po zaskakująco trudnej przeprawie. Śląsk Wrocław miał nadspodziewanie wiele problemów z Polpharmą Starogard Gdański, ale ostatecznie po świetnej końcówce triumfował 90:83. Było to ich trzecie z rzędu zwycięstwo w Hali Orbita.

2020-02-10 22:12 Autor: Bartosz Królikowski
Odbudować się po porażce w delegacji. Śląsk zagra z Polpharmą
0

Tydzień temu koszykarze Śląska zaliczyli bolesną przegraną w Gdyni z Asseco Arką. Ich seria trzech zwycięstw z rzędu. Co w takiej sytuacji najlepiej zrobić? Zbudować nową dobrą passę. Okazja do rozpoczęcia jest dobra, bowiem do Hali Orbita przyjeżdża drużyna będąca od początku sezonu na dole tabeli – Polpharma Starogard Gdański.

2020-02-09 15:31 Autor: Bartosz Królikowski
Do Trójmiasta po swoje. Śląsk zagra z Asseco Arką
0

Od początku rundy rewanżowej, koszykarze Śląska Wrocław nie przegrali jeszcze meczu. Daje im to serię trzech zwycięstw z rzędu co nie zdarzyło się wcześniej w tym sezonie. Teraz czas na starcie z kolejnym rywalem, który jesienią wywiózł dwa punkty z Hali Orbita, czyli Asseco Arką Gdynia.

2020-01-31 14:10 Autor: Bartosz Królikowski
Przełamanie! Koszykarze Śląska wygrywają z Polpharmą [RELACJA]
0

Śląsk ma drugie zwycięstwo w sezonie! W meczu piątej kolejki Energa Basket Ligi Trójkolorowi pokonali na wyjeździe Polpharmę Starogard Gdański 99:82. Wrocławianie zagrali słabą pierwszą połowę, ale w drugiej przede wszystkim poprawili skuteczność z dystansu i wyszarpali 2 punkty.

2019-10-25 03:00 Autor: red
O przełamanie w Starogardzie. Śląsk gra z Polpharmą [ZAPOWIEDŹ]
0

Po wygranej w pierwszej kolejce Energa Basket Ligi koszykarze Śląska Wrocław zaliczyli trzy kolejne porażki. W piątej kolejce zmierzą się z ostatnią w tabeli Polpharmą Starogard Gdański, która w tym sezonie przegrała wszystkie mecze. Wyjazdowe zwycięstwo jest więc koniecznością - początek meczu w czwartek (24 października) o 17.30.

2019-10-23 18:05 Autor: red
Koszykarze Śląska nieznacznie gorsi od Arki Gdynia
0

Po raz kolejny nie udało się odczarować hali Orbita. Śląsk Wrocław po istnym horrorze przegrał z Asseco Arką Gdynia 83:85. Oba zespoły grały falami, prowadzenie zmieniało się osiem razy. Śląsk rozpoczął fatalnie, jednak dwie kolejne kwarty dawały nadzieję na wygraną wrocławskich koszykarzy. O wszystkim zadecydowała ostatnia część gry, która była bardzo emocjonująca, a w samej końcówce więcej zimnej krwi zachowali koszykarze Arki.

2019-10-21 12:07 Autor: red
Wilki Morskie za silne dla Śląska. Pierwsza domowa porażka WKS-u
0

Śląsk Wrocław przegrał z King Wilkami Morskimi Szczecin 73:83 w 3. kolejce Energa Basket Ligi. Szczególnie słaba w wykonaniu wrocławskiej drużyny była druga połowa i głównie przez postawę w trzeciej kwarcie wrocławianie nie odnieśli drugiego w sezonie zwycięstwa.

2019-10-14 21:01 Autor: prochu
Koszykarze WKS-u zapraszają na mecz z Wilkami [WIDEO]
0

Po dwóch kolejkach Energa Basket Ligi koszykarze Śląska Wrocław mają na swoim koncie zwycięstwo i porażkę. W najbliższą niedzielę zmierzą się w hali Orbita z Wilkami Morskimi Szczecin i potrzebują wsparcia swoich kibiców.

2019-10-12 11:12 Autor: prochu