Śląsk Wrocław koszykówka

Koniec marzeń o finale. Koszykarski Śląsk po raz trzeci przegrywa z Zastalem i zagra o brąz
0

Pokazali charakter, grali do samego końca, lecz to było za mało. Koszykarze Śląska Wrocław po raz trzeci przegrali z Zastalem Zielona Góra (75:80) i ponieśli porażkę w półfinałowej rywalizacji. Tym samym WKS czeka walka o brązowy medal.

2021-04-16 23:37 Autor: Bartosz Królikowski
Tym razem bez większych szans. Śląsk ponownie przegrał z Zastalem
0

Koszykarski Śląsk Wrocław znów słabszy od Zastalu Zielona Góra. Wrocławianie tym razem nie byli w stanie na dłuższą metę przeciwstawić się mistrzom Polski i przegrali 76:87. Tym samym Zastal prowadzi już 2:0, a WKS jest jedną porażkę od przegrania półfinałowej rywalizacji.

2021-04-14 22:23 Autor: Bartosz Królikowski
Szło dobrze… aż do ostatniej kwarty. Koszykarski Śląsk przegrał pierwszy mecz z Zastalem
0

Koszykarze Śląska Wrocław przegrali pierwszy mecz półfinałowej rywalizacji z Zastalem Zielona Góra 90:97. Wrocławianie przez trzy kwarty grali z mistrzami Polski jak równy z równym, a nawet długimi fragmentami lepiej, ale o porażce zadecydowała ostatnia kwarta.

2021-04-13 22:25 Autor: Bartosz Królikowski
Czas na rozgrywkę ostateczną. Koszykarski Śląsk zawalczy z mistrzami w półfinale EBL
0

Punkt kulminacyjny sezonu 2020/21 Energa Basket Ligi nadszedł. Cztery zespoły, co najmniej 20 dni zaciętej rywalizacji o medale, a na koniec jeden mistrz Polski. Koszykarze Śląska Wrocław dotarli do półfinału EBL i w Ostrowie Wielkopolskim zawalczą o pierwszy od 13 lat medal dla wrocławskiej męskiej koszykówki. Tu poziom trudności wzrasta do maksimum. Zwłaszcza, że ich półfinałowym rywalem będzie obrońca tytułu, dominator fazy zasadniczej, Zastal Zielona Góra.

2021-04-13 08:00 Autor: Bartosz Królikowski
Nieprawdopodobny horror, ale z happy-endem. Śląsk Wrocław w półfinale Energa Basket Ligi!
0

Emocjami które mieliśmy nie tylko w tym spotkaniu, ale całej tej rywalizacji, można by obdzielić kilka innych. Śląsk Wrocław po istnym koszykarskim thrillerze pokonał po dogrywce Trefl Sopot 83:81 i awansował do półfinału Energa Basket Ligi, wygrywając ćwierćfinał 3:1!

2021-04-07 20:18 Autor: Bartosz Królikowski
Jeszcze nie teraz. Koszykarski Śląsk pokonany w Sopocie
0

Pierwsza szansa na ostateczny awans do półfinału niewykorzystana. Koszykarze Śląska Wrocław przegrali na wyjeździe po dogrywce z Treflem Sopot 90:92. Tym samym stan ćwierćfinałowej rywalizacji to aktualnie 2:1 dla WKS-u.

2021-04-05 20:49 Autor: Bartosz Królikowski
Do półfinału jeden krok. Koszykarski Śląsk ponownie wygrywa z Treflem Sopot!
0

Koszykarze Śląska Wrocław ponownie pokonali w Hali Orbita Trefl Sopot, lecz tym razem znacznie wyżej, bowiem aż 91:72. Tym samym wrocławianie prowadzą już 2:0 w ćwierćfinale Energa Basket Ligi i są o jedno zwycięstwo od awansu do półfinału.

2021-04-02 19:51 Autor: Bartosz Królikowski
Ogromne wyróżnienie dla legendy Śląska. Mieczysław Łopatka w Hall of Fame FIBA!
0

Legendarny zawodnik oraz trener koszykarskiego Śląska Wrocław Mieczysław Łopatka, trafił tym roku do Hall of Fame, czyli Alei Sław Międzynarodowej Federacji Koszykówki (FIBA). Został tym samym pierwszym polskim koszykarzem w historii, który dołączył do grona uhonorowanych tym zaszczytem.

2021-04-02 08:00 Autor: bk
Sopockie fatum przełamane. Koszykarski Śląsk obejmuje prowadzenie w ćwierćfinale!
0

Zawodnicy koszykarskiego Śląska pokonali swoich ligowych prześladowców i wygrali w Hali Orbita 76:71 z Treflem Sopot. Był to pierwszy mecz ich rywalizacji w ćwierćfinale Energa Basket Ligi.

2021-03-30 19:51 Autor: Bartosz Królikowski
Prawdziwa zabawa dopiero się zaczyna. Koszykarski Śląsk wkracza w fazę play-off
0

Oni tu są i chcą tych medali. Koszykarze Śląska Wrocław rozpoczną walkę w fazie play-off, a to już nie są przelewki. To jest walka o najwyższe cele, coś na co pracowali cały sezon zasadniczy. Oddzielenie mężczyzn od chłopców nastąpi już w pierwszym, ćwierćfinałowym etapie. WKS zmierzy się bowiem ze swoim koszmarem. Koszmarem o nazwie Trefl Sopot.

2021-03-30 08:00 Autor: Bartosz Królikowski