Śląsk Wrocław piłka

Marcin Robak piłkarzem września w Lotto Ekstraklasie
0

Po raz pierwszy od października 2014 roku zawodnik Śląska Wrocław został wybrany Piłkarzem Miesiąca w ekstraklasie! Wtedy statuetkę otrzymał Flavio Paixao, a we wrześniu 2017 bezkonkurencyjny był Marcin Robak, strzelając w każdym z czterech wrześniowych meczów. Napastnik pomógł Śląskowi w zwycięstwach nad Legią Warszawa i Lechem Poznań oraz remisach z Górnikiem Zabrze i Sandecją Nowy Sącz. Po drodze strzelił aż 6 goli!

2017-10-10 13:29 Autor: prochu
Zabójczy kwadrans WKS-u. Śląsk gromi w sparingu
0

Wykorzystując przerwę na mecze reprezentacji, piłkarze Śląska Wrocław rozegrali sparing z pierwszoligowym GKS-em Katowice. Podopieczni Jana Urbana wygrali 3:0, a wszystkie bramki strzelili w końcówce. Dwa trafienia na swoim koncie zapisał Arkadiusz Piech, a jedno dołożył Jakub Kosecki. WKS tym samym zdał test przed meczem ligowym z Wisłą Kraków, który odbędzie się w sobotę, 14 października na Stadionie Wrocław.

2017-10-07 18:24 Autor: prochu
Jan Urban: Nie jestem zadowolony z remisu
0

Śląsk Wrocław zremisował 1:1 z Sandecją Nowy Sącz w spotkaniu 11. kolejki Lotto Ekstraklasy. Po tym pojedynku w szeregach wrocławskiego zespołu pozostał spory niedosyt, a trener Jan Urban był wyraźnie niezadowolony z wyniku. - W pierwszej połowie stwarzaliśmy tyle sytuacji, że mogliśmy zejść do szatni z kilkubramkowym prowadzeniem. Tymczasem mieliśmy remis - mówił szkoleniowiec WKS-u.

2017-10-03 15:23 Autor: prochu