Śląsk Wrocław piłka nożna

Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Śląsk znów traci punkty w końcówce [RELACJA]
1

To jeden z najbardziej rozczarowujących meczów Śląska Wrocław w tym sezonie. Wrocławianie nie potrafili poradzić sobie z Piastem Gliwice, który do tego spotkania przystąpił jako przedostatnia drużyna Ekstraklasy i tylko zremisowali 2:2.

2017-12-09 17:50 Autor: Łukasz Maślanka Twitter: @Lukasz_Maslanka, prochu
Jan Urban: Karny dla Lechii to kpina
0

Śląsk przegrał w Gdańsku z Lechią 1:3 i nadal pozostaje jedynym zespołem w Lotto Ekstraklasie bez wyjazdowej wygranej. Sytuację WKS-u skomplikował rzut karny podyktowany dla Lechii, gdy prowadziła 1:0. - To nigdy nie jest rzut karny! - grzmiał po meczu szkoleniowiec Śląska Jan Urban.

2017-12-04 13:56 Autor: prochu
Czarna seria trwa. Śląsk tradycyjnie nie wygrywa na wyjeździe [RELACJA]
0

Piłkarze Śląska nadal pozostają bez wyjazdowego zwycięstwa w tym sezonie. Choć piątkowy mecz z Lechią Gdańsk mogli rozpocząć wybornie - bo mieli rzut karny - to ostatecznie przegrali 1:3. Marcin Robak "jedenastkę" zmarnował, a bramki dla Lechii strzelili bracia Paixao - Marco (dwie) i Flavio. Honorowe trafienie dla WKS-u zaliczył Łukasz Madej.

2017-12-01 22:32 Autor: prochu
Derby dla Śląska! Wrocławianie górą po golu w ostatnich sekundach! Śląsk - Zagłębie Lubin 1:0 [RELACJA]
0

Kibice Śląska Wrocław już powoli godzili się z tym, że ich ulubieńcy nie pokonają Zagłębia Lubin w wielkich derbach regionu. Futbol to jednak sport nieobliczalny, o czym przekonaliśmy się właśnie podczas starcia Śląska z Zagłębiem. To wrocławianie wyszli z niego zwycięsko, wygrywając 1:0 po golu zdobytym w ostatniej minucie gry.

2017-11-26 20:20 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka, prochu
Śląsk sięga po juniorów. Czterech młodzieżowców zgłoszonych do rozgrywek
0

Piłkarski Śląsk Wrocław będzie łatał dziury w składzie juniorami. Przed niedzielnymi derbami z Zagłębiem Lubin do Lotto Ekstraklasy zostało zgłoszonych czterech młodych graczy, występujących w rezerwach WKS-u i zespole juniorów. Są to Sebastian Bergier, Mathieu Scalet, Paweł Kucharczyk i Maciej Buławski.

2017-11-25 07:00 Autor: prochu
Jan Urban: Dalej musimy czekać na przełamanie
0

- Nie ma co długo opowiadać o tym spotkaniu. Korona wygrała zasłużenie - podsumował piątkowe spotkanie w Kielcach szkoleniowiec Śląska Wrocław Jan Urban.

2017-11-04 18:05 Autor: prochu
Bez bramki, bez zwycięstwa, bez punktów. Śląsk bezradny w Kielcach [RELACJA]
0

Piłkarze Śląska Wrocław przegrali w Kielcach z Koroną 0:3 w spotkaniu 15. kolejki Lotto Ekstraklasy. Pierwszego gola podopieczni Jana Urbana stracili w 26. minucie, kiedy arbiter w kontrowersyjnej sytuacji podyktował rzut karny dla kielczan, a kolejne już w drugiej połowie. Śląsk tym samym pozostaje jedynym zespołem ekstraklasy, który w tym sezonie nie wygrał na wyjeździe.

2017-11-03 20:34 Autor: prochu