śląsk-anwil

Anwil Włocławek okazał się dla koszykarzy Śląska zbyt wymagającym rywalem (zdjęcie ilustracyjne)
0

Święta wojna nie dla Śląska - wrocławianie przegrali z Anwilem Włocławek

Pierwszy mecz w ekstraklasie po latach tułaczki w niższych ligach nie wyszedł koszykarzom Śląska Wrocław zbyt dobrze. Wrocławianie przegrali z Anwilem Włocławek 61:73. Podczas spotkania nie obyło się bez kontrowersji. Kibole z Włocławka wygrażali fanom Śląska, a przez “koncert” wulgaryzmów na trybunach sędziowie przerwali grę na kilka minut.

2013-10-12 19:46 Autor: Łukasz Maślanka
Sebastian Mila razem z piłkarzami będzie dopingował koszykarzy w Orbicie
1

Piłkarze Śląska będą dopingować koszykarzy WKS-u na meczu z Anwilem

Na trybunach hali Orbita, podczas środowego starcia wrocławskich koszykarzy z Anwilem Włocławek, obecni będą niemal wszyscy zawodnicy piłkarskiego mistrza Polski 2012! – Zawsze kibicujemy sportowcom oraz drużynom z Dolnego Śląska – przyznaje kapitan zielono-biało-czerwonych Sebastian Mila.

2013-01-14 00:00 Autor: jg
Czy Śląsk znów pokona Anwil a hala zapełni się jak dawniej na meczach z zespołem z Włocławka?
0

Bilety na hitowy mecz Śląska z Anwilem w Orbicie już w sprzedaży

Można już nabywać wejściówki na hitowe spotkanie I rundy fazy centralnej pucharu Intermarche Basket Cup przeciwko Anwilowi Włocławek, które koszykarze Śląska rozegrają 16 stycznia o godzinie 19:30 w hali Orbita.

2013-01-07 00:00 Autor: jg