Znani wrocławianie wspierali Śląsk w meczu z Legią

W ostatnim czasie wsparcie dla zielono-biało-czerwonych zadeklarowało wielu znanych mieszkańców Wrocławia. Sławni reprezentanci stolicy Dolnego Śląska nie tylko przesyłali swoje zdjęcia w koszulkach WKS-u, lecz także dopingowali go w ostatnim starciu z warszawską Legią, czym pokazali, że wszyscy są za Śląskiem.

2015-05-18 17:11 Autor: jg
Marco Paixao tuż po strzeleniu gola na wagę remisu
0

Remis wyszarpany w końcówce. Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:1

Wszystko wskazywało na to, że Legia Warszawa będzie pierwszym zespołem, który po prawie roku zdobędzie Twierdzę Wrocław. Ale piłkarze Śląska tuż przed końcem spotkania zdołali obronić się przed porażką. W pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski, Śląsk zremisował z Legią 1:1.

2015-02-13 00:21 Autor: Łukasz Maślanka, Twitter: @Lukasz_Maslanka
Wrocławianie wkrótce zagrają z Legią
0

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa w Pucharze Polski: ruszyła sprzedaż biletów

W poniedziałek rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz 1/4 finału Pucharu Polski z Legią Warszawa, który odbędzie się 12 lutego o godz. 20 na Stadionie Wrocław.

2015-01-26 13:42 Autor: jg
Nie wszyscy kibice na meczu Śląsk-Legia byli trzeźwi
1

Kompletnie pijani przyszli na mecz Śląsk-Legia. Zapłacą 2 tysiące złotych i...

Wrocławscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w stanie nietrzeźwości podczas meczu piłkarskiego nie stosowali się do poleceń pracowników ochrony. Przeprowadzone badanie wykazało u nich 3 promile alkoholu w organizmie. Jednego z nich już sąd ukarał zakazem stadionowym na okres 2 lat oraz grzywną w wysokości 2 tysięcy złotych. Wobec drugiego z mężczyzn sprawa jest w toku.

2014-03-12 15:34 Autor: jg
Śląsk zremisował z Legią po niezłym meczu
3

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:1. Na gola Marco Paixao odpowiedział Radović

W ramach 25. kolejki T-Mobile Ekstraklasy wrocławski Śląsk podejmuje na Stadionie Miejskim warszawską Legię. WKS z nowym trenerem i podbudowany zwycięstwem w Krakowie marzył o pokonaniu aktualnych mistrzów Polski. Odwieczny rywal był jednak faworytem tej konfrontacji. Śląsk od 66 minuty prowadził po golu Marco Paixao. Wyrównał na 6 minut przed końcem Miroslav Radović.

2014-03-09 17:57 Autor: jg/łm
Kapitan Marco Paixao to jedyny jasny punkt naszego zespołu
2

Trwa sprzedaż biletów na szlagierowy mecz z Legią. To będzie wrocławski debiut nowego trenera Śląska

W poniedziałek ruszyła sprzedaż biletów na hitowy pojedynek Śląska Wrocław z Legią Warszawa. Właśnie 9 marca Tadeusz Pawłowski po raz pierwszy zasiądzie na ławce trenerskiej na Stadionie Miejskim. A po wyjazdowym zwycięstwie nad Cracovią, apetyty na kolejne wygrane wśród kibiców są olbrzymie.

2014-03-04 13:11 Autor: jg
Marcin Kowalczyk jako defensywny pomocnik walczył z legionistami do upadłego
1

Śląsk upokorzył Legię w stolicy, ale Puchar Polski pozostał w Warszawie

Piłkarze Śląska pokonali w rewanżowym meczu finału Pucharu Polski Legię Warszawa 1:0. WKS na boisku dominował i aż szkoda, że wrocławianie nie strzelili drugiego gola, który w dwumeczu oznaczałby dogrywkę i szansę na zdobycie drugi raz w historii klubu tego trofeum.

2013-05-08 00:00 Autor: Jarosław Garbacz
Śląsk będzie musiał sobie radzić bez Mariusza Pawelca
0

Rewanż z Legią w Pucharze Polski. Nasi bez dwóch obrońców

Dwóch piłkarzy Śląska nie będzie mogło zagrać w rewanżowym spotkaniu finału Pucharu Polski z Legią Warszawa. Mecz zostanie rozegrany w stolicy w środę o godzinie 20.30 na stadionie przy Łazienkowskiej.

2013-05-07 00:00 Autor: jg
Poza kilkoma incydentami obeszło się bez większych wybryków
1

Są kary dla kiboli po pucharowym meczu Śląska z Legią

Choć Mecz finałowy Pucharu Polski, rozegrany 2 maja we Wrocławiu pomiędzy drużynami piłkarskimi Śląska Wrocław i Legii Warszawa, przebiegł spokojnie, nie odnotowano żadnych poważniejszych incydentów, nie obyło się jednak bez przypadków zachowań łamiących zasady sportowego dopingu i przede wszystkim przepisy prawa.

2013-05-05 00:00 Autor: jg
Czy Przemysław Kaźmierczak poprowadzi Śląska do kolejnego trofeum i zwycięstwa nad Legią?
0

Na hitowym meczu w finale Pucharu Polski z Legią padnie rekord frekwencji?

Trwa sprzedaż biletów na mecz finału Pucharu Polski, w którym Śląsk Wrocław podejmie Legię Warszawa. Pojedynek odbędzie się w czwartek 2 maja o godzinie 18.30. Już sprzedano ponad 20 tysięcy wejściówek na to spotkanie.

2013-04-30 00:00 Autor: jg