Ślęza Wrocław

Arkadiusz Rusin: Będą zmiany, mamy za dużo zawodniczek na obwodzie
0

Ślęza Wrocław pokonała w niedzielę Ostrovię Ostrów Wielkopolski 82:63. W zespole mistrzyń Polski zadebiutowała Elina Dikeoulakou, zawodniczka pozyskana z CCC Polkowice, która w pierwszym starciu w żółto-czerwonych barwach zdobyła 12 punktów. - Przyjście Eleny oznacza ruchy w naszej kadrze - mówi szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2018-02-20 14:04 Autor: Paweł Prochowski
Zwycięstwo Ślęzy Wrocław i udany debiut nowej zawodniczki [ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy z impetem wróciły do ligowej rywalizacji po przerwie związanej z meczami reprezentacji. Wrocławianki pokonały przed własną publicznością Ostrovię Ostrów Wlkp. 82:63. W ekipie mistrzyń Polski z dobrej strony pokazała się debiutująca w nowym zespole Łotyszka Elina Dikeoulakou.

2018-02-18 20:44 Autor: mgo
Z Polkowic do Wrocławia. Ślęza się wzmacnia
0

Nową koszykarką Ślęzy Wrocław została Elina Dikeoulakou, obwodowa zawodniczka z Łotwy, która rozpoczęła ten sezon w barwach CCC Polkowice. Jeśli uda się dopełnić formalności, Łotyszka zadebiutuje w barwach Ślęzy w niedzielnym meczu przeciwko Ostrovii Ostrów Wlkp.

2018-02-15 11:20 Autor: mh
Zmienne szczęście Ślęzy w sparingach. Maciej Firlej znów strzela dla 1KS-u
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław w weekend rozegrali dwa mecze sparingowe. W sobotę podopieczni Grzegorza Kowalskiego pokonali 1:0 drugoligowy MKS Kluczbork, a dzień później w takim samym stosunku ulegli Polonii Środa Wielkopolska. Jedynego weekendowego gola dla Ślęzy strzelił Maciej Firlej, który wrócił już z testów w Górniku Zabrze.

2018-02-11 16:30 Autor: prochu
Polska pokonuje Estonię, 9 punktów Agnieszki Kaczmarczyk
0

Reprezentacja Polski pokonała na wyjeździe Estonię 87:68 w meczu kwalifikacji do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Dziewięć punktów dla Biało-Czerwonych rzuciła zawodniczka Ślęzy Agnieszka Kaczmarczyk.

2018-02-11 16:12 Autor: prochu
Koszykarki Ślęzy na zgrupowaniach narodowych reprezentacji
0

W rozgrywkach Energa Basket Ligi Kobiet trwa dwutygodniowa przerwa, a to czas na mecze reprezentacji narodowych. Na zgrupowania swoich kadr wyjechały cztery zawodniczki Ślęzy, a także trener Arkadiusz Rusin.

2018-02-07 15:42 Autor: prochu
Kolejna edycja gali
0

Kolejna edycja gali "Talenty Ślęzy Wrocław" za nami [ZDJĘCIA]

W wielofunkcyjnej hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim odbyła się kolejne edycja gali "Talenty Ślęzy Wrocław". Rozdano mnóstwo nagród i wyróżnień dla najlepszych sportowców, trenerów, czy też sponsorów najstarszego klubu w mieście.

2018-02-06 21:21 Autor: prochu
Udane weekendowe sparingi piłkarzy Ślęzy Wrocław
0

W ostatnich dniach piłkarze Ślęzy Wrocław rozegrali kolejne sparingi przed startem rundy wiosennej. Najpierw pokonali w Lubinie Falubaz Zielona Góra 2:1, a potem zajęli drugie miejsce w halowym turnieju w Twardogórze.

2018-02-05 23:43 Autor: prochu
Ślęza znów nie nawiązała walki z zespołem z czołówki. Kolejny słabszy mecz w defensywie
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław przegrały w sobotę na wyjeździe z Energą Toruń 49:72. Mistrzynie Polski znów nie nawiązały walki z zespołem z czołówki Energa Basket Ligi Kobiet - przed dwoma tygodniami dostały lanie od Artego Bydgoszcz w Pucharze Polski, do przerwy tracąc aż 58 punktów. - Ciężko mi polemizować z tym, czy mogliśmy nawiązać walkę, czy nie - komentuje spotkanie w grodzie Kopernika szkoleniowiec 1KS-u Arkadiusz Rusin.

2018-02-05 18:39 Autor: prochu
Kolejny słaby mecz i porażka Ślęzy. Czy to już kryzys? [RELACJA, ZDJĘCIA]
0

Koszykarki Ślęzy poniosły czwartą porażkę w obecnym sezonie Energa Basket Ligi Kobiet. Mistrzynie Polski przegrały na wyjeździe z Energą Toruń 49:72. Warto nadmienić, że Ślęza musiała sobie radzić bez kontuzjowanej Marissy Kastanek.

2018-02-04 11:11 Autor: prochu