Ślęza Wrocław

Ślęza w gościnie u lidera [ZAPOWIEDŹ]
0

Ślęza Wrocław w 32. kolejce piłkarskiej trzeciej ligi zagra z GKS-em 1962 Jastrzębie Zdrój. Wrocławianie walczą już tylko o ewentualną poprawę swojej pozycji w tabeli, natomiast ich rywale przewodzą trzecioligowej stawce i są jednym z kandydatów do awansu do wyższej klasy rozgrywkowej.

2017-06-07 10:12 Autor: prochu
Ślęza w kratkę - tym razem porażka ze Stalą
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław nie mogą w ostatnich spotkaniach ustabilizować formy. Po pokonaniu Górnika Wałbrzych 3:1 przed niespełna dwoma tygodniami, w następnym pojedynku ulegli 3:4 Górnikowi II Zabrze. W minioną środę wygrali przed własną publicznością ze Stalą Brzeg 1:0, natomiast trzy dni później przegrali u siebie ze Stalą Bielsko-Biała 0:1.

2017-06-04 17:50 Autor: prochu
Ślęza lepsza od Stali Brzeg w meczu walki
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław pokonali w spotkaniu 30. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi Stal Brzeg 1:0. Bramkę na wagę trzech punktów strzelił na kwadrans przed końcowym gwizdkiem Maciej Firlej.

2017-06-01 10:52 Autor: prochu
Trwa piłkarski maraton Ślęzy. Pora na brzeską Stal [ZAPOWIEDŹ]
0

W środę piłkarze Ślęzy Wrocław rozegrają czwarty mecz w przeciągu ostatnich jedenastu dni. Tym razem podopieczni Grzegorza Kowalskiego zmierzą się ze Stalą Brzeg. Początek spotkania w środę - 31 maja - o godzinie 17 na stadionie w Oławie.

2017-05-31 12:39 Autor: prochu
Grad goli w Oławie, Ślęza przegrywa w ostatnich sekundach
0

Ślęza Wrocław przegrała z rezerwami Górnika Zabrze 3:4 w spotkaniu 29. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi. Gola na wagę zwycięstwa zabrzanie zdobyli w 96. minucie spotkania, kiedy Dawid Plizga pewnie wykorzystał rzut karny.

2017-05-28 16:59 Autor: prochu
Kolejny mecz Ślęzy z Górnikiem [ZAPOWIEDŹ]
0

W minioną środę piłkarze trzecioligowej Ślęzy Wrocław rozprawili się z Górnikiem Wałbrzych 3:1, a ich kolejnym rywalem również będzie Górnik - a właściwie jego rezerwy - ale z Zabrza. Początek meczu w sobotę (27 maja) o godzinie 17 w Oławie.

2017-05-27 09:32 Autor: prochu
Koszykarki Ślęzy powołane do reprezentacji Polski
0

Patrycja Jaworska i Marta Wdowiuk otrzymały powołanie do reprezentacji Polski do lat 20. Zawodniczki Ślęzy wezmą udział w zgrupowaniu w Zakopanem, na którym wykrystalizuje się skład na lipcowe mistrzostwa Europy.

2017-05-24 20:06 Autor: prochu
Waleczna Ślęza wydarła zwycięstwo w ostatnich sekundach
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław jeszcze w 88. minucie przegrywali z Pniówkiem Pawłowice 0:1, ale ostatecznie zapisali na swoim koncie trzy punkty za zwycięstwo. Decydującego o wygranej gola Filip Olejnicza zdobył w... 96. minucie spotkania!

2017-05-21 11:06 Autor: prochu
Dołącz do Klubu Kibica koszykarek Ślęzy
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław na początku maja wywalczyły drugie w historii klubu mistrzostwo Polski. Na wszystkich meczach w końcowej fazie sezonu - również tych wyjazdowych - zawodniczki mogły liczyć na wsparcie swoich kibiców. Teraz fani 1KS-u postanowili sformalizować wspólne kibicowanie, zakładając Klub Kibica Ślęzy Wrocław.

2017-05-18 12:25 Autor: prochu
Agnieszka Skobel odchodzi ze Ślęzy Wrocław. Kto wzmocni mistrza?
0

Agnieszka Skobel po zdobyciu mistrzostwa Polski ze Ślęzą Wrocław opuszcza stolicę Dolnego Śląska. Zawodniczka przenosi się do Torunia. Do Wrocławia po kilkunastu latach może powrócić Agnieszka Szott-Hejmej.

2017-05-17 15:13 Autor: daf, prochu