ślęza wrocław koszykówka

Koszykarki Ślęzy w lidze radzą sobie bardzo dobrze
0

Niezwykle efektowne zwycięstwo koszykarek Ślęzy Wrocław na koniec roku

Koszykarki Ślęzy mogą z czystym sumieniem udać się na kilkudniowy urlop z okazji świąt Bożego Narodzenia. W meczu 13. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet wrocławianki rozgromiły na wyjeździe MKK Siedlce 93:65, dając przy tym pokaz niezwykle efektownej i skutecznej gry. Z 9 zwycięstwa i 4 porażakami nasze zawodniczki są na czwartym miejscu w tabeli.

2015-12-21 10:13 Autor: jg
Tym razem koszykarki Ślęzy zeszły z parkietu pokonane
0

Porażka wrocławskiego zespołu w derbach Dolnego Śląska

W meczu 12. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy przegrały na wyjeździe z MKS-em Polkowice 62:65. Spotkanie było niezwykle wyrównane i zacięte, a o wyniku zdecydowała dogrywka.

2015-12-14 12:31 Autor: jg
Agnieszka Śnieżek w akcji
0

W sobotę derby Dolnego Śląska. Wrocławianka powołana do reprezentacji Polski

Po rozegraniu wszystkich meczów w I fazie rundy zasadniczej, przyszedł czas na mecze rewanżowe. Do arcyciekawego spotkania dojdzie w sobotę, 12 grudnia, w Polkowicach, gdzie miejscowy MKS podejmie drużynę Ślęzy Wrocław.

2015-12-11 11:36 Autor: jg
Ślęza znów wygrała
0

Znów wysokie zwycięstwo wrocławskiej drużyny. Tym razem okraszone rekordem asyst

W meczu 11. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy pokonały przed własną publicznością JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec 87:64. To ósme zwycięstwo wrocławianek, które po pierwszej rundzie sezonu zasadniczego zajmują trzecie miejsce w tabeli.

2015-12-07 13:27 Autor: jg
Ślęza zeszła z parkietu pokonana
0

Wrocławski zespół zmiażdżony. Bardzo wysoka porażka

W meczu 8. kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy przegrały na wyjeździe z aktualnym mistrzem Polski, Wisłą Can-Pack Kraków, 51:87. To trzecia porażka wrocławianek w tym sezonie, po której spadły one na szóste miejsce w tabeli.

2015-11-09 11:42 Autor: jg
Czy Ślęzie uda się pokonać Wisłę?
0

Wrocławskie koszykarki mają wielką ochotę na sprawienie niespodzianki

Tydzień po zwycięstwie nad Artego Bydgoszcz koszykarki Ślęzy Wrocław czeka kolejne wielkie wyzwanie. W sobotę o godz. 17 zmierzą się na wyjeździe z aktualnym mistrzem Polski, Wisłą Can-Pack Kraków.

2015-11-06 13:05 Autor: jg
Wrocławskie koszykarski w nowym sezonie radzą sobie świetnie
0

Koszykarki Ślęzy Wrocław znów wygrały i wciąż są niepokonane

W meczu trzeciej kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet koszykarki Ślęzy wygrały na wyjeździe z Widzewem Łódź 70:51. Tym samym wrocławianki mają na koncie komplet zwycięstw i dwutygodniową przerwę w rozgrywkach spędzą w czubie tabeli.

2015-09-28 10:43 Autor: jg
Ślęza wydarła rywalkom zwycięstwo
0

Dramaturgia i emocje w meczu wrocławskich koszykarek. Ale Ślęza nadal jest niepokonana

Mimo, że w drugiej kwarcie nasze koszykarki przegrywały z MKK Siedlce 30:43, to były w stanie odwrócić losy spotkania. Dzięki temu zawodniczki Ślęzy Wrocław odniosły drugie zwycięstwo w rozpoczętym niedawno sezonie ekstraklasy kobiet.

2015-09-24 11:33 Autor: jg
Koszykarki Ślęzy przygotowują się do nowego sezonu
0

Ślęza Wrocław znów na boisku uczci pamięć zmarłej koszykarki

Od 11 do 13 września w hali przy ul. Wojciecha z Brudzewa odbędzie się towarzyski turniej koszykówki kobiet Wrocławska Iglica 2015 – II Memoriał Teresy Kępki-Swędrowskiej. Na boisku zobaczymy najlepsze polskie drużyny. Odbędzie się także uroczystość zastrzeżenia numeru 7, z którym grała Teresa Kępka-Swędrowska.

2015-09-10 14:01 Autor: jg
Koszykarki Ślęzy powoli się zgrywają ze sobą
0

Ślęza Wrocław druga

Koszykarki Ślęzy zakończyły towarzyski turniej w Jeleniej Górze na drugim miejscu. W niedzielnym finale wrocławianki uległy Artego Bydgoszcz 64:80. Mimo przegranej, są powody do zadowolenia, bo dobrze do zespołu wprowadziła się Chay Shegog. Po weekendzie zespół wzmocni jeszcze Sharnee Zoll.

2015-09-07 11:42 Autor: jg