Ślęza Wrocław piłka nożna

Trwa piłkarski maraton Ślęzy. Pora na brzeską Stal [ZAPOWIEDŹ]
0

W środę piłkarze Ślęzy Wrocław rozegrają czwarty mecz w przeciągu ostatnich jedenastu dni. Tym razem podopieczni Grzegorza Kowalskiego zmierzą się ze Stalą Brzeg. Początek spotkania w środę - 31 maja - o godzinie 17 na stadionie w Oławie.

2017-05-31 12:39 Autor: prochu
Grad goli w Oławie, Ślęza przegrywa w ostatnich sekundach
0

Ślęza Wrocław przegrała z rezerwami Górnika Zabrze 3:4 w spotkaniu 29. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi. Gola na wagę zwycięstwa zabrzanie zdobyli w 96. minucie spotkania, kiedy Dawid Plizga pewnie wykorzystał rzut karny.

2017-05-28 16:59 Autor: prochu
Kolejny mecz Ślęzy z Górnikiem [ZAPOWIEDŹ]
0

W minioną środę piłkarze trzecioligowej Ślęzy Wrocław rozprawili się z Górnikiem Wałbrzych 3:1, a ich kolejnym rywalem również będzie Górnik - a właściwie jego rezerwy - ale z Zabrza. Początek meczu w sobotę (27 maja) o godzinie 17 w Oławie.

2017-05-27 09:32 Autor: prochu
Waleczna Ślęza wydarła zwycięstwo w ostatnich sekundach
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław jeszcze w 88. minucie przegrywali z Pniówkiem Pawłowice 0:1, ale ostatecznie zapisali na swoim koncie trzy punkty za zwycięstwo. Decydującego o wygranej gola Filip Olejnicza zdobył w... 96. minucie spotkania!

2017-05-21 11:06 Autor: prochu
Piłkarze Ślęzy walczą pod Jasną Górą [ZAPOWIEDŹ]
0

W sobotę 13 maja piłkarze Ślęzy Wrocław zmierzą się na wyjeździe ze Skrą Częstochowa w ramach 27. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi.

2017-05-13 12:11 Autor: Dariusz Parossa / slezawroclaw.pl
Ślęza niespodziewanie przegrywa z Falubazem
0

Piłkarze Ślęzy Wrocław na własnej skórze przekonali się o starym piłkarskim porzekadle, które mówi, że "niewykorzystane sytuacje się mszczą". Wrocławianie byli zespołem zdecydowanie lepszym, ale mimo to przegrali z Falubazem Zielona Góra 0:2.

2017-05-11 09:01 Autor: prochu
Piłkarze Ślęzy odrabiają ligowe zaległości [ZAPOWIEDŹ]
0

W środę, w zaległym spotkaniu 24. kolejki trzeciej ligi Ślęza Wrocław zagra przed własną publicznością z Falubazem Zielona Góra. Pierwotnie to spotkanie miało się odbyć 29 kwietnia, ale boisko w Oławie - gdzie wrocławianie rozgrywają domowe mecze - nie nadawało się do użytku po intensywnych opadach deszczu.

2017-05-10 12:11 Autor: prochu
Ślęza zaprasza do piłkarskich klas sportowych
0

Ślęza Wrocław zaprasza na nabór młodzieży do klas sportowych o profilu piłkarskim w roku szkolnym 2017/2018. Egzaminy zorganizowane zostaną dla przyszłych siódmoklasistów szkoły podstawowej oraz pierwszoklasistek liceum. Opiekunami klas będą trenerzy Ślęzy.

2017-05-08 14:57 Autor: prochu
Rekordowy remis piłkarzy Ślęzy
0

Ślęza Wrocław zremisowała 1:1 z Rekordem Bielsko-Biała w spotkaniu 26. kolejki piłkarskiej trzeciej ligi. Żółto-czerwoni objęli prowadzenie po bramce z rzutu karnego Mateusza Kluzka, a rywale wyrównali za sprawą trafienia Dawida Nagiego.

2017-05-07 14:11 Autor: prochu
Piłkarze Ślęzy przegrywają z deszczem
0

Zaplanowany na sobotę mecz 24. kolejki III ligi pomiędzy Ślęzą Wrocław a Falubazem Zielona Góra nie dojdzie do skutku. Boisko w Oławie - gdzie na co dzień występują żółto-czerwoni - po ostatnich opadach deszczu nie nadaje się do gry.

2017-04-28 17:48 Autor: prochu